Co takhle strávit víkend v Kalahari – největší poušti jižní části Afriky? Ohřát se, pobavit se, seznámit se! A to nejen s Křováky – místními obyvateli, jejich zvyky a životem, ale především sami se sebou a s Vaším životním partnerem.

Africká poušť je plná překvapení. A stejně tak Vás překvapí i víkend, který Vám Kalahari přiblíží. Dobrodružný, napínavý a plný nečekaných událostí. Odložte mobilní telefony, vypněte notebooky i ostatní elektronická zařízení a vstupte do světa, kde energie proudí především skrze Vás. Popusťte uzdu své fantazii, hrajte si, odpočívejte a nechte se zaměstnat výrobou létajících koberců, stavbou letadla či jinou netradiční aktivitou. Objevte skutečného hrdinu sami v sobě a najděte toho, s kým se (nejen v poušti) budete cítit bezpečně.

Jak bude víkend probíhat?
Pátek:
První večer se ponese v duchu domorodých rituálů a seznamování se s ostatními dobrodruhy. Prostřednictvím zábavných aktivit a speciálních her prohloubíte důvěru k ostatním a blíže poznáte i sami sebe.
Sobota:
Dopoledne bude patřit odhalování, hledání a prohlubování partnerských a životních hodnot. Odpoledne se budeme věnovat citlivé a emotivní africké hudbě. Také tomu co se jí ve Vás podaří probudit a jak hluboko se Vám dostane pod kůži. Večer bude patřit zábavě. Tanci, zpěvu, dobrému jídlu, hrám a zaslouženému odpočinku.
Neděle:
Během nedělního dopoledne spojíte všechny své síly se silami ostatních. Naučíte se orientovat v drsném prostředí pouště, spoléhat nejen sami na sebe, ale i na ty ostatní a uvědomíte si, že ani tady nejste sami. Odpoledne se (podle místních zvyklostí) s Kalahari rozloučíme – poušť opustíme, ale vztahy, které se Vám za těch pár dní podaří navázat, s Vámi již zůstanou.

Více na Nahoda.com