Doprava

Partner portálu

Reklama

Diskusní fórum

Tropical Island - Německo

Vyražte s dětmi do tepla a za zábavou do...
20.02.17 (fandass)

české lanýže

I have observed that in the world these...
01.02.17 (Smithk195)

české lanýže

Zkoušej a své poznatky prosím napiš do...
02.01.17 (burle.blog.cz)

Diskutuj zde

Reklama

Úvodní stránka > Kudy z nudy

Kudy z nudy

Reklama

Kudy z nudy tento víkend

24.02.2017
Rozloučení s masopustem proběhne 28. února na Betlémě v Hlinsku
Rozloučení s masopustem proběhne 28. února na Betlémě v HlinskuV úterý 28. února 2017 se již po páté bude Hlinsko loučit s masopustem. I tento program připomene skutečnost, že masopustní obchůzky z Hlinecka jsou součástí s... »»
24.02.2017
Šošůvské jeskyně přes zimu nespí
Šošůvské jeskyně přes zimu nespíSloupsko-šošůvské jeskyně nabízejí v zimě několik velmi zajímavých okruhů - až do konce února zde lze navštívit Prohlídky za svitu baterek. Zimy se bát nemusíte, v jeskyních je příjemná tepl... »»
24.02.2017
Centrum Chebu v sobotu oživí masopustní průvod
Centrum Chebu v sobotu oživí masopustní průvodV sobotu 25. února 2017 se již po třinácté vydá na svoji cestu městem masopustní průvod. Město Cheb, Muzeum Cheb, Západočeské divadlo, Městský dechový orchestr a Základní škola... »»
24.02.2017
Staroměstský orloj čeká důkladná oprava
Staroměstský orloj čeká důkladná opravaChystáte se navštívit Prahu a podívat se na slavný staropražský orloj? Pak byste si měli s návštěvou určitě pospíšit. Nebude to dlouho trvat a oblíbená atrakce se na dlouhou dobu uzav... »»
24.02.2017
Deset tipů na jarní prázdniny: výlety do oblak, za zvířaty a na pouť
Deset tipů na jarní prázdniny: výlety do oblak, za zvířaty a na pouťUž víte kam vyrazit s rodinou či partou přátel na jarní prázdniny? Portál Kudy z nudy vám přináší spousty nápadů a tipů, kam se vypravit o jarních prázdni... »»
23.02.2017
30 tipů z celého Česka... aneb, jak si skvěle užít únorový víkend
30 tipů z celého Česka... aneb, jak si skvěle užít únorový víkendTipy na akce od pátku 24. 2. do neděle 26. 2. 2017. Užijte si výlety za poznáním, romatikou, aktuální výstavy, zábavu s dětmi, gastronomické akce, inspiraci ... »»
23.02.2017
Sůl nad zlato aneb deset míst, kde si zaplavete ve slané vodě
Sůl nad zlato aneb deset míst, kde si zaplavete ve slané voděZa koupáním ve slané vodě nemusíte cestovat tisíce kilometrů, stačí se jen porozhlédnout po okolí. Plavání, koupáni a relaxaci ve slané vodě nabízí řada bazénů v... »»
23.02.2017
Kam s dětmi během jarních prázdnin 2017? Máme pro vás další tipy!
Kam s dětmi během jarních prázdnin 2017? Máme pro vás další tipy!Portál Kudy z nudy každý den nabízí řadu tipů na zábavu pro celou rodinu. Najdete tu také nápady pro právě probíhající jarní prázdniny, ať už je trávíte na s... »»
23.02.2017
Zámek Duchcov připravuje pro děti na jarní měsíce výlet do světa antiky a za Casanovou
Zámek Duchcov připravuje pro děti na jarní měsíce výlet do světa antiky a za CasanovouBlíží se jaro a s ním bohatý program, který připravil zámek Duchcov speciálně pro školáky a předškoláky. Můžete se těšit na antickou díl... »»
23.02.2017
Tipy na zajímavé akce v Praze a okolí na tento víkend
Tipy na zajímavé akce v Praze a okolí na tento víkendV Praze a okolí se pořád něco děje! Hledáte kulturní akce na víkend, zajímavé výlety a novinky? Nechte se inspirovat našimi tipy na únor: 25. 2. a 26. 2. 2017. Další akc... »»
23.02.2017
Tipy kam s dětmi o tomto víkendu
Tipy kam s dětmi o tomto víkenduNevíte co s volným víkendem? Užijte si s dětmi společný čas a jarní prázdniny. Inspiraci na Kudy z nudy najdete pro malé i velké, holky i kluky, místa kde se s dětmi ani v zimě nebudete nudi... »»
23.02.2017
Velký svět techniky v Ostravě chystá novou science show a vědátorské příměstské tábory
Velký svět techniky v Ostravě chystá novou science show a vědátorské příměstské táboryV ostravském science centru Svět techniky v areálu Dolních Vítkovic se bude o víkendu 25. a 26. února činit potrhlý Hugo Křemík, který s... »»
23.02.2017
Zábavní centrum Vida! je místem, kde se vám věda dostane pod kůži
Zábavní centrum Vida! je místem, kde se vám věda dostane pod kůžiNavštivte „Divadlo vědy“, nechte se obklopit obrazem i zvukem na projekcích úchvatných 3D filmů, staňte se obřím jojem a balancujte na šikmé ploše.... »»
23.02.2017
Šalba, klam a mámení: sedm velkých zrcadlových bludišť
Šalba, klam a mámení: sedm velkých zrcadlových bludišťZrcadlové bludiště na Petříně s křivými i obyčejnými zrcadly sice Pražané navštěvují už od roku 1891, ale přesto každý nový labyrint vyvolá náležitou pozornost. Víte, ž... »»
22.02.2017
Šumavský skimaraton se pojede za skvělých podmínek
Šumavský skimaraton se pojede za skvělých podmínekŠumavský skimaraton je druhý největší lyžařský skimaraton v České republice. Je zároveň jediným českým závodem, který je dlouhodobě zařazen do prestižní evropské série Euro... »»
22.02.2017
Užijte si Masopust 2017 na tradičních akcích až do konce února
Užijte si Masopust 2017 na tradičních akcích až do konce únoraMasopust je svátkem hojnosti, radosti, dobrého jídla, pití a zábavy. Ač jeho tradice sahají až do pohanských předkřesťanských dob, dodnes k němu patří rozverné ... »»
22.02.2017
Tipy na pár soukromých hradů a zámků, kam se můžete vypravit právě teď
Tipy na pár soukromých hradů a zámků, kam se můžete vypravit právě teďJaro klepe na dveře, Velikonoce jsou za rohem a na hradech a zámcích pomalu začínají vymetat pavučiny a vyklepávat koberce. Jenže někde se nezastavili c... »»
22.02.2017
Objevte půvab města Znojma v zimě!
Objevte půvab města Znojma v zimě!Už jste někdy byli ve Znojmě v zimním období? Pokud ne, zkuste to! Ve městě nad řekou Dyjí totiž sezóna nikdy nekončí. Mnohé památky mají otevřeno celoročně a víno se dá přeci popíjet v kt... »»
22.02.2017
V Kouřimi se pobavíte na tradičním masopustu
V Kouřimi se pobavíte na tradičním masopustuPokud se rozmýšlíte kam zamířit v neděli 26. února, neváhejte a zapojte se do masopustního veselí v kouřimském skanzenu. Čeká vás také bohatá nabídka tradičních pokrmů – domácí u... »»
22.02.2017
Zima by měla v plzeňském dolíku letos skončit v neděli 26. února
Zima by měla v plzeňském dolíku letos skončit v neděli 26. únoraAlespoň tak si to naplánovali organizátoři šestého ročníku akce nazvané Vyhánění zimy. Ta volně navazuje na obnovenou tradici plzeňských masopustů. Vyhánění ... »»
21.02.2017
10 tipů kam na bowling
10 tipů kam na bowlingPřemýšlíte kde uspořádat večírek? Chcete pozvat své přátele? Chcete se dobře bavit a trochu sportovat a soutěžit? Bowling je to pravé místo. Bowling není jen sport, ale především skvělá zábava pro jed... »»
21.02.2017
Na běžkách lázeňským trojúhelníkem – objevte krásné trasy Krušných hor, Slavkovského lesa nebo Smrčin
Na běžkách lázeňským trojúhelníkem – objevte krásné trasy Krušných hor, Slavkovského lesa nebo SmrčinJedním z nejoblíbenějších zimních sportů je běžecké lyžování, pro které jsou v Karlovarském kraji vynikající podmínky. Na... »»
21.02.2017
Krkonoše patří mezi nejnavštěvovanější evropské národní parky
Krkonoše patří mezi nejnavštěvovanější evropské národní parkyKvalifikovaným odhadem uváděná návštěvnost 5-6 milionů osob řadí Krkonoše mezi nejnavštěvovanější evropské národní parky. Správa KRNAP má po celých Krkonoších na... »»
21.02.2017
Na Letné se chystá oslava masopustu
Na Letné se chystá oslava masopustuNa pražské Letné proběhne již v sobotu 25. února čtvrtý ročník Letenského masopustu. V tento den budou zdarma přístupné některé expozice Národního zemědělského muzea i stálá expozice Muze... »»
21.02.2017
Kroměřížské Kamélie roztančí swing
Kroměřížské Kamélie roztančí swingPalmový skleník v Květné zahradě v Kroměříži hostí od 10. února do 12. března 2017 výstavu právě kvetoucích kamélií. V rámci výstavy Kamélie královna plesových květin si nenechejte ujít bo... »»
21.02.2017
Masopust v zoo Děčín se blíží! Zapojíte se do soutěže O nej koblihu?
Masopust v zoo Děčín se blíží! Zapojíte se do soutěže O nej koblihu?Taškařice veselé pro děti i dospělé… Tak to je slogan, který každoročně provází velmi oblíbenou akci, jež se koná již tuto sobotu v Děčíně. Jde o oblíbený... »»
21.02.2017
Láká vás zimní adrenalin?
Láká vás zimní adrenalin?Šílený závod na horských kolech, sněhové ragby, maraton na běžkách – to a ještě mnohem více nabízejí akce na horách na konci února. Vydejte se na ně společně s portálem Kudy z nudy!... »»
21.02.2017
Anežský klášter odkrývá detaily středověkých podkladů, jež jsou Očím skryté
Anežský klášter odkrývá detaily středověkých podkladů, jež jsou Očím skryté Po loňském úspěšném otevření rekonstruovaných zahrad Kláštera sv. Anežky České pokračuje Národní galerie v Praze oživením tamější expozice středov... »»
21.02.2017
Do hornického muzea v Harrachově můžete přijít i v zimě
Do hornického muzea v Harrachově můžete přijít i v ziměPokud vás nakrátko omrzelo lyžování či jiné zimní radovánky při pobytu v Harrachově, podívejte se do podzemí. Zdejší muzeum hornictví je až do 15. března 2017 otevřeno... »»
21.02.2017
Přichází čas fašanků, čas veselí a hojnosti! Největší festival masopustních tradic bude ve Strání
Přichází čas fašanků, čas veselí a hojnosti! Největší festival masopustních tradic bude ve StráníMasopust byl vždy ve znamení zábav a bujarého veselí a vyvrcholil v posledních dnech, kterým se také říkalo fašank nebo konči... »»
20.02.2017
Karlín opět zažije masopustní veselí
Karlín opět zažije masopustní veselíV sobotu 25. 2. 2017 Karlínské náměstí ožije masopustním veselím. Od 13 do 18.30 hodin zde proběhne již 14. ročník Karlínského masopustu, akce, která si za poslední roky získala stovky p... »»
20.02.2017
Velká tajenka odhalena: která místa v Čechách máte nejraději?
Velká tajenka odhalena: která místa v Čechách máte nejraději?Odhadnete, o která místa jste se loni na portálu Kudy z nudy zajímali nejvíc? Co patří mezi nejpopulárnější aktivity a které akce se na obrazovkách vašich počíta... »»
20.02.2017
V Chrudimi se opět chystají oblíbené jarmarky - první z nich je masopustní
V Chrudimi se opět chystají oblíbené jarmarky - první z nich je masopustníO tom, že jarmarky a trhy zdaleka neprovázejí jen Vánoce a Velikonoce, se přesvědčíte v Chrudimi. Tohle město totiž chystá jarmarky několikrát do ro... »»
20.02.2017
Ski areál Monínec pořádá Sporten Dark Snow - zkuste si zazávodit v nočním sjezdu na lyžích!
Ski areál Monínec pořádá Sporten Dark Snow - zkuste si zazávodit v nočním sjezdu na lyžích!Jednou z největších sportovní akcí letošní zimy pro veřejnost bude v pátek 24. února Dark snow, tedy noční závod ve sjezdu. Pořádá ... »»
20.02.2017
V českokrumlovském masopustním průvodu půjdou pouliční kejklíři a muzikanti
V českokrumlovském masopustním průvodu půjdou pouliční kejklíři a muzikantiPestrobarevný průvod masek, pouliční kejklíři a muzikanti, dobré jídlo a pití - tradiční masopustní veselí zažijí obyvatelé a návštěvníci Českého K... »»
20.02.2017
Masopust na Slezskoostravském hradě přinese zábavu i zabijačkové dobroty
Masopust na Slezskoostravském hradě přinese zábavu i zabijačkové dobrotyAreál Slezskoostravského hradu ožije v sobotu 25. února lidovými obyčeji, masopustním rejem, písničkami a zavoní zabijačkovými lahůdkami. V jarmarečný... »»
19.02.2017
Přijďte zhlédnout ruční výrobu českého skla do Sklárny Květná
Přijďte zhlédnout ruční výrobu českého skla do Sklárny Květná V sobotu 25. února od 8 do 13 hodin otevře své brány nejdéle fungující sklárna na našem území, sklárna Květná, kterou najdete ve slovácké obci Strání nedaleko U... »»
19.02.2017
Ochutnejte ladovské vepřové hody ve Velkých Popovicích
Ochutnejte ladovské vepřové hody ve Velkých PopovicíchChcete zažít atmosféru tradiční vesnické zabijačky, která neodmyslitelně patří k zimě na vsi? Ochutnat čerstvý ovar, zabijačkovou polévku, guláš, jitrnice, jelita a pod... »»
19.02.2017
Nudíte se? Zkuste vyrazit i s dětmi do plzeňské Techmanie!
Nudíte se? Zkuste vyrazit i s dětmi do plzeňské Techmanie! Více zábavy za méně peněz si můžete užít v plzeňském science centru Techmania. Ovšem už jenom pár dnů! Pouze do konce února totiž Techmania nabízí zvýhodněné vstup... »»
19.02.2017
V Praze začne Matějská pouť! Užijete si zábavu, adrenalin i tradiční perníková srdce
V Praze začne Matějská pouť! Užijete si zábavu, adrenalin i tradiční perníková srdceŘíká se, že jedna vlaštovka jaro nedělá. Zato když v Praze začne Matějská pouť, je to jasný signál, že zima je z hlavního města definitivn... »»
19.02.2017
Všechna tajemství lidského těla a výstavy, kde je uvidíte zblízka
Všechna tajemství lidského těla a výstavy, kde je uvidíte zblízka Pro někoho morbidní panoptikum, pro jiného nesmírně zajímavá, poučná a fascinující podívaná – tak reagují fanoušci portálu Kudy z nudy na Facebooku na výsta... »»
19.02.2017
Moderní mlýny: kde se podíváte do skutečných provozů?
Moderní mlýny: kde se podíváte do skutečných provozů?Rádi byste se podívali do mlýnů, které opravdu fungují a melou, a odhalili pár zajímavostí provozů, kde se denně pracuje? Vydejte se s portálem Kudy z nudy do kraje pod ... »»
18.02.2017
Polívková smršť nabídne první polévku na světě, která léčí mrtvici
Polívková smršť nabídne první polévku na světě, která léčí mrtvici Nevěříte? Anebo věříte všemu a rovnou byste ten zázrak rádi ochutnali osobně? Pak se od pondělí 20. do soboty 25. února vypravte do Prahy na pěší zónu u st... »»
18.02.2017
Sedm nevšedních muzejních kaváren pro letce, loutkáře i milovníky historie
Sedm nevšedních muzejních kaváren pro letce, loutkáře i milovníky historieZastavit se občas po prohlídce výstavy či expozice v muzejní kavárně je celkem běžná věc. Víte ale, že v některých muzeích a galeriích mají kavárny,... »»
18.02.2017
Historická bitva Pasovští pod Helfenburkem se odehraje během únorové soboty
Historická bitva Pasovští pod Helfenburkem se odehraje během únorové sobotyUkázka šarvátky oddílů českých Stavů a pasovského vojska z počátku Třicetileté války v areálu nádherného jihočeského hradu se odehraje v sobotu 18.... »»
17.02.2017
Kudy z nudy a nejpopulárnější akce a aktivity v roce 2016
Kudy z nudy a nejpopulárnější akce a aktivity v roce 2016Než se vás kalendář víkendových výletů zaplní, bude se vám hodit přehled nejvyhledávanějších míst a akcí na portálu Kudy z nudy. Najdete mezi nimi všechno – atrakce,... »»
17.02.2017
Mezinárodní den průvodců ukáže brněnské baroko, gotiku i secesi
Mezinárodní den průvodců ukáže brněnské baroko, gotiku i secesi Turistické informační centrum města Brna pořádá ve spolupráci s Asociací průvodců ČR v pořadí již 14. ročník Mezinárodního dne průvodců. Samotní oslavenci – ... »»
17.02.2017
Broumovský klášter láká na mimořádné prohlídky i Vamberecké mumie
Broumovský klášter láká na mimořádné prohlídky i Vamberecké mumieKlášter v Broumově se k zimnímu spánku letos rozhodně neuložil, a to mimo jiné i díky obrovskému zájmu o netradiční prohlídky, v rámci kterých máte příležito... »»
17.02.2017
Žižkovský vysílač letos slaví 25 let od uvedení do provozu
Žižkovský vysílač letos slaví 25 let od uvedení do provozuVysílač na Žižkově slaví 25 let. První návštěvníci si mohli vychutnat pohled na Prahu z žižkovského televizního vysílače 17. února 1992. Oblíbená i nenáviděná stavb... »»
17.02.2017
Láska čeká v kině i na Festivalu otrlého diváka
Láska čeká v kině i na Festivalu otrlého divákaVyšívání pro otrlé, dělnická třída proti mimozemšťanům, sexuální androidi, amatérské operace mozku, holokaust, Tromeo a Julie a penisové monstrum.... to všechno čeká na přízni... »»

Reklama

Přihlášení

Propojit Vyletnik.cz s Facebookem
Přihlásit se Nová registrace

Reklama

Booking.com

Předpověď počasí

Sobota

5 °C
Neděle

7 °C
Pondělí

11 °C

In-počasí

Reklama

Kalendář akcí

Sochaři dokončili ledové sochy ve špindlerovském LEDÁRIU (10.12.2016-28.2.2017)

Sochaři dokončili ledové sochy ve špindlerovském LEDÁRIU (10.12.2016-28.2.2017) 10.12.2016

„Loňská premiéra Špindlerovského ledária měla velký úspěch. Návštěvníci k nám...

Historické hřbitovy  (9.2.2017-3.3.2017)

Historické hřbitovy (9.2.2017-3.3.2017) 09.02.2017

Hřbitovy jsou nedílnou součástí historického a kulturního dědictví každé země...

ZOO Praha (31.12.2016-31.12.2017)

ZOO Praha (31.12.2016-31.12.2017) 31.12.2016

Pražská zoo patří k chovatelské špičce. Světově prosluly například chovy koní...

Výletník doporučuje

Dům U Zlatého prstenu

Dům U Zlatého prstenu

Počátky dějin domu U Zlatého prstenu souvisí s jeho polohou v těsném sousedství Týnského dvora....
Studijní a dokumentační centrum Norbertov

Studijní a dokumentační centrum Norbertov

Nedaleko Müllerovy vily stojí v památkové zóně Staré Střešovice v ulici Nad Hradním vodojemem...
Novomlýnská vodárenská věž

Novomlýnská vodárenská věž

Muzeum hlavního města Prahy získalo Novomlýnskou vodárenskou věž do své správy v roce 2013....