Krnov láká na historii i současnost

Turistické informační centrum Krnov

icon/location.png Hobzíkova 13/11 Pod Bezručovým vrchem, 794 01 Krnov 1, Zobrazit na mapě
icon/phone.png +420 554 697 697
icon/email.png tic@mukrnov.cz

Krnov se nachází v Moravskoslezském kraji, v místech, kde východní svahy Nízkého Jeseníku přecházejí ve Slezskou nížinu a Česká republika hraničí s Polskem.

Reklama

Staletá historie z něj činí pozoruhodné místo pro milovníky památek. Prohlídkové trasy městem seznamují návštěvníky s výjimečnými doklady sakrální architektury a malířství, měšťanskými domy i s jedinečnou průmyslovou, rodinnou a veřejnou architekturou doby moderní.

Město žije bohatým kulturním životem. Nelze nepřijmout pozvání na koncerty, do galerií, muzea a v létě zejména na hudební akce pod širým nebem. Krnov je také skvělým místem pro trávení volného času aktivním pohybem. Ten umožňuje řada sportovišť i okolí města protkané cyklotrasami a turistickými stezkami. Zklidnění pak přináší odpočinek v městských parcích, zahradách nebo v místních hospůdkách či kavárnách.         

Veškeré informace o Krnovu, místních atraktivitách i kulturních a sportovních akcích získáte na webu www.infokrnov.cz, nebo přímo v turistickém informačním centru v Hobzíkově ulici.

Reklama

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama