Partner portálu

Reklama

Reklama

Reklama

Úvodní stránka > Novinky

Reklama

Už víte, kam na jarní prázdniny?

Už víte, kam na jarní prázdniny?

Jarní prázdniny jsou ideální dobou, kdy vyrazit s dětmi na hory. Jsou totiž od února do března. Ale hory nemusejí být jedinou aktivitou, která jde dělat během volna. Přinášíme vám několik tipů, jak své ratolesti během prázdnin zabavit.

 

Na hory

Mezi nejvyhlášenější dětské zimní areály u nás patří Skiareál Lipno. To nabízí pohodlné rodinné lyžování. Lyžovat se zde naučí děti velké i malé. Mohou navštívit lyžařskou školičku lišáka Foxe, kde se učí děti od 3 let. Pro větší a zdatné lyžaře jsou zde klasické i skicrossové tratě, snowparky a Funpark s mírnějšími skoky a různými překážkami.

 

Lyžovačka na Dolní Moravě. Tam je další skiareál, kde se naučí vaše děti lyžovat. Začátečníci se učí v bezpečném ohraničeném dětském lyžařském parku a ti, kteří lyžování nebaví, tak si spoustu radosti užijí na bobovce nebo při večerním sáňkování.

 

Zábavné a zároveň bezpečné dětské lyžování si užijete také ve Skicentru Deštná, v Beskydech i ve vyhlášeném Skiareálu Špindlerův Mlýn. U dovolené na horách je ovšem nejdůležitější včas zarezervovat ubytování. Proto neváhejte a vybírejte, ať najdete horskou chatu přímo na svahu.

 

Do aquaparku

Každé dítě miluje vodu a ještě více klouzačky, tobogány a další vodní atrakce. Proto je skvělým výletem během prázdnin navštívit aquapark. Můžete si zpestřit lyžovačku na Lipně návštěvou Aquaworldu Lipno nebo si zařádit ve vyhlášeném Aquaparku Čestlice u Prahy. Spoustu zábavy si vy i vaše děti užijete v Aquaparku Babylon v Liberci, kde můžete navštívit i mořský svět.

 

Na hrady a zámky

Už dávno není pravda, že na podzim všechny hrady a zámky zavírají. Stále více zámků a hradů má otevřeno celoročně. Mezi klasiky patří Pražský hrad, Hluboká nebo Sychrov.

 

Celoročně můžete za českou historii vyrazit také na hrady jako Loket nebo Liblice, kde si užijete nejen prohlídku, ale také relaxaci a gurmánský zážitek. Pohádkové okruhy nabízí hrad a zámek Staré Hrady, kde si zábavu užijete na prohlídkách, na kterých vám budou průvodce dělat pohádkové bytosti.

 

Nezapomeňte na ubytování

Česká republika je plná hradů, zámků, různých památek a míst, kde se dají strávit krásné a zábavy plné jarní prázdniny. Stačí si najít strategické ubytování a můžete jezdit na všechny světové strany a objevovat kouzla naší republiky.

 

Ideální je si třeba pronajmout chatu na Lipně a zajet se vykoupat nebo si zalyžovat nebo si užít prodloužený víkend v chatě na samotě a odpočívat, načerpat energii z přírody a vyčistit si hlavu dlouhými procházkami.

 Termíny jarních prázdnin v roce 2019

4.2. – 10.2.2019
Benešov, Beroun, České Budějovice, Český Krumlov, Chrudim, Klatovy, Ostrava-město, Pardubice, Prostějov, Rokycany, Svitavy, Trutnov, Ústí nad Orlicí

11.2. – 17.2.2019
Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Praha 1 až 5, Domažlice, Hodonín, Karviná, Louny, Tachov, Vyškov, Znojmo

18.2. – 24.2.2019
Děčín, Frýdek-Místek, Cheb, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Litoměřice, Nymburk, Praha 6 až 10, Přerov, Sokolov

25.2. – 3.3.2019
Hradec Králové, Kroměříž, Mělník, Nový Jičín, Plzeň-město, Plzeň-sever, Plzeň-jih, Praha-východ, Praha-západ, Rakovník, Teplice, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

4.3. – 10.3.2019
Bruntál, Česká Lípa, Havlíčkův Brod, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Náchod, Liberec, Pelhřimov, Písek, Semily, Třebíč, Žďár nad Sázavou

11.3. – 17.3.2019
Chomutov, Jeseník, Jičín, Mladá Boleslav, Most, Olomouc, Opava, Prachatice, Příbram, Rychnov nad Kněžnou, Strakonice, Šumperk,  Tábor, Ústí nad Labem


Poslední komentáře - Už víte, kam na jarní prázdniny?

Reklama:

Reklama

Výletník doporučuje

Regionální muzeum Mělník

Regionální muzeum Mělník

Regionální muzeum Mělník Vás srdečně zve do stálých expozic i na výstavy a akce, které pořádá...
Golčův Jeníkov

Golčův Jeníkov

Nejsevernějším městem kraje Vysočina je město Golčův Jeníkov . Historie města...
Rakovník

Rakovník

Město památek, piva, bílého mýdla, keramiky a renesančních povídek Zikmunda Wintra...
Botanická zahrada hl. m. Prahy

Botanická zahrada hl. m. Prahy

Venkovní expozice Botanické zahrady se rozkládá na ploše téměř 25 h a je přístupná celoročně....
Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy

Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy

Muzeum zahrnuje zámek Roztoky s přilehlým parkem, unikátní Ateliér Zdenky Braunerové a...