Partner portálu

Reklama

Reklama

Reklama

Úvodní stránka > Novinky

Reklama

Bezpečné dětské cyklosedačky a helmy Bobike

Bezpečné dětské cyklosedačky a helmy Bobike

Chystáte se na cyklovýlet s dětmi či společnou rodinnou dovolenou na kolech? Nezapomeňte na kvalitní bezpečnostní vybavení - cyklosedačky a helmy. Představíme vám přední evropskou značku dětského cyklistického bezpečnostního vybavení - Bobike. 


Bobike je nejrozšířenější značkou ve svém segmentu v celém Beneluxu. Výrobky Bobike se vyznačují velmi vysokou kvalitou a jednoduchým, elegantním designem. Plní evropské bezpečnostní normy EN 14344 a jsou certifikované náročnými bezpečnostními certifikáty TÜV. 

Kvalitní dětská sedačka na kolo zajistí dítěti bezpečí i pohodí. Použité materiály zajišťují snadnou péči o povrch, jeho omyvatelnost a stálost. Dětské sedačky Bobike snadno připevníte na jakékoliv jízdní kolo za použití univerzálních adaptérů. Bobike nabízí přední i zadní cyklosedačky a dále pak širokou škálu dětských cyklistických helem. 


Přední dětské sedačky

Modely Bobike One Mini a Mini Exclusive jsou určené pro nejmenší cestovatele. Mají stavitelné stupačky, tak aby nožky dítěte byly vždy pohodlně a bezpečné umístěné. Sedačku je možné je kombinovat i s ochranným plexi štítem, který chrání před větrem či hmyzem. Přední cyklosedačka Bobike Mini Exclusive umožňuje snadné nastavení výšky ramenních popruhů do 3 pozic a může tak růst s vaším dítětem. Navíc poskytuje dítěti i opěrku pro ruce. Přední cyklosedačky Bobike jsou vhdné pro děti od 9 měsíců do 3 let Nosnost je do 15kg.Zadní dětské sedačky 

Modely Bobike Go, Bobike One Maxi, Bobike Maxi Exclusive a Bobike Maxi Tour představují klasické modely zadních sedaček na kolo. Dvojité opláštění a zvýšená boční ochrana zvyšuje pohodlí i bezpečnost. Opěrka pro hlavu vymezuje prostor i pro helmu, u modelu Bobike Maxi Tour vykrývá i boční prostor kolem hlavy. Tříbodové pásy mají kvalitní polstrování, stavitelné stupačky nastavíte do 5 výškových pozic. Zadní dětské cyklosedačky Bobike velmi snadno a rychle namontujete na kolo a uvezou děti do hmotnosti 22kg. 
Velmi oblíbeným  a na trhu unikátním modelem je sedačka Bobike Junior, kterou využijete na přepravu i větších dětí na kroužky či do školy. Dětské cyklistické helmy 

Bobike dětské helmy na kolo poskytují skvělou ochranu hlavy a pohodlí, ale i velmi elegantní provedení. 


Bobike nabízí kvalitní design i vysoký bezpečnostní standard. Vyberte si i vy z široké nabídky produjtů Bobike. Distributorem značky Bobike v ČR je společnost Citybikes, s.r.o. 

www.citybikes.cz


Poslední komentáře - Bezpečné dětské cyklosedačky a helmy Bobike

Reklama:

Reklama

Kalendář akcí

Papilonia – unikátní motýlí dům v Praze  (20.7.2019-20.7.2019)

Papilonia – unikátní motýlí dům v Praze (20.7.2019-20.7.2019) 20.07.2019

Pozorovat zde budete motýly s rozpětím křídel až 20 cm – a to z be...

Sladké časy v Ostravě - letní procházky s průvodcem (20.7.2019-21.7.2019)

Sladké časy v Ostravě - letní procházky s průvodcem (20.7.2019-21.7.2019) 20.07.2019

„Naše průvodcovská služba samozřejmě nabízí prohlídky města na objednávku. Kl...

Vzácní i dosud nepojmenovaní sklípkani v Zoo Praha (16.6.2019-11.8.2019)

Vzácní i dosud nepojmenovaní sklípkani v Zoo Praha (16.6.2019-11.8.2019) 16.06.2019

Výstava sklípkanů je v Zoo Praha už potřetí. Tentokrát je obohacena o nové, n...

Výletník doporučuje

Beroun

Beroun

Královské město Beroun , ležící na soutoku řek Berounky a Litavky, láká k návštěvě nejen svými...
Olešnice na Moravě

Olešnice na Moravě

V městečku Olešnici se nachází několik míst, za kterými se stojí vypravit na vycházku. Jsou...

Doporučujeme pro ubytování:

  • Pokud si chcete rezervovat ubytování a pěkné chaty a chalupy k pronájmu, doporučujeme Vám navštívit portál MegaUbytko.cz. Najdete zde vše od luxusních penzionů až po levné ubytování v soukromí. Rezervujte si Vaše ubytování ještě dnes přímo u majitele za nejlepší ceny na trhu.