Partner portálu

Reklama

Reklama

Reklama

Hotel Pavlov

Jižní Morava

  • ubytování
  • restaurace
  • sprcha a WC na pokoji
  • televize na pokoji
  • ubytování se psy
  • Internet

Hotel Pavlov

Klentnická 174, 692 01 Pavlov

tel.: 519 324 246, 602 511 905
http://www.hotelpavlov.cz

Hotel Pavlov

Vítejte v našem hotelu…

Hotel Pavlov leží v malebném prostředí oblasti Pálavy ve stejnojmenné vinařské obci Pavlov (památková rezervace) na úpatí Děvína (zřícenina Hradu Děvičky) v blízkosti vodní nádrže Nové Mlýny. Nedaleko se nachází městská památková rezervace Mikulov (Zámek Mikulov, Ditrichštějnská hrobka, Kostnice, židovská čtvrť, hřbitov a synagoga, jeskyně Turold, Svatý kopeček, Kozí Hrádek) a Lednicko valtický areál památka světového dědictví UNESCO (Salety, Státní zámek Lednice, Zámek Valtice). Hotel Pavlov je ideální místo pro Vaši aktivní rodinnou dovolenou i dokonalou relaxaci - turisticky atraktivní lokalita, četné cyklostezky, možnost rybaření, jachtingu, surfingu i kiteování.

Ubytování

Hotel Pavlov nabízí 7 dvoulůžkových pokojů, 7 mezonetových apartmánů s 2 dvoulůžkovými ložnicemi, 1 čtyřlůžkový rodinný apartmán s 2 dvoulůžkovými ložnicemi a 1 luxusní apartmán s 1 dvoulůžkovou ložnicí a obývákem. V každém pokoji je možnost využití přistýlek, čímž lze kapacitu hotelu zvýšit až na 69 ubytovaných osob. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, sprchu či vanu a jsou vybaveny TV přijímačem a připojením na internet. Můžete si vybrat pokoj s výhledem na hrad, do vinohradů či na Mušovské jezero. Pro malé hotelové hosty máme k dispozici dětskou postýlku a rovněž rádi ubytujeme Vaše vychované pejsky a kočičky. V celém areálu hotelu jsou nekuřácké prostory.

Konferenční prostory

Hotel Pavlov disponuje velkým sálem vhodným pro školení a firemní semináře. Tento sál lze využít i na svatby a větší rodinné oslavy s kapacitou až 80 osob. Dále jsou k dispozici 2 menší sály s kapacitou po 25 osobách. Technické zázemí sálů je na vysoké úrovni. Samozřejmostí je WiFi internet, dataprojektor, plátno, flipchart, prodlužovací kabely, audio technika s bezdrátovým mikrofonem, minivěž, LCD monitor, televize a DVD přehrávač.

Velkou přidanou hodnotou je pak prostředí Pavlova a Pálavy pro příjemnější - méně oficiální část firemních setkání. Zajistíme ochutnávky a řízené degustace vín u pavlovských vinařů i v našem hotelovém sklepu, který můžete mít celý pronajatý jen pro Vaše účely až do ranních hodin.
Jste-li sportovně a soutěžně založená firma, pak Vám připravíme speciální teambuildingový program například "Putování za pokladem pavlovských vinařů", či sportovní firemní závody Dračích lodí, můžete zkusit akční kiting atd.

Restaurace, hotelový bar, volnočasové aktivity

Navštivte nepřeberné množství rodinných sklepů a vinařství, zažijte atmosféru pravé domácí zabijačky, ochutnejte domácí pečený pivní chléb nebo buchty, poseďte u cimbálu a nenechejte si ujít naši specialitu pečeného krocana s mandlovou nádivkou krájeného přímo před hosty. Připravujeme především tradiční moravskou kuchyni a jistě si vyberete i z široké nabídky vín místních vinařů. Firemní programy, rodinná setkání, svatby a hotelové akce - profesionální organizace meetingů, školení, seminářů i volnočasových aktivit na klíč

Další hotelová nabídka a služby

V Hotelu Pavlov naleznete přátelské prostředí pro oslavu Vašich narozenin, výročí, promoce. Uspořádáme pro Vás rauty, bankety, grilování, degustace i prohlídky vinařství. Zajistíme cimbálovou muziku, hudební večery, autorská čtení a kapely.

Náš hotel se stal oblíbenou destinací novomanželů, jak pro jeho polohu, tak pro dokonalý svatební servis, který zajišťujeme od svatební výzdoby, menu … až po oddávajícího v místě, které si určíte!

Vítanými návštěvníky jsou rodinky s dětmi, pro které máme připraven dětský koutek vybavený stavebnicemi Lego i spoustou dalších hraček. Součástí hotelu je vlastní prostorné parkoviště na pozemku hotelu.

Můžete se těšit na rodinný přístup a usměvavý personál ...

Provozovatel

PAVLOF s.r.o.
Podnásepní 1
602 00 Brno
www.pavlof.cz

Společnost Pavlof s.r.o. zahájila své podnikání v Pavlově, kde v roce 2006 dostavěla a zprovoznila Hotel Pavlov. Od této chvíle se aktivity společnosti neustále rozšiřují.

Hotel Pavlov se stal příjemným místem k odpočinku pro mnoho návštěvníků i místem firemních setkávání, věnujeme se pořádání sportovních soutěží i vinařských akcí. Ti, kteří si chtějí vinařskou vesničku Pavlov užít za rozumné peníze, najdou své útočiště v Ubytovně Pavlov. V roce 2011 jsme zahájili výstavbu areálu Pálavské vinohrady a hotové apartmány jsme předávali novým jednotlivým majitelům v květnu 2012. Rovněž jsme v roce 2011 začali provozovat Beach volejbalový areál s restaurací a ubytovací kapacitou na Brněnské přehradě, BeachPub Sokolák.

Našim nejaktuálnějším projektem je příprava multifunkčního komplexu "U Venuše" na památkově chráněné ulici Česká v Pavlově.

Kalendář akcí

1.11.2013 - 20.12.2013    Klíče od vinařského sklípku (aneb vánoční večírky ve sklepě Hotelu Pavlov).
Vánoční večírky ve sklepě Hotelu Pavlov - Pavlov (Hotel Pavlov).

08.11.2013 - 27.11.2013    Na svatého Martina husa a džbán vína!
V restauraci Hotelu Pavlov v období od 8.11. do 27.11.2013 - Pavlov (Hotel Pavlov).

09.11.2013    Svatomartinská husa I
Oslava mladého vína a dobrého jídla - Pavlov (Hotel Pavlov).

16.11.2013    Svatomartinská husa II - VYPRODÁNO!
Oslava mladého vína a dobrého jídla - Pavlov (Hotel Pavlov).

30.12.2013 - 01.01.2014    Slow-food SILVESTR 2013
Pestrý silvestrovský program pro rodiče s dětmi - Pavlov (Hotel Pavlov).

31.01.2014 - 02.02. 2014    Tajemství tekutého ovoce s pravou moravskou zabijačkou
Tradiční zabijačka spojená s degustací pálenek - Pavlov (Hotel Pavlov).

14.02.2014 - 16.02.2014    Valentýn na Hotelu Pavlov
Vychutnejte si tříchodové menu v restauraci hotelu a nechte se hýčkat spoustou drobných pozorností v rámci ubytování - Pavlov (Hotel Pavlov).

21.03.2014 - 23.03. 2014    Jarní vinařská stezka
Outdoorová degustační soutěž na svazích Pálavy s omezeným počtem účastníků, 2.ročník - Pálava, Pavlov (Hotel Pavlov).

11.04.2014 - 13.04.2014    Přes 3 sklepy
Jarní přechod Pálavy z Mikulova do Pavlova spojený s návštěvou tří sklepů, 6. ročník - Pálava, Pavlov (Hotel Pavlov).

Podrobné informace k akcím naleznete zde.

Reklama:

Poslední komentáře -

Restaurace a Penzion U Fábů

Restaurace a Penzion U Fábů

Nabízené služby: Ubytování rekreace a wellness

Ubytování U Zábojů

Ubytování U Zábojů

Nabízené služby: Ubytování rekreace a wellness

Ubytování André

Ubytování André

Nabízené služby: Ubytování rekreace a wellness

Valtice

Valtice

Barokní sídlo Lichtenštejnů stojí na místě někdejšího...

Hustopeče

Hustopeče

Město s bohatou historií; v okolí sídlili již lovci...

Děvín-Kotel-Soutěska

Děvín-Kotel-Soutěska

Nachází se mezi několika obcemi od Dolních Věstonic po...

Reklama

Reklama:

Hotel Pavlov - informace k místu

Hotel Pavlov - služby v okolí

Turistická mapa ČR -

Čekejte prosím, nahrávám data
Načítám

Reklama

Výletník doporučuje

Beroun

Beroun

Královské město Beroun , ležící na soutoku řek Berounky a Litavky, láká k návštěvě nejen svými...
Olešnice na Moravě

Olešnice na Moravě

V městečku Olešnici se nachází několik míst, za kterými se stojí vypravit na vycházku. Jsou...
Pevnost poznání v Olomouci

Pevnost poznání v Olomouci

Místo, kde se zamilujete do vědy  Na první pohled vidíte historickou...

Doporučujeme pro ubytování:

  • Pokud si chcete rezervovat ubytování a pěkné chaty a chalupy k pronájmu, doporučujeme Vám navštívit portál MegaUbytko.cz. Najdete zde vše od luxusních penzionů až po levné ubytování v soukromí. Rezervujte si Vaše ubytování ještě dnes přímo u majitele za nejlepší ceny na trhu.