Den dětí a Pohádkový les ve Velkých Karlovicích

Termální bazény Horal v turistickém resortu Valachy ve Velkých Karlovicích připravily dárek pro nejmenší hosty ke Dni dětí. Malí návštěvníci do 14 let budou mít při této příležitosti vstup do bazénů zdarma a jako dárek obdrží navíc zmrzlinový pohár. Aby malí návštěvníci nepřišli zkrátka v případě, že by nemohli přijet přesně 1. června v Den dětí, potrvá akce i 2. a 3. června.
Při vstupu do areálu bazénů děti obdrží poukázku na pohár, kterou mohou následně využít v restauraci hotelu Horal.
Vedle toho chystá turistický resort Valachy pro děti ještě další akci – tradiční Pohádkový les. Uskuteční se v neděli 12. června a letos bude zasvěcen filmovým pohádkám. „Malí návštěvníci tak potkají při plnění úkolů na dobrodružné cestě kolem hotelu Galik princezny, čerty, vodníky, ale také třeba Popelku, Hloupého Honzu, Princeznu Koloběžku a další hrdiny českých filmových pohádek. Nebude chybět ani drak,“ přiblížil program vedoucí hotelu Galik Pavel Mikula. Pro děti budou připraveny soutěže o ceny, masky jsou vítány – ty nejhezčí budou odměněny. Začátek je v 10 hodin u hotelu Galik.
 
Na začátek prázdnin se pak mohou děti těšit na další zajímavou akci, tentokrát opět v termálních bazénech Horal. V sobotu 2. července tam vypukne akce s názvem Letní Aquamánie.
Děti s rodiči se mohou také zapojit do turistického pochodu Letní karlovská padesátka v sobotu 16. července. Pro menší účastníky a účastníky s kočárky bude připravena zkrácená varianta trasy v délce 10 kilometrů, na které si děti budou moci i zasoutěžit.
Na září resort Valachy opět chystá tradiční Drakiádu.
 
Děti s rodiči se také mohou kdykoliv během léta pobavit v resortu Valachy nejen při doprovodných akcích a v termálních bazénech, ale také například v Lanovém parku Horal, který je od soboty 14. května po zimní přestávce opět v provozu. Oblíbeným cílem malých návštěvníků je také pastvina s ovcemi, které spásají louky v okolí golfového hřiště u hotelu Horal. Děti si mohou ovečky přijít pohladit a nakrmit.
 

www.valachy.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama