Galerie kostek – velkolepé divy světa jako na dlani.

 

Reklama

 

Nevíte kam za poznáním i zábavou? Nyní máte báječou příležitost shlédnout výstavu miniatur starověkých i novodobých divů světa sestavených pouze z kostiček LEGO®. Kladenská pobočka firmy LEGO® ve spolupráci novým obchodním centrem Central Kladno přináší výlet za poznáním i zábavou.

 

Naučnou i hravou formou poznejte nejznámější světové monumenty a novodobé divy světa. Můžete zde vidět zmenšenou kopii šikmé věži v Pise nebo Velké čínské zdi. Nejzajímavější atrakcí je bezpochyby věrná kopie pražského Hlavního nádraží s pohyblivými vlaky, metrem, výtahy a eskalátory. Modely ocení všechny věkové kategorie, a tak zatímco maminky si můžou odskočit pro nějaký ten úlovek do šatníku, tátové můžou své ratolesti vzít na cestu kolem světa.

 

Modely ohromují svou velikostí a přesností, jsou věrnými kopiemi svého většího originálu. Objevují se mezi nimi skvosty jako indický Tádž Mahal, mexické pyramidy Chichén Itzá nebo velkolepý japonský Hrad Himedži. Nechybí ani interaktivní Tower Bridge se zvedacím mostem a proplouvající lodí. Rozhodně nejzajímavějším modelem je model hlavního nádraží v Praze. Exponát se tyčí do výše dvou metrů a celé nádraží i metro máte možnost ovládat pomocí tlačítek. Unikátní podívaná je doplněná o zvukovou kulisu. Výstava je zdarma a jistě zaujme každého návštěvníka s dobrodružným duchem.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama