Partner portálu

Reklama

Diskusní fórum

Docela šok - prý hodně škodlivé houby...

I love the article https://games.lol/android/
20.11.18 (manu0420)

Cyklotrasa Kladno - Zbraslav

Such a nice blog post on this topic. I am...
20.11.18 (manu0420)

Cyklistický balíček

This custom essay writing service...
19.11.18 (nameo)

Diskutuj zde

Reklama

Reklama

Úvodní stránka > Novinky

Reklama

Aplikace, které učiní vaše cestování jednodušším a zábavnějším

Aplikace, které učiní vaše cestování jednodušším a zábavnějším

Díky moderním technologiím si dnes cestování vychutnáme mnohem víc. Přesně si vyhledáme, kam pojedeme, máme dopředu velmi jasnou představu, jak to tam vypadá, a díky fotografiím si své cesty můžeme procházet znovu a znovu. Jaké aplikace by vám na cestách neměly chybět, abyste se je užili na maximum?


Základní aplikací, která by vám nikde neměla chybět, jsou české Mapy.cz. Jedná se o nejpropracovanější turistické letní i zimní mapy, jež vás správně navedou a ukážou všechny zajímavé a užitečné body v okolí. V Mapách si do telefonu stáhnete libovolnou oblast a na výletě pak můžete navigovat offline. V aplikaci si lze celý výlet i navštívení konkrétních míst naplánovat dopředu a uložit. Mapy.cz od Seznamu využije každý, ať už jdete pěšky, jedete na kole, na lyžích nebo hledáte naučnou stezku.

Kudy z nudy

Velmi známé stránky, kam dozajista zamíříte pokaždé, když hledáte inspiraci, mají i povedenou aplikaci. Pokud hledáte, kam zítra na výlet nebo co se děje ve vašem okolí, jednoduše si vyfiltrujete výlety a akce podle svých preferencí. Nevýhodou aplikace je, že neumožňuje naplánovat si výlet podle lokalit, které jsou dál, ale vždy pracuje pouze s nejbližšími možnostmi. Výlety a akce si nicméně opět můžete ukládat a procházet na mapě.

Czech campsites

Pro ty, co nejčastěji cestují pěšky s batohem na zádech nebo v autě a mají s sebou stan, je určená aplikace Czech campsites od portálu Camp.cz. Snadné vyhledávání kempů na mapě oceníte v sezóně, kdy zjistíte, že vámi předem vybraný kemp je plný nebo když se ocitnete v místech, kde to neznáte, a potřebujete nocleh. Aplikace funguje v Česku a na Slovensku a zobrazuje veškeré základní údaje o kempech: jejich polohu, otevírací dobu, jaké služby nabízejí a další.

Google Trips

Díky Google Trips už nemusíte shánět turistické průvodce a letáky. V této aplikace zadáte destinaci a Google vám naservíruje kompletního průvodce od turistických zajímavostí přes památky, užitečné informace až po místa, kde se dobře najíst. U každého bodu si navíc můžete projít hodnocení jiných uživatelů, kteří místo navštívili a zjistit přesnou polohu, otevírací hodiny a další užitečné informace o místě. Omezením této aplikace může být zaměření spíše na města a na turisticky vytíženější oblasti.

Dobrý mobilní fotoaparát

Prakticky každý mobilní telefon má dnes fotoaparát, pokud jej chcete ale využít na zachycení zážitků z výletů a dovolených, měl by disponovat odpovídající kvalitou. Abyste s fotkami mohli ještě pracovat nebo je ukázat známým a přátelům, doporučujeme fotoaparáty mobilních telefonů iPhone, které mají vysokou kvalitu a široké možnosti.Poslední komentáře - Aplikace, které učiní vaše cestování jednodušším a zábavnějším

Reklama:

Reklama

Kalendář akcí

Papilonia – unikátní motýlí dům v Praze  (19.11.2018-19.11.2018)

Papilonia – unikátní motýlí dům v Praze (19.11.2018-19.11.2018) 19.11.2018

Pozorovat zde budete motýly s rozpětím křídel až 20 cm – a to z be...

Farmářské trhy Kubánské náměstí (20.3.2018-24.11.2018)

Farmářské trhy Kubánské náměstí (20.3.2018-24.11.2018) 20.03.2018

Trhy probíhají v tyto dny: Úterý: 08:00–18:00 Čtvrtek: 08:00–18:00 Sobo...

Výletník doporučuje

Nejdek

Nejdek

Nejdek je jedním z nejstarších hornických měst v Krušných horách a jako...
BRuNO family park

BRuNO family park

Nejatraktivnější a nejmodernější rodinný park v ČR sídlí v Brně. Na 42 atrakcí najdete uvnitř...
Muzeum Hrotovicka

Muzeum Hrotovicka

Rekonstrukce objektu č. p. 2 v letech 2016-2018 vedla k vytvoření nového Muzea Hrotovicka....
Kopřivnice

Kopřivnice

Kopřivnice má své kořeny v malé osadě vzniklé u hradu Šostýna . Za to, že z malé...