Partner portálu

Reklama

Reklama

Reklama

Úvodní stránka > Novinky

Reklama

Festival Hrady CZ oznamuje kompletní line-up letošního ročníku

Festival Hrady CZ oznamuje kompletní line-up letošního ročníku

Kryštof, Rybičky 48, Harlej, Mirai, No Name, Arakain & Lucie Bílá a další


Festival Hrady CZ se letos odehraje na 
Točníku ve Středočeském kraji (12. - 13. 7.), na Kunětické hoře v Pardubickém kraji (19. – 20. 7.), na Švihově v Plzeňském kraji (26. – 27. 7.), v Rožmberku nad Vltavou v Jihočeském kraji (2. – 3. 8.), na Veveří v Jihomoravském kraji (9. - 10. 8.), na Hradci nad Moravicí v Moravskoslezském kraji (16. - 17. 8.), na Bouzově v Olomouckém kraji (23. - 24. 8.) a na Bezdězu v Libereckém kraji (30. 8. - 31. 8.).


Lístky na festival Hrady CZ lze zakoupit v síti Ticketstream na www.hradycz.cz/vstupenky.




Line-up festivalu Hrady CZ:


Točník 12. - 13. 7.


Pátek


O2 stage


16:30 - 17:00    vítěz talentové soutěže
18:00 - 19:00
    Sto zvířat
20:00 - 21:00
    The Agony
21:00 - 21.30
    vyhlášení nejhezčích karnevalových masek
22:30 - 23:30
    Mydy Rabycad


Kooperativa velká zelená stage


17:00 - 18:00    Michal Hrůza
19:00 - 20:00
    Arakain a Lucie Bílá
21:30 - 22:30
    Anna K.
23:30 - 00:30
    Rybičky 48


Sobota   


O2 stage


10:45 - 11:15    O2 talent
12:00 - 13:00
    Jelen 
14:00 - 15:00
    Kamil Střihavka & The Leaders!
16:00 - 17:00
    PSH
18:00 - 19:00
    Trautenberk
20:00 - 21:00
    Visací zámek
22:15 - 23:15
    Marpo & Troublegang


Kooperativa velká zelená stage


11:15 - 12:00    Elis Mraz
13:00 - 14:00
    Aneta Langerová
15:00 - 16:00
    Poletíme?
17.00 - 18.00
    Michal Ambrož & Hudba Praha
19:00 - 20:00
    Dymytry
21:00 - 22:15
    Kryštof
23:15 - 00:15
    Harlej


Kunětická hora 19. - 20. 7.


Pátek


O2 stage


16:30 - 17:00    vítěz talentové soutěže
18:00 - 19:00
    Sto zvířat
20:00 - 21:00
    The Agony
21:00 - 21.30
    vyhlášení nejhezčích karnevalových masek
22:30 - 23:30
    Mydy Rabycad


Kooperativa velká zelená stage


17:00 - 18:00    Michal Hrůza
19:00 - 20:00
    Arakain a Lucie Bílá
21:30 - 22:30
    Anna K.
23:30 - 00:30
    Rybičky 48


Sobota   


O2 stage


10:45 - 11:15    O2 talent
12:00 - 13:00
    No Name
14:00 - 15:00
    Kamil Střihavka & The Leaders!
16:00 - 17:00
    PSH
18:00 - 19:00
    Trautenberk
20:00 - 21:00
    Visací zámek
22:15 - 23:15
    Marpo & Troublegang


Kooperativa velká zelená stage


11:15 - 12:00    Eliška Buociková
13:00 - 14:00
    Mirai
15:00 - 16:00
    Jelen
17.00 - 18.00
    Wohnout
19:00 - 20:00
    Dymytry
21:00 - 22:15
    Kryštof
23:15 - 00:15
    Harlej


Švihov 26. - 27. 7.


Pátek


O2 stage


16:30 - 17:00    vítěz talentové soutěže
18:00 - 19:00
    Sto zvířat
20:00 - 21:00
    The Agony
21:00 - 21.30
    vyhlášení nejhezčích karnevalových masek
22:30 - 23:30
    Mydy Rabycad


Kooperativa velká zelená stage


17:00 - 18:00    Michal Hrůza
19:00 - 20:00
    Arakain a Lucie Bílá
21:30 - 22:30
    Anna K.
23:30 - 00:30
    Rybičky 48


Sobota   


O2 stage


10:45 - 11:15    O2 talent
12:00 - 13:00
    No Name
14:00 - 15:00
    Kamil Střihavka & The Leaders!
16:00 - 17:00
    PSH
18:00 - 19:00
    Trautenberk
20:00 - 21:00
    Visací zámek
22:15 - 23:15
    Jelen


Kooperativa velká zelená stage


11:15 - 12:00    Elis Mraz
13:00 - 14:00
    Mirai
15:00 - 16:00
    Wohnout
17.00 - 18.00
    Marpo & Troublegang
19:00 - 20:00
    Dymytry
21:00 - 22:15
    Kryštof
23:15 - 00:15
    Harlej


Rožmberk nad Vltavou 2. - 3. 8.


Pátek


O2 stage


16:30 - 17:00    vítěz talentové soutěže
18:00 - 19:00
    Sto zvířat
20:00 - 21:00
    Trautenberk
21:00 - 21.30
    vyhlášení nejhezčích karnevalových masek
22:30 - 23:30
    Mydy Rabycad


Kooperativa velká zelená stage


17:00 - 18:00    Michal Hrůza
19:00 - 20:00
    Arakain a Lucie Bílá
21:30 - 22:30
    Anna K.
23:30 - 00:30
    Rybičky 48


Sobota   


O2 stage


10:45 - 11:15    O2 talent
12:00 - 13:00
    No Name
14:00 - 15:00
    Kamil Střihavka & The Leaders!
16:00 - 17:00
    PSH
18:00 - 19:00
    The Agony
20:00 - 21:00
    Visací zámek
22:15 - 23:15
    Jelen


Kooperativa velká zelená stage


11:15 - 12:00    Elis Mraz
13:00 - 14:00
    Mirai
15:00 - 16:00
    Marpo & Troublegang
17.00 - 18.00
    Wohnout
19:00 - 20:00
    Dymytry
21:00 - 22:15
    Kryštof
23:15 - 00:15
    Harlej


Veveří 9. - 10. 8.


Pátek


O2 stage


16:30 - 17:00    vítěz talentové soutěže
18:00 - 19:00
    Sto zvířat
20:00 - 21:00
    The Agony
21:00 - 21.30
    vyhlášení nejhezčích karnevalových masek
22:30 - 23:30
    Mydy Rabycad


Kooperativa velká zelená stage


17:00 - 18:00    Michal Hrůza
19:00 - 20:00
    Arakain a Lucie Bílá
21:30 - 22:30
    Anna K.
23:30 - 00:30
    Rybičky 48


Sobota   


O2 stage


10:45 - 11:15    O2 talent
12:00 - 13:00
    No Name
14:00 - 15:00
    Kamil Střihavka & The Leaders!
16:00 - 17:00
    PSH
18:00 - 19:00
    Trautenberk
20:00 - 21:00
    Visací zámek
22:15 - 23:15
    Jelen


Kooperativa velká zelená stage


11:15 - 12:00    Elis Mraz
13:00 - 14:00
    Mirai
15:00 - 16:00
    Marpo & Troublegang
17.00 - 18.00
    Wohnout
19:00 - 20:00
    Dymytry
21:00 - 22:15
    Kryštof
23:15 - 00:15
    Harlej


Hradec nad Moravicí 16. - 17. 8.


Pátek


O2 stage


16:30 - 17:00    vítěz talentové soutěže
18:00 - 19:00
    Sto zvířat
20:00 - 21:00
    The Agony
21:00 - 21.30
    vyhlášení nejhezčích karnevalových masek
22:30 - 23:30
    Mydy Rabycad


Kooperativa velká zelená stage


17:00 - 18:00    Michal Hrůza
19:00 - 20:00
    Arakain a Lucie Bílá
21:30 - 22:30
    Anna K.
23:30 - 00:30
    Rybičky 48


Sobota   


O2 stage


10:45 - 11:15    O2 talent
12:00 - 13:00
    No Name
14:00 - 15:00
    Wohnout
16:00 - 17:00
    Kamil Střihavka & The Leaders!
18:00 - 19:00
    PSH
20:00 - 21:00
    Visací zámek
22:15 - 23:15
    Jelen


Kooperativa velká zelená stage


11:15 - 12:00    Elis Mraz
13:00 - 14:00
    Mirai
15:00 - 16:00
    Trautenberk
17.00 - 18.00
    Marpo & Troublegang
19:00 - 20:00
    Dymytry
21:00 - 22:15
    Kryštof
23:15 - 00:15
    Harlej


Bouzov 23. - 24. 8.


Pátek


O2 stage


16:30 - 17:00    vítěz talentové soutěže
18:00 - 19:00
    Sto zvířat
20:00 - 21:00
    The Agony
21:00 – 21:30
    vyhlášení nejhezčích karnevalových masek
22:30 - 23:30
    Mydy Rabycad


Kooperativa velká zelená stage


17:00 - 18:00    Michal Hrůza
19:00 - 20:00
    Arakain a Lucie Bílá
21:30 - 22:30
    Anna K.
23:30 - 00:30
    Rybičky 48


Sobota   


O2 stage


10:45 - 11:15    O2 talent
12:00 - 13:00
    No Name
14:00 - 15:00
    Kamil Střihavka & The Leaders!
16:00 - 17:00
    PSH
18:00 - 19:00
    Trautenberk
20:00 - 21:00
    Visací zámek
22:15 - 23:15
    Jelen


Kooperativa velká zelená stage


11:15 - 12:00    Elis Mraz
13:00 - 14:00
    Mirai
15:00 - 16:00
    Marpo & Troublegang
17.00 - 18.00
    Wohnout
19:00 - 20:00
    Dymytry
21:00 - 22:15
    Kryštof
23:15 - 00:15
    Harlej


Bezděz 30. - 31. 8.


Pátek


O2 stage


16:30 - 17:00    vítěz talentové soutěže
18:00 - 19:00
    Sto zvířat
20:00 - 21:00
    The Agony
21:00 - 21.30
    vyhlášení nejhezčích karnevalových masek
22:30 - 23:30
    Mydy Rabycad


Kooperativa velká zelená stage


17:00 - 18:00    Michal Hrůza
19:00 - 20:00
    Arakain a Lucie Bílá
21:30 - 22:30
    Anna K.
23:30 - 00:30
    Rybičky 48


Sobota   


O2 stage


10:45 - 11:15    O2 talent
12:00 - 13:00
    No Name
14:00 - 15:00
    Wohnout
16:00 - 17:00
    Kamil Střihavka & The Leaders!
18:00 - 19:00
    Trautenberk
20:00 - 21:00
    Visací zámek
22:15 - 23:15
    Jelen


Kooperativa velká zelená stage


11:15 - 12:00    Elis Mraz
13:00 - 14:00
    Mirai
15:00 - 16:00
    Marpo & Troublegang
17.00 - 18.00
    PSH
19:00 - 20:00
    Dymytry
21:00 - 22:15
    Kryštof
23:15 - 00:15
    Harlej








Poslední komentáře - Festival Hrady CZ oznamuje kompletní line-up letošního ročníku

Reklama:

Reklama

Kalendář akcí

Papilonia – unikátní motýlí dům v Praze  (20.7.2019-20.7.2019)

Papilonia – unikátní motýlí dům v Praze (20.7.2019-20.7.2019) 20.07.2019

Pozorovat zde budete motýly s rozpětím křídel až 20 cm – a to z be...

Sladké časy v Ostravě - letní procházky s průvodcem (20.7.2019-21.7.2019)

Sladké časy v Ostravě - letní procházky s průvodcem (20.7.2019-21.7.2019) 20.07.2019

„Naše průvodcovská služba samozřejmě nabízí prohlídky města na objednávku. Kl...

Vzácní i dosud nepojmenovaní sklípkani v Zoo Praha (16.6.2019-11.8.2019)

Vzácní i dosud nepojmenovaní sklípkani v Zoo Praha (16.6.2019-11.8.2019) 16.06.2019

Výstava sklípkanů je v Zoo Praha už potřetí. Tentokrát je obohacena o nové, n...

Výletník doporučuje

Beroun

Beroun

Královské město Beroun , ležící na soutoku řek Berounky a Litavky, láká k návštěvě nejen svými...
Olešnice na Moravě

Olešnice na Moravě

V městečku Olešnici se nachází několik míst, za kterými se stojí vypravit na vycházku. Jsou...

Doporučujeme pro ubytování:

  • Pokud si chcete rezervovat ubytování a pěkné chaty a chalupy k pronájmu, doporučujeme Vám navštívit portál MegaUbytko.cz. Najdete zde vše od luxusních penzionů až po levné ubytování v soukromí. Rezervujte si Vaše ubytování ještě dnes přímo u majitele za nejlepší ceny na trhu.