Běh a pochod přes Vlčí jámu

Běh a pochod přes Vlčí jámu

Reklama

Spolek Běžíme.cz zve všechny milovníky běhu a přírody na již třetí ročník běžecko-pochodové události s názvem Běh a pochod přes Vlčí jámu, která koná 20. 8. 2016 ve Slatině nad Zdobnicí. 

Letošní ročník nabídne, již tradičně, tratě dlouhé 4, 8 a 12 km. Poprvé se ale představí trať v délce 21 km a zdatní sportovci tak dostanou možnost vyzkoušet si na vlastní kůži půlmaraton. Trasa pochodu
a běhu povede po polních, asfaltových a štěrkových cestách, na nichž Vás čekají pouze mírná převýšení. Vychutnat si tak budete moci pohodový den strávený v krásném prostředí podhůří Orlických hor.

Pro všechny úspěšné sportovce bude v případě zájmu připravena fotografie z cílové rovinky. Každý účastník bude oceněn medailí a SMS s cílovým časem umožní porovnat výkony v jednotlivých ročnících nebo s ostatními běžci.

Ve volných chvílích se můžete seznámit s činnostmi dalších organizací věnujících se ochraně zvířat
a přírody. Představit své projekty přijedou osobně zástupci organizací Sázíme stromy, Save-elephants a Maendeleo. Dále se můžete zapojit do veřejné sbírky kol a oděvů s Kola pro Afriku nebo vyjádřit svůj názor na zacházení se zvířaty skrze petice spolku Svoboda zvířat.

Pro malé i velké je připraven bohatý doprovodný program. Díky přítomnosti pracovníků Českého červeného kříže se budete moci seznámit se základy první pomoci. Dětem udělá radost projížďka na poníkovi, ostatní mohou poměřit sílu svých svalů v soutěži převracení pneumatik nebo při bahenních zápasech. O zábavu se postarají i závody v letní lyžovačce. Těšit se můžete na spoustu dalšího!

Přijďte si zasportovat, pobavit se a dozvědět se mnoho nového. A když přijedete na starém kole, které poté darujete, můžete udělat i dobrý skutek J.

Neváhejte a zaregistrujte se na www.vlcijama.cz. My Vás rádi přivítáme dne 20. 8. 2016 ve Slatině nad Zdobnicí na Běhu a pochodu přes Vlčí jámu.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama