Letos v Mariánkách

Město Mariánské Lázně

icon/location.png Hlavní 47/28, 353 01 Mariánské Lázně, Zobrazit na mapě
icon/phone.png 354 622 474, 777 338 895
icon/email.png info@marianskelazne.cz

Mariánské Lázně překvapí. Můžete zde odpočívat, relaxovat, léčit se. Můžete jezdit na kole, běhat, koupat se, chodit po upravených trasách nebo poznat divokou přírodu kamenitých cest. Zkoumat vývěry minerálních pramenů, vzácné rostliny a minerály. Poznávat památky, historii, architekturu. Hrát golf nebo jezdit na koni.

Do Mariánských Lázní se pohodlně dostanete Pendolinem. Lanovkou vyjedete do parku Boheminium, zahrajete si kuličky, prohlédnete si Sochařský pohádkový ráj, navštívíte daňčí oboru, prozkoumáte město s veverkami Rudou a Karolínou, prověříte své znalosti literatury na Stezce spisovatelů, ochutnáte čisté minerální prameny a pravou lázeňskou oplatku, vyzkoušíte svou zdatnost v dětském parku nebo fitness centru, dozvíte se pikantnosti a zajímavosti při komentovaných prohlídkách. Dopřejete si masáž či koupel a o děti se vám postarají zkušení animátoři v jednotlivých hotelích.

Mariánské Lázně patří mezi jedenáct evropských lázeňských měst, která v roce 2021 získala titul světového dědictví UNESCO pod názvem Great Spa Towns of Europe. Že toto fascinující město na seznam památek rozhodně patří, můžete sami zjistit na každém kroku.

Těšíme se na vás LETOS v MARIÁNKÁCH.

Turistické informační centrum Mariánské Lázně

adresa: Poštovní 160/17, 353 01 Mariánské Lázně
telefon: 
354 622 474, 777 338 895
e-mail: 
info@marianskelazne.cz
www.marianskelazne.cz

Reklama

Reklama

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama