DinoPark Vyškov – rodinný výlet, na který se nezapomíná

DinoPark Vyškov

icon/location.png Cukrovarská 9, 682 01 Vyškov, Zobrazit na mapě
icon/phone.png +420 378 774 636
icon/email.png info@dinopark.eu

Největší síť zábavních parků najdete na 5 místech v ČR. Když se prostě řekne DinoPark, většina malých i velkých DinoFandů si hned vybaví precizně zpracované pohyblivé i statické modely dinosaurů v životní velikosti a spoustu zábavy i poučení kolem.

Tyranosaurus Rex, Brachiosaurus, Allosaurus nebo Stegosaurus, to je jen malý výčet nejznámějších druhohorních obrů, které můžete v DinoParku potkat. DinoPark však nejsou jen ozvučené modely dinosaurů, zpestřené vláčkem a několika zábavnými doplňky. DinoPark chce zabavit opravdu celou rodinu! A tak v každém parku najdete i občerstvení DinoCafe a DinoGrill, kde rodiče mohou v klidu posedět a vychutnat si pohodu u kávy, děti se vyřádí na oblíbeném paleontologickém hřišti, kde si vykopou svou první kostru dinosaura, společně všichni mohou navštívit 3D nebo 4D kino s panoramatickým filmem, nechat se vyfoukat v divokém DinoHurikánu nebo si porovnat lidské nohy s těmi dinosauřími. Klouzačky, houpačky, skákadla a prolézačky už děti většinou hravě najdou samy, a nakonec nemůže chybět ani DinoShop, což je obchod plný suvenýrů, které uchovají vzpomínky na báječně prožitý den ve společnosti dinosaurů.

V současné době každý rok projde branami druhohor více než jeden a půl miliónu zvídavých návštěvníků, čímž se DinoPark jednoznačně řadí k nejoblíbenějším turistickým cílům.

Foto: ©Michal Kuška, DinoPark

Reklama

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama