Partner portálu

Reklama

Reklama

Reklama

Úvodní stránka > Novinky

Reklama

PODZIMNÍ RADOVÁNKY V AQUALANDU MORAVIA

PODZIMNÍ RADOVÁNKY V AQUALANDU MORAVIA

Podzim už pomalu klepe na dveře, a tak je na čase poohlédnout se po aktivitách, které jsou jako dělané pro babí léto nebo pro deštivé podzimní dny. Podzimní program pro své návštěvníky přichystal i Aqualand Moravia. A co všechno můžete v Aqualandu Moravia na podzim zažít?

Protože si návštěvníci oblíbili vstup pro děti zdarma, tak pokračuje i letos na podzim. Děti mladší 6 let mají i nadále vstup do Aqualandu Moravia zdarma. Tak neváhejte a vyrazte si užít krásný podzimní den s vašimi ratolestmi. Vyžití v aquaparku najdete víc než dost! Dva dětské bazény se spoustou atrakcí, dětská prohřívárna nebo třeba dětské saunování, které se od podzimu koná každý sudý týden v neděli. Děti určitě na podzim nepřijdou ani o animační program. Místní animátoři budou připraveni každý víkend s animačním programem plným aktivit, soutěží, zábavy a tančení pro mladší i starší ratolesti.

Tím ale „staronové“ novinky nekončí, po letní pauze se do Aqualandu Moravia vrací i oblíbené Happy Days! Jak už bylo dříve zvykem, pondělky patří seniorům. Pokud je vám nad 60 let, stačí předložit doklad prokazující Váš věk a přijít kdykoliv během dne a získáte celodenní vstup do Aqualandu Moravia za 329 korun a celodenní vstup včetně 120 min Forum Romanum Wellness za 449 Kč! Od podzimu je navíc připraven i zajímavý program s animátory určený přímo pro seniory. Každé pondělí od 14 - 18 hodin se tak můžete těšit na soutěže pro seniory, aquagym nebo aquazumbu.  Středy budou patřit wellness. Při vstupu do 14h můžete využít výhodnou akci 1+1 wellness vstupenka na 180 min za 899 Kč. A pátky opět věnujeme rodinám! Pro 1 dospělou osobu a 1 dítě mladší 18 let je cena pouze 899 korun! Vstupné je platné do zóny aquaparku. Neváhejte a udělejte si rodinný páteční výlet.Kromě nabitého animačního programu si v Aqualandu Moravia užijete spoustu zábavy a adrenalinu na atrakcích, skluzavkách a tobogánech. Vyzkoušejte třeba nejdelší vnitřní tobogán Blue Trio, který měří úctyhodných 143 m nebo jízdu pod širým nočním nebem Sky Drive. Adrenalinový nadšenci určitě nevynechají atrakci U Wave nebo Kamikadze, aby si vychutnali strmý sešup dolů. Ti, kteří neholdují adrenalinu, ale naopak si rádi vychutnají pohodu a relax v teplé vodě, určitě ocení naše vířivky a termální bazény. Odpočívat a nechat se vířit můžete v bazénu Relax pool nebo Night Sky pool. A relax v termální vodě si vychutnáte v oblíbených venkovních bazénech vyhřátých na 37° Romulus a Remus.Jak už je na podzim zvykem, na své si přijdete hlavně ve wellness. Po letní pauze se opět otevírá wellness Forum Romanum. Můžete se tak těšit na své oblíbené sauny, procedury nebo masáže ve wellness zóně. Stejně tak můžete během podzimu čerpat sílu v Pálava Wellness s výhledem na Pálavu a novomlýnská jezera. Vrací se pravidelné saunové ceremoniály. Každý čtvrtek zrelaxujete při klasických ceremoniálech. Každý lichý týden ve středu při ceremoniálech určených pro ženy a každý lichý týden v pátek při ceremoniálech určených pro muže. Nabité wellness zážitky budou určitě i noci saunových ceremoniálů, které se na podzim také vrací. První noc saunových ceremoniálů se v Aqualandu Moravia koná už na 3.10.

www.aqualand-moravia.cz


Poslední komentáře - PODZIMNÍ RADOVÁNKY V AQUALANDU MORAVIA

Reklama:

Reklama

Kalendář akcí

První návštěvníci po znovuotevření v Zoo Liberec (11.5.2020-31.5.2020)

První návštěvníci po znovuotevření v Zoo Liberec (11.5.2020-31.5.2020) 11.05.2020

Zoo v Liberci se zavřela 13. března a zůstala tak sedm týdnů bez svého h...

Dole v dole...a nejen v tom Kokořínském! (12.5.2020-21.6.2020)

Dole v dole...a nejen v tom Kokořínském! (12.5.2020-21.6.2020) 12.05.2020

Pojedete-li od Mělníka na sever, snadno tento přírodní unikát ujde pozornosti...

Dům matky a Dům syna – Pomník Jana Palacha (16.1.2016-31.12.2020)

Dům matky a Dům syna – Pomník Jana Palacha (16.1.2016-31.12.2020) 16.01.2016

 Umělecké dílo amerického architekta Johna Hejduka, věnované městu Praze...

Výletník doporučuje

Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s.r.o.

Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s.r.o.

Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s.r.o.  je společností založenou městem...
Restaurace V Trnčí s rozhlednou Rašovka

Restaurace V Trnčí s rozhlednou Rašovka

Další z řady rozhleden Jizerských hor a Ještědského hřbetu se tyčí na okraji osady Rašovka...
Pivovar Starobrno

Pivovar Starobrno

Máte rádi pivo? A jste zvědaví, jak se vyrábí krok za krokem? V tom případě je exkurze...
Pivovar Velké Březno

Pivovar Velké Březno

Velké Březno je malebná obec v polabské kotlině uprostřed krásné přírody a...
Královský pivovar Krušovice

Královský pivovar Krušovice

Chcete nahlédnout pivovarníkům pod pokličku a zjistit, jak se nejznámější český (a...

Doporučujeme pro ubytování:

  • V blízkosti Lednicko-valtického areálu se vám nabízí ubytování Mikulov.
  • Pokud si chcete rezervovat ubytování a pěkné chaty a chalupy k pronájmu, doporučujeme Vám navštívit portál MegaUbytko.cz. Najdete zde vše od luxusních penzionů až po levné ubytování v soukromí. Rezervujte si Vaše ubytování ještě dnes přímo u majitele za nejlepší ceny na trhu.