Partner portálu

Reklama

Reklama

Reklama

Úvodní stránka > Novinky

Reklama

Výlet za komfortní zónu

Výlet za komfortní zónu

Vysoké pracovní nasazení? Víkend, čas na vyčištění myšlenek a provětrání hlavy. Nechte Netflix doma a kopněte do koní. Unikněte mimo město, vystupte ze své komfortní zóny a vyrazte neplánovaně. Výlet jen tak do neznáma vás udrží v rovině a zase chytnete balanc. Kam se nasměrovat a jak ho prožít aktivně?


Páteční večer, v lepším případě pivo s přáteli nebo večeře s rodinou, v horší variantě sebou plácneme na gauč a pustíme telku. Změňte náhle tuhle představu a změníte i skutkovou podstatu. Dejte budík na brzkou ranní…Vyrazte si užít východ slunce s pořádným výhledem

Vstát před svítáním a vyrazit za dobrodružstvím. Ranní výlet se zaslouženým výhledem stojí opravdu za to. Náročnější zvolí na výšlap osvědčené klasiky jako královnu Beskyd Lysou horu nebo nejvyšší z nejvyšších krkonošskou Sněžku. Není ale třeba vstávat o půlnoci, pro krásný výhled nemusíte ani tak vysoko. Už praotec věděl, odkud bude výhled nejlepší. Jak konspirační teorie tvrdí, právě proto si vybral horu Říp. Výšlap je příjemná ranní procházka, do hodinky jste nahoře a kocháte se východem. Na cestu nezapomeňte přihodit do auta nějaké osvěžení, při kochání se pohledem na východ slunce ho oceníte.


Ticha bylo dost. A je libo něco akčnějšího?

Wakeboarding je kombinace vodního lyžování a surfingu. Pořádná dávka adrenalinu. Nechat se táhnout lodí, brouzdat po hladině a hodit sem tam nějaký ten oblouček. Naučit se wake sice není otázka víkendu, ale jako iniciace vám dva dny stačí. Dobře, možná pak nebudete špička, ale pokročilý začátečník. Tak či tak, voda a vzduch pořádně pročistí hlavu, ať už jedete za wakeboardingem jen za Prahu, nebo až na Moravu.


Snažte se udržet balanc

Balancujete tradičně mezi prací a osobním životem, ale co teprve udržet balanc na paddleboardu? Hit posledních let, kdy jezdec pádluje na prkně na (především) stojaté vodě. Samotná myšlenka paddleboardingu má sáhodlouhou historii, ale oblíbenou zálibou široké veřejnosti se stal až v posledních desetiletích. Ač by se zdálo, že nemá tolik výhod, dochází k zapojení velké skupiny svalů, zlepší smysl pro rovnováhu a řadí se mezi aerobní sporty.


Zbavte se limitů

Přibalte si do auta nebo batohu osvěžení. Abyste udrželi balanc, ať už psychický, či fyzický, sáhněte po nealko drinku. Zlatopramen Radler 0,0 % zažene žízeň, doladí každé pořádné dobrodružství a nijak přitom neomezí. Je bez kapky alkoholu, umělých barviv a konzervantů a se sníženým obsahem cukru. Najdete ho v plechovkách nebo praktických PET láhvích, a to hned v několika příchutích.


Více informací na www.zlatopramen.cz

Poslední komentáře - Výlet za komfortní zónu

Reklama:

Reklama

Kalendář akcí

Papilonia – unikátní motýlí dům v Praze  (19.6.2019-19.6.2019)

Papilonia – unikátní motýlí dům v Praze (19.6.2019-19.6.2019) 19.06.2019

Pozorovat zde budete motýly s rozpětím křídel až 20 cm – a to z be...

VOJENSKÁ HISTORIE A TRUTNOV (17.6.2019-23.6.2019)

VOJENSKÁ HISTORIE A TRUTNOV (17.6.2019-23.6.2019) 17.06.2019

Víte, že v osudné prusko-rakouské válce roku 1866 vyhrála rakouská vojska pou...

Školní výlety 2019 s NOVINKAMI v parku Fábula (15.5.2019-28.6.2019)

Školní výlety 2019 s NOVINKAMI v parku Fábula (15.5.2019-28.6.2019) 15.05.2019

Projdete dobrodružnou cestu pohádkovým sklepením za Igráčkem. Navštívíte tvoř...

Výletník doporučuje

Odry

Odry

Město Odry  leží v nadmořské výšce 274 m.n.m. v Moravskoslezském kraji, v okrese Nový...
Oslavany

Oslavany

Oslavany jsou konečnou stanicí železnice z Brna přes Moravské Bránice.  Leží v...
Mendelovo muzeum Masarykovy univerzity

Mendelovo muzeum Masarykovy univerzity

Chcete poznat místo, kde se před více jak 150 lety zrodila genetika? Navštivte Mendelovo...
Beroun

Beroun

Královské město Beroun , ležící na soutoku řek Berounky a Litavky, láká k návštěvě nejen svými...

Doporučujeme pro ubytování:

  • Pokud si chcete rezervovat ubytování a pěkné chaty a chalupy k pronájmu, doporučujeme Vám navštívit portál MegaUbytko.cz. Najdete zde vše od luxusních penzionů až po levné ubytování v soukromí. Rezervujte si Vaše ubytování ještě dnes přímo u majitele za nejlepší ceny na trhu.