Doprava

Partner portálu

Reklama

Diskusní fórum

Houbařská žeň

V červnu 2016 výstava velkoformátových...
19.05.16 (Václav Burle)

Romantické ubytování v Brně

My jsme byli s přítelkyní v hotelu Avanti,...
05.05.16 (proka)

Vandr v okolí Máchova jezera

Virtuální vandr v okolí Máchova jezera......
04.05.16 (archivvideo)

Diskutuj zde

Reklama

Úvodní stránka > Novinky

Tipy na výlety a aktuality

Reklama

[1]  2  3  4  ...  246  247  248  249  >>
Navštivte město Hradec Králové

Navštivte město Hradec Králové


23.05. 2016

Vystoupejte na renesanční Bílou věž, nejvyšší dominantu města (72 m), z jejíhož ochozu se otvírá návštěvníkům jedinečný pohled nejen na Hradec Králové, ale i na vzdálené vrcholky Krkonoš a Orlických hor.


Při výstupu na ochoz Bílé věže můžete mimo jiné shlédnout unikátní 3,5 metrový skleněný model věže, přes 500 let starý zvon Augustin a původní hodinový stroj sestrojený Josefem Božkem v roce 1829. Moderní audiovizuální technologie při výstupu na věž přináší nepřeberné množství příležitostí pro zábavu i poučení.


Bílá věž je otevřena celoročně každý den včetně víkendů, vždy od 9 do 18 hodin. Poslední prohlídka se uskuteční 60 minut před zavírací dobou.


www.bilavez.cz

Masné krámy v Českých Budějovicích - fantastický gastro výlet!

Masné krámy v Českých Budějovicích - fantastický gastro výlet!


23.05. 2016

České Budějovice nabízejí mnoho pamětihodností a turistických lákadel, ale patříte-li k požitkářům, nebo chcete-li gastronautům, nenechte si ujít návštěvu Masných krámů. Tato úchvatná restaurace v sobě organicky propojuje moderní technologie s historií budovy, jejíž historie sahá až do 16. století.To není restaurace, to je chrám…


… to není přehánění, to je skutečnost. Ano, je tomu tak. Masné krámy jsou na půdorysu baziliky. Hlavní loď lemují po obou stranách samostatné boxy k sezení. Dominantním prvkem hlavní lodi je výčep a bar – tepající srdce restaurace, odkud se rozlévá život do celého interiéru. Funkčním i výrazovým prvkem výčepu jsou nasvětlené měděné tanky. A co se ukrývá v těchto tancích? Jsme přeci v Budějovicích… takže poctivé a dokonale ošetřené pivo z pivovaru Budějovický Budvar.

Kroužkovaný ležák Budweiser Budvar


Restaurace Masné krámy byla vždy spojována s vynikajícím pivem z produkce pivovaru Budějovický Budvar. I proto je zde dodnes pivnímu umu věnována mimořádná pozornost. A právě tady můžete ochutnat Kroužkovaný ležák Budweiser Budvar. Jde o jediné místo na světě, kde je tento speciál uchováván v tancích. Jinak je dodáván výhradně do vybraných gastronomických objektů, které splňují přísné podmínky pro dozrávání piva v sudech KEG, neboť ty musí před naražením stát v neměnné poloze po dobu nejméně jednoho týdne při teplotě 6 - 8 °C. Speciality pana šéfkuchaře…


Masné krámy se mohou pyšnit výbornou kuchyní, z které doporučujeme především: Nudličky z vepřové panenky na tmavém ležáku se slaninou, cibulí a cuketou, opečené brambory, Dranžírované kuřecí prso z grilu s pikantní meruňkovou marmeládou, brambora ve slupce s bylinkovým tvarohem či Pivovarský guláš, špekový a houskový knedlík, křen a cibulka.  A čím to zapít? No přeci oroseným Budvarem!

Nevšední gurmánské akce…


Navštívíte-li Masné krámy kdykoliv v roce, jistě budete nadšeni, ale jste-li opravdoví gastro-turisté, vyberte si z nabídky gurmánských akcí pořádaných v roce 2016. 
V druhé polovině května si můžete pochutnat na populárních burgrech či lahodnému chřestu (18.–22. května 2016: Burgry + Chřestění). Předprázdninový červen vás potěší přímo gastrofestem (24.–26. června 2016: Fest Masné krámy). Podzim nabídne propečené zvěřinové speciality i svatomartinské husy (17.–23. října 2016: Zvěřinové hody, 10.–13. listopadu 2016: Svatomartinské posvícení). A v listopadu můžete nahlédnout do kuchyně našich sousedů (22.–27. listopadu 2016: Rakousko/Bavorsko).

www.budvar.cz

Sklárny ve Světlé nad Sázavou nabídnou pohled do výroby

Sklárny ve Světlé nad Sázavou nabídnou pohled do výroby


23.05. 2016

V sobotu 4. června opět nabídnou sklárny společnosti Crystalite Bohemia veřejnosti pohled do zákulisí výroby nápojového i dekoračního skla. Lidé se na komentovaných prohlídkách dozvědí, jaké materiály a technologie se využívají. Poprvé se široké veřejnosti představí unikátní titanová sklovina, z níž se v České republice vyrábí právě jen ve sklárnách Crystalite Bohemia. Připraven je také bohatý program pro děti – zařádí si například na nafukovacím skákacím hradu. Každý návštěvník pak obdrží malý dárek.

Prohlídková trasa se otevře v 8 hodin a zahrnuje všechny důležité okamžiky výroby skla od tavení skloviny přes lisování ve formách či automatické foukání, leštění a závěrečné opracování. Prohlídka trvá zhruba půl až tři čtvrtě hodiny. Kvůli důrazu na bezpečnost návštěvníků je okruh označen bezpečnostními páskami. Vzhledem k tomu, že prohlídka vede také po schodištích, není možný přístup lidí na vozíčku a dětských kočárků.

Program čeká i na děti – šikovní pejskové Astor a Letinka předvedou, co vše se čtyřnohý přítel dokáže naučit. Sklárny nabídnou přímo ve svém areálu a také v podnikové prodejně své výrobky za zvýhodněné, velmi atraktivní ceny. Akce končí ve 14 hodin.

Dny otevřených dveří pořádá sklárna Crystalite Bohemia ve Světlé nad Sázavou i její sesterský závod Květná ve Strání na Jižní Moravě pravidelně několikrát do roka. Jen za tyto dny projde sklárnami na dvacet tisíc lidí, kteří za výrobky utratí v souhrnu více než jeden milion korun. Individuální exkurze lze domluvit po celý rok. Celoročně jsou také otevřeny podnikové prodejny.

Žižkovské pivobraní 2016 nabídne více než sto druhů

Žižkovské pivobraní 2016 nabídne více než sto druhů


23.05. 2016

V termínu od 3. do 4. června se v parku Parukářka na přažském Žižkově uskuteční již pátý ročník pivního festivalu Žižkovské pivobraní 2016. V areálu festivalu čeká na návštěvníky více než sto druhů pivního nápoje od renomovaných českých výrobců piva. Kromě exkluzivních pivních speciálů je připraven také bohatý doprovodný program. Na hudebním podiu se představí zajímavé hudební kapely, nejmenší návštěvníky zaujme dětská zóna, na své si přijdou také jídelní gurmáni, pro které bude k dispozici kvalitní občerstvení. Vstup na festival je zdarma.

V rámci letošního ročníku Žižkovského Pivobraní, čeká na návštěvníky areálu celkem třicet jedna minipovarů, které se svými zkušenými sládky připravily více než sto druhů lahodného piva různých charakterů. V rámci celovíkendového programu tak bude možnost ochutnat spodně nebo svrchně kvašená piva, pšeničné speciály, Ale`s piva, ovocná piva typu radler, vícestupňová piva nebo piva vyrobena z amerického chmelu.

"Jako každý rok vybíráme pro návštěvníky festivalu zajímavé minipivovary, které mohou nabídnout něco speciálního. Letos ne nám povedlo zajistit pestrý počet producentů piva, a tak budou mít návštěvníci z čeho vybírat," řekl Tomáš Čekal, vedoucí odboru vnějších vztahů a komunikace Prahy 3.

Jak už je na Žižkovském pivobraní zvykem, na podiu se po celý víkend představí zajímavé hudební skupiny. Dramaturgie pivobraní je velmi rozmanitá a tak si na své přijdou fanoušci různých žánrů. Návštěvníci se tak mohou těšit na hip hopovou kapelu PSH, folkovou skupinu Jablkoň, styl ska punk zastoupí uskupení Žádnej stres, rockovou skupinu Hromosvod nebo skupinu Strahov. Podium však nebude patřit pouze hudbě. Kromě koncertů budou připraveny také tématické pivní soutěže, kterých se mohou zúčastnit příchozí návštěvníci."Pivobraní není jen i pivu. Připravujeme bohatý program, který celý festival ještě zatraktivní. Letos bude připravena rozsáhlá dětská zóna, herní zóna a take atraktivní pivní soutěže. Velkým lákadlem je samozřejmě hudební program," uvedla starostka Městské části Praha 3 Vladislava Hujová.

Žižkovské pivobraní však není pouze o pití a ochutnávání piva. Už minulé ročníky napověděly, že akci hojně navštěvují také rodiny s dětmi. Proto, pro nejmenší návštěvníky organizátoři připravili speciální dětskou zónu se skákacími hrady, mobilním pískovištěm a dalšími aktivitami.

Na své si během programu pivobraní přijdou na Parukářce také příznivci dobrého jidla. V připravených občerstvovacích stáncích a food truckech budou mít možnost ochutnat různé delikatesy tradiční i moderní gastronomie. Těšit se mohou na domácí hamburgery, masové steaky, bramborové placky, sýrové raklety ale i zástupce sladkých pochutin.

V loňském roce se Žižkovského Pivobraní zúčastnilo okolo 18.000 návštěvníků a podobná návštěva je očekávána i letos. V rámci péče o komfort  návštěvníků bude k dispozici dostatečné množství toalet a hygienických zařízení. Vstup na festival je zdarma. Organizátorem akce je městská část Praha 3.

Doménou Českého pivního festivalu je párování piva a jídla

Doménou Českého pivního festivalu je párování piva a jídla


23.05. 2016

Všichni pivní fajnšmekři se dočkali - po roce se opět koná Český pivní festival. Tradičně se uskuteční v Praze na Letné, letos od 12. do 28. května. Značka Krušovice coby hlavní partner této jedinečné akce nabídne piva ze svého portfolia v hlavním stanu v krušovických barvách. Speciálně při této příležitosti se představí Desítka a Dvanáctka, mimořádně chmelené za studena a připravené výhradně pro tento festival. Po loňském úspěchu bude značka Krušovice opět předvádět snoubení (párování) chutí jídla a piva. Hosté festivalu se tak mohou těšit na spoustu zajímavých informací.

Párování piva s jídlem se značka Krušovice věnuje systematicky už několik let a vychovává si z řad svých zaměstnanců odborníky na tuto ojedinělou aktivitu. Párování tak na festivalu představí obchodní sládek Petr Karlovský a pivovarský sládek Michal Havrda z Královského pivovaru Krušovice. Párováním chce značka Krušovice ukázat, jak lze pivo s gastronomickými specialitami dobře kombinovat – a pro někoho možná bude překvapením například to, že se některé druhy piv hodí i ke sladkým dezertům. To je případ piva Krušovice Černé, které se bude podávat s kvalitní hořkou čokoládou s kávovým zrnem. Krušovice Mušketýr dobře ladí s paštikovou kanapkou a karamelizovanou šalotkou, Krušovice Pšeničné s kanapkou s marinovaným lososem a Krušovice Dvanáctka s kanapkou se zlatým sýrem Romadúr. Všechny tyto kombinace právě s odborným komentářem mohou hosté festivalu na místě vyzkoušet, protože si mohou zakoupit degustační tácek s uvedenými specialitami.

Na Českém pivním festivalu se dále představí piva, která krušovičtí sládci uvařili výhradně pro tuto příležitost, například Krušovice Dark Chilli. Temný charakter tohoto ležáku nabízí ve srovnání s jinými druhy tmavých piv zcela jedinečnou chuť. Výrazné aroma praženého sladu, podtóny kávy a čokolády jsou dokonale podrženy divokou hřejivou chutí chilli. Ležák tak v přeneseném slova smyslu pálí i hřeje. Krušovická Desítka i Dvanáctka sice patří do standardního portfolia pivovaru, nicméně speciálně u příležitosti festivalu bylo použito jejich chmelení za studena. Jde o nový trend, se kterým Krušovice ve větším měřítku začaly v loňském roce. „Většina chmelových silic, tedy látek odpovědných za chmelové aroma, vytěká během vaření mladiny a do hotového piva se pak dostává pouze jejich stopové množství. U běžných piv je proto chmelové aroma velmi slabé, až nerozeznatelné. Při studeném chmelení se během ležení aromatické látky z chmele dále uvolňují, čímž se v hotovém pivu docílí výrazné chmelové vůně,“ vysvětluje důvody studeného chmelení sládek Královského pivovaru Krušovice Michal Havrda.

Krušovická Desítka i Dvanáctka a další pivo z portfolia Malvaz se bude na festivalu čepovat z tanku a výhradně do skla. Ze sudů se dále budou čepovat Krušovice Pšeničné, Krušovice Černé a zmíněný speciál Dark Chilli.

Dětský den v Babylonu!

Dětský den v Babylonu!


23.05. 2016

Přijďte oslavit Mezinárodní den dětí do CENTRA BABYLON a získejte vstupenky na atrakce zdarma!

Dopřejte dětem na jejich svátek den plný zábavy. Ve dnech 1. a 2. června se v libereckém zábavním komplexu uskuteční speciální akce Dětský den v Babylonu, v rámci které získá každé dítě mladší 15 let v doprovodu dospělé platící osoby vstupenky na atrakce zdarma.

Během akce si rodiče a ostatní dospělí mohou společně s dětmi užít zábavu v AQUAPARKU se 4 tobogany, vířivkou a unikátní LASER SHOW, návštěvu blahodárně působící SOLNO-JODOVÉ JESKYNĚ, bloudění v zrcadlovém LABYRINTU či atrakce staročeského LUNAPARKU. Akce navíc platí také pro interaktivní zábavu, kterou návštěvníkům nabízí 4D KINO, VIRTUÁLNÍ REALITA či hra LASER GAME.

Více informací naleznete na: www.centrumbabylon.cz

Desperados High Jump letos po sedmnácté v lomu v Hřiměždicích

Desperados High Jump letos po sedmnácté v lomu v Hřiměždicích


23.05. 2016

Závod v jednom z nejatraktivnějších extrémních sportů, účast předních světových skokanů, nadupaný doprovodný program, koncerty a DJové až do rána, to je již tradiční akce léta Desperados High Jump 2016. Letošní ročník otevřeného mistrovství České republiky v high divingu, tedy skocích do vody v otevřené přírodě, proběhne v prostředí žulového lomu v Hřiměždicích u Příbrami v termínu od 5. do 6. srpna 2016. Vstupenky na celovíkendovou akci jsou již nyní v prodeji v síti Ticketstream za zvýhodněnou cenu.

Již sedmnáctý ročník největšího high divingového závodu ve střední Evropě Desperados High Jump se opět, jako už tradičně, uskuteční v přírodním areálu lomu v Hřiměždicích u Příbrami. Stejně jako v předchozích letech čeká na návštěvníky dvoudenní program složený ze skokanského závodu z platformy 12 a 16 metrů nad vodní hladinou. Dále pak závod ze speciální pětimetrové houpačky. Atraktivní součástí jsou také exhibiční skoky těch nejlepších a nejodvážnějších skokanů z výšky okolo 30 metrů.


Svou účast na závodech již v tuto chvíli přislíbili přední evropští i světoví skokani a skokanky. Proto se fanoušci nejen extrémních sportů mohou těšit na špičkové výkony těch nejlepších skokanů tohoto nejstaršího extrémního sportu vůbec. Kromě závodu ve skoku do Hřiměždic opět zavítá početná skupina tzv. spashdiverů z Německa, kteří se postarají o velkou a nenapodobitelnou show ve skoku stylových placáků. Například v minulém roce se jeden ze zástupců splashdiverů postaral o světový rekord ve skoku placáku z 25 metrové výšky.

Návštěvníci Desperados High Jumpu se mohou těšit také na bohatý doprovodný program složený z volnočasových aktivit i dalších exhibic profesionálních zástupců extrémních sportovců. Nebude také chybět několik hudebních podií, na kterých se představí přední české hudební skupiny a DJové. V tuto chvíli probíhá také jednání a zajišťování zahraničních headlinerů hudebního programu, který bude pořadatelem akce zveřejněn v blízké době.

Pro návštěvníky akce Desperados High Jump bude v areálu připraveno mnoho občerstvovacích zařízení s vybranými lahůdkami a vychlazeným pivem, vyostřeným tequilou Desperados, které dodává této letní akci tu pravou atmosféru. Samozřejmostí je dostatečně velké stanové městečko a kvalitní a komfortní hygienické zázemí.

Vstupenky na Desperados High Jump, který se letos koná v termínu od 5. do 6. srpna 2016, lze zakoupit v předprodeji v síti Ticketstream za zvýhodněnou cenu 500 Kč, a to až do konce 14. června. Poté se cena zvyšuje na 700 Kč.

www.highjump.cz

Foto archiv www.HIGHJUMP.cz

 

Tip týdne - Vodácké dny na Prýglu

Tip týdne - Vodácké dny na Prýglu


23.05. 2016

Co máte v plánu na víkend 28. a 29. května? Všichni, kdo máte vodáctví v krvi, se přijďte nalodit na čluny GUMOTEX a vyzkoušet si je přímo na vodě.

Čekáme na vás v Brně na Prýglu. Startujeme v sobotu 28. května v 10 hodin a zastihnete nás do neděle 29. května. Vstupné je pro všechny nadšence i zvědavce zdarma.

Užijete si testovací jízdu na nejrůznějších nafukovacích lodích na Brněnské přehradě. Vyzkoušet si můžete naše nafukovací kajaky, kánoe, rafty a čluny. Otestujte desítky modelů pádel, záchranných vest nebo vodotěsných vaků.

Akce je pořádána v rámci Seakayak Day Brno Vodák sportu. Aktuální najdete na facebookovém profilu Nafukovacích člunů GUMOTEX.

Přijďte, těšíme se na vás!
Váš GUMOTEX tým

Devátý ročník Vsetínského krpce představuje zahraniční hosty

Devátý ročník Vsetínského krpce představuje zahraniční hosty


16.05. 2016

Na začátek prázdnin a první červencový víkend připravuje Dům kultury Vsetín ve spolupráci s Městem Vsetín a folklorními soubory Jasénka, Vsacan a Kotár již 9. ročník Mezinárodního folklorního festivalu Vsetínský krpec, který bude v letošním roce hostit čtyři zahraniční soubory ze Slovenska, Polska, Srbska a Jižní Koreje.

Polský folklor ve Vsetíně představí Folklorní skupina písní a tanců Siemianowice, která má ve svém bohatém a různorodémrepertoáru nejen klasické lidové tance, ale i další národní a regionální tance v bohatě zdobených národních kostýmech. Soubor má více jak stoletou tradici. Dokladem jeho vysoké umělecké úrovně je akreditace organizací CIOF, která přijímá jen ty nejlepší folklorní soubory.

Ze srbského města Užice zavítá do Vsetína Ensemble „ERA“, který s sebou přiveze kus balkánského temperamentu. Sdružení bylo založeno v roce 2002 s cílem prezentovat národní kulturu a tradice. Na svém kontě má však již řadu ocenění a ve vedení sdružení velmi schopné umělecké manažery. Vystoupení souboru odráží mentalitu lidí ze svého regionu, jejich zvyky, kostýmy a samozřejmě písně a tance. Ensemble ERA patří k jednomu ze tří nejlepších souborů v Srbsku. Vedle vynikajících choreografií a bohatého reoertoáru, který zahrnuje písně a tance ze všech folklorních regionů Srbska, poukazuje také na bohatost a originalitu srbských krojů.

Slovenský Folklorní soubor Nadšenci humornou formou zpracovává tradiční lidový materiál trenčínského regionu. Rádi ve svých vystoupeních experimentují, odevzdávají kus sebe a přenáší pozitivní energii z jeviště do hlediště. V současnosti čítá soubor na 35 členů. Navzdory své krátké historii (2007) má za sebou soubor řadu úspěšných vystoupení doma i v zahraničí. Kromě své vlastní pódiové prezentace se věnují také přípravě a režii scénických programů a projektů pro vzdělávání dětí mateřských škol. Pravidelně organizují výuku lidových tanců formou „Tanečných domov“ pro širokou veřejnost.

Návštěvníci Vsetínského krpce se mohou těšit na exotická vystoupení souboru W-Times z Jižní Koreje. V rámci tradičního nedělního dopoledního programu s názvem „Vsetínský krpeček“ vystoupí také dva dětské soubory ze zahraničí. Slovenský soubor Hájenka, který vznikl roku 1988 v Bratislavě-Petržalke, a jejichž vystoupení doprovází dětská muzička Jarabinka. Repertoár souboru je složený z tanců, písní, zvyků a her z různých regionů západního a středního Slovenska. V současnosti Hájenku navštěvuje přibližně 100 dětí ve věku od 6 do 15 roků. Druhým zahraničním hostem dětského pořadu bude maďarský soubor Béri Balogh Ádám z Körmendu.

Přijďte 30. června až 3. července na „Vsetínský krpec“ a „Ochutnejte Valašsko“ společně s námi! Záštitu nad festivalem převzali ministr zemědělství Marian Jurečka a senátor Jiří Čunek.  Více informací na: krpec.dkvsetin.cz nebo www.dkvsetin.cz.

Na Východní Moravu do přírody

Na Východní Moravu do přírody


15.05. 2016

Rozmanitost Východní Moravy nejlépe poznáte, pokud se vydáte za poznáváním přírodních krás. Třetina území regionu je tvořena chráněnými přírodními lokalitami. Mezi ty největší patří biosférická rezervace Bílé Karpaty zapsaná na seznamu UNESCO či rozsáhlá chráněná krajinná oblast Beskydy.

Bílé Karpaty rozkvétají na konci jara tisícovkami vzácných středoevropských orchidejí – vstavačů. Jejich bohatý výskyt je svědectvím péče místních lidí o krajinu. Každoročně na začátku prázdnin zde probíhá ruční kosení orchidejových luk spojené s folklorními programy.

V Beskydech si můžete užívat jedinečnou nabídku přírodních krás ve spojení s dokonalou péčí, kterou poskytují místní turistické resorty citlivě zasazené do přírodního prostředí. Relaxovat můžete v termálních bazénech, útulných wellness centrech, přírodní prostředí si můžete užít na pěších túrách nebo jízdou na kole. K dispozici jsou jak pohodlné cyklostezky, tak i skvělé přírodní traily. Zábavu přinesou vyjížďky na vozítkách segway. V regionu je několik golfových hřišť.S dětmi se rozhodně vypravte do ZOO ve Zlíně Lešné. Její expozice, které nabízejí zvířata v autentickém prostředí a s maximálně možným kontaktem, nadchnou každého. Naprostou raritou je originální KOVOZOO ve Starém Městě. Dvě stovky zvířat vyrobených v životní velikosti z kovového odpadu nikde jinde nenajdete.Unikátní je také expozice Živá voda v Modré u Velehradu. V proskleném tunelu pod hladinou rybníka se můžete seznámit s podvodním světem, do kterého patří kapitální ryby. Celý areál pak nabízí pohled na ekosystém řeky Moravy.

 www.vychodni-morava.cz


[1]  2  3  4  ...  246  247  248  249  >>
Reklama:
Reklama:

Přihlášení

Propojit Vyletnik.cz s Facebookem
Přihlásit se Nová registrace

Reklama

Booking.com

Předpověď počasí

Pátek

22 °C
Sobota

24 °C
Neděle

26 °C

In-počasí

Reklama

Kalendář akcí

Čtvrteční prohlídky Muzea pražského vodárenství a úpravny vody Podolí (26.5.2016-26.5.2016)

Čtvrteční prohlídky Muzea pražského vodárenství a úpravny vody Podolí (26.5.2016-26.5.2016) 26.05.2016

V Muzeu pražského vodárenství se seznámíte s historií a zásobováním obyvatel ...

Výlet za unikáty historických motocyklů do Kašperských Hor (1.4.2016-30.9.2016)

Výlet za unikáty historických motocyklů do Kašperských Hor (1.4.2016-30.9.2016) 01.04.2016

Najdete zde mnoho světových unikátů, často dochovaných v jediném exemplá...

Navštivte s dětmi DinoPark Plzeň (1.4.2016-31.10.2016)

Navštivte s dětmi DinoPark Plzeň (1.4.2016-31.10.2016) 01.04.2016

DinoPark Zoo Plzeň vstupuje do sezóny 2016 s mnoha úpravami a vylepšeními! Ná...

Výletník doporučuje

Pivovar Radegast - prohlídky

Pivovar Radegast - prohlídky

Přijďte se podívat, jak se vaří pivo pro pravé chlapy Vyrazte na výlet do pivovaru...
Zážitkový park Zeměráj

Zážitkový park Zeměráj

ZEMĚRÁJ je přírodní park plný zážitků pro děti i dospělé u Orlické přehrady. Více než sto...