SOUTĚŽ O VOUCHERY na služby v zámeckém resortu Panství Bechyně

Jižní Čechy, kraj plný cyklistický a turistických stezek, řek, rybníků, lesů, a hlavně klidu a pohody. Právě zde se nachází zámecký resort Panství Bechyně. Resort nabízí hned několik možností pro trávení volného času a každý si zcela jistě přijde na své. Ať už jste milovníci historie, chcete se jen ubytovat a v klidu si užít relax nebo dáváte přednost aktivnímu odpočinku – to vše zde máte na jednom místě.

Reklama

Zapojte se do soutěže o dva vouchery, které můžete vyčerpat za služby právě v tomto resortu a užijte si pohodový čas v srdci Jižních Čech. Veškeré služby, které resort Panství Bechyně nabízí naleznete na webových stránkách www.resort-bechyne.cz

Panství Bechyně. Foto: ©Miloš Vatrt

O co soutěžíme

  • 2x voucher v hodnotě 1000,- Kč

Vouchery můžete vyčerpat na služby v resortu Panství Bechyně.

Organizátor a pořadatel

Pořadatelem soutěže je Panství Bechyně s.r.o., IČO: 28086571, která je poskytovatelem výher do této soutěže. Organizátorem soutěže je Agentura Paseo s.r.o., Šaldova 476/9, 186 00 Karlín, IČO: 09374655, provozující portál www.vyletnik.cz.

Průběh soutěže

Termín konání soutěžeod 16. 5. 2022 do 30. 5. 2022

Místo konání soutěže: Na webových stránkách www.vyletnik.cz bude v termínu konání soutěže umístěn soutěžní formulář.

Soutěžící vyplní soutěžní otázky a své kontaktní údaje, které odešle formulářem online. Webové stránky zpracují odpověď, odešlou soutěžícímu informace emailem a v případě správných odpovědí na soutěžní otázky zařadí soutěžícího do slosování o ceny.

Slosování výherců proběhne 31. 5. 2022 v redakci organizátora. Slosování výherců bude provedeno elektronicky na bázi náhodného výběru, prostřednictvím online generátorů náhodných čísel. Výherci budou vyrozuměni emailem a zveřejněni na webových stránkách organizátora nejpozději druhý pracovní den po slosování výherců soutěže.

Výherci

[email protected], [email protected]

Výherci budou vyrozuměni emailem.

Tato soutěž se řídí pravidly pro soutěže organizované Agenturou Paseo.

Panství Bechyně. Foto: ©Libor Sváček
Reklama

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama