Statek Korado – ubytování ve venkovském stylu!

Statek Korado

icon/location.png Drahňovice 15, 257 26 Drahňovice, Zobrazit na mapě
icon/phone.png +420 603 703 077

Potřebujete vypnout, utéct od ruchu velkoměsta nebo si prostě jen užít klidu a pohody s Vašimi blízkými? Přijeďte si odpočinout do prostředí venkovského statku!

Statek Korado se nachází v malebné vesničce Drahňovice, kterou naleznete asi 18 km východně od Benešova. Z Prahy sem pohodlně dojedete za méně než 40 minut .

Právě v této vesnici končí silnice, tím pádem i provoz, zápach z výfukových plynů a hluk. Váš zasloužený odpočinek si tak můžete nerušeně vychutnávat  jen za zvuku řehtání koní, mňoukání koček a občasné veselice z nedaleké restaurace s příznačným názvem  „Na konci světa“, kde si vychutnáte domácí polévky, tvarůžky s cibulí, nápadité minutky, ochotnou obsluhu a příjemné švitoření místních usedlíků.

Zkrátka a dobře, nebudete zde dojmu, že čas plyne pomaleji…. Nikdo se nemračí, nikam nespěchá, nestrká do Vás…avšak místní jsou pracovití a výhod svého bydliště si náležitě váží a podle toho také vypadají jejich obydlí. Domky jsou upravené, zahrádky plné ovocných stromů a přerůzných květin, o jejichž existenci jste doposud neměli ani ponětí..

Na návsi stojí unikátní prosklené muzeum, kde můžete obdivovat historickou stříkačku, dobové hasičské náčiní a uniformy.

Pokud se rozhodnete navštívit pohádkovou obec se svými nejmenšími, jistě Vás potěší dětské hřiště, které se nachází hned naproti statku, ale i nepřeberné množství možností jak se zabavit na souši i na vodě. Více informací v sekci Tipy na výlety!


Ubytování 

Ať jste malá nebo velká rodina, parta přátel, předškolních nebo školních dětiček , koňáci na cestě, co potřebují někde složit hlavu a ustájit koně, u nás si vyberete! Máme pro Vás teplou postel ve stylových plně vybavených apartmánech (kuchyňka, koupelna, wc) za velice příznivou cenu!

Na statku Korado se můžete ubytovat v samostatném zbrusu novém domku pro 5 osob nebo v jednom ze 2 příjemných apartmánů s nezaměnitelnou atmosférou, jež zdobí starožitný nábytek.

Každý z apartmánů nabízí lůžka pro 4- 5 osob.

Pokud se budete chtít družit, můžete tak činit nejen za slunného letního počasí…Vyhřívat se, grilovat dobroty a povídat si můžete na příjemném plácku přímo na pozemku statku a v případě nepřízně počasí se můžete uchýlit do klubovny s velkým stolem a plápolajícím krbem!

Sečteno, podtrženo: Statek nabízí ubytování max. pro 15 osob ve třech plně vybavených jednotkách : domečku, apartmánu č.1  a apartmánu č. 2

Vaši pohodovou dovolenou si můžete rezervovat zde nebo na tel. +420 603 703 077

Reklama

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu

Komentáře k článku (0)

Mohlo by se vám také líbit

Vinařství Pavlov

Icon 19.09.2021

Dnešní Vinařství Pavlov bylo zbudováno propojením tří sklepních hospodářství a ze zachovan...

Celý článek

FUTURENTO – jedinečná zábava pro celou rodinu

Icon 21.07.2021

FUTURENTO – akční týmová zábava, která pohltí celou rodinu. Čeká vás plno zajímavých úkolů...

Celý článek

Hotely Srní

Icon 26.09.2021

HOTELY SRNÍ jsou nejlépe vybavené zařízením tohoto typu v dané lokalitě. Svým ojedinělým r...

Celý článek

Bobová dráha Hlubočky – sportovní areál

Icon 21.07.2021

Jediná korytová dráha na Moravě o délce 1536m, kde se opravdu bobuje. Samotný sjezd nerezo...

Celý článek

Pivovar Starobrno

Icon 19.09.2021

Máte rádi pivo? A jste zvědaví, jak se vyrábí krok za krokem? V tom případě je exkurze do ...

Celý článek

Fun Arena

Icon 27.07.2021

Fun Arena je prostor mnoha podob – organizujeme zábavné eventy, promítání filmů, konc...

Celý článek