VIDA! science centrum. Chytrá zábava pro celou rodinu

VIDA! science centrum

icon/location.png Křížkovského 554/12, 603 00 Brno - Pisárky, Česko, Zobrazit na mapě
icon/phone.png 515 201 000
icon/email.png info@vida.cz

Chcete vidět rozzářené oči svých dětí či vnoučat? Dopřát jim nezapomenutelné zážitky? Vypravte se společně do zábavního vědeckého parku VIDA! v Brně. Užijte si rodinný den plný objevování.

Reklama

Nejdřív rozpoutat tornádo a ustát zemětřesení, pak se projet na kole po laně několik metrů nad zemí, odstartovat bublinkový závod, vstoupit do obřího srdce, vyzkoušet si moderování počasí nebo trénink pilota stíhačky, postavit magnetickou sochu a nakonec zmrazit vlastní stín. Neuvěřitelné? Ne, to všechno můžete během jediného dne zažít v brněnském parku VIDA! Najdete tady více než 180 exponátů, se kterými si můžete hrát a přitom poznávat, jak funguje svět kolem nás.

Představení plné pokusů

Je možné zapálit oheň kostkou ledu? Vyrobit světélkující sliz? Strčit ruku skrz blesk? Na tyto a spoustu dalších otázek dostanete odpovědi během představení se zábavnými pokusy. Konají se několikrát během dne v Divadle vědy a jsou v ceně vstupenky.

3D filmy

Divadlo vědy se také mění na útulné kino, které má na programu 3D filmy plné dechberoucích záběrů ze světa současných i pravěkých zvířat. Filmy se hrají s českým dabingem a do hlavních hrdinů se určitě zamilujete – ať už se bude jednat o dinosaura, roztomilou mořskou vydru nebo nebojácného orla.

Program s pokusy i speciální dílna pro kutily

Celou řadu pokusů a hravé vědecké tvoření si s dětmi užijete v rámci víkendových labodílen. Malí i velcí kutilové si určitě zamilují zdejší Bastlírnu, kde si vyrobí třeba autíčko na vzduch nebo kuličkodráhu.

www.vida.cz

Reklama

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama