Farmapark Soběhrdy

Farmapark Soběhrdy

icon/location.png Soběhrdy, 256 01, Zobrazit na mapě
icon/phone.png 777 920 000

Farmapark Soběhrdy je ideálním místem pro výlet do přírody, který nabízí zábavu pro celou rodinu. Ve Farmaparku žijí zvířátka z celého světa, která si můžete nejenom pohladit, ale také je nakrmit. Těšit se můžete na velbloudy, klokany, pštrosy, buvoly, lamy nebo třeba vysokohorské krávy.

Reklama

Kromě zvířátek nabízí Farmapark také celou řadu atrakcí. Zajezdit si můžete ve farma jeepech, na plovoucích kruzích či tubingové dráze. V areálu si pak děti mohou zadovádět i na velkých trampolínách, v lanovém centru, na klouzačkách a houpačkách nebo si vylézt třeba na vyhlídkovou věž u klokanů. V případě nepříznivého počasí je pak k dispozici vnitřní, vyhřívané hřiště. Letošní novinkou je navíc možnost zakoupit si neomezené jízdy na všech atrakcích za jednorázovou cenu!

Jedna dobrá zpráva ještě přímo pro rodiče. S přípravou svačiny do Farmaparku si nemusíte dělat vůbec starosti. Hlavní restaurace, Barbecue vedle klokanů, Kota s rychlým občerstvením nebo Farmagrill jistě zasytí a uspokojí i ty největší jedlíky. Na své si přijdou i milovníci opékaček, kteří si mohou oblíbeného buřta z Buřtářny opéct na tradičním ohýnku přímo v areálu!

Otvírací doba

Duben – červen a září – říjen: o víkendech, svátcích a prázdninách od 10 do 18 hodin

Červenec – srpen: každý den od 10 do 18 hodin

Aktuality z Farmaparku na:

FB: Farmapark Soběhrdy

IG: @farmapark_sobehrdy

Kompletní informace o vstupném najdete na www.farmapark.eu/vstupenky

Foto: ©Farmpark Soběhrdy

Reklama

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama