Partner portálu

Reklama

Reklama

Reklama

Úvodní stránka > Novinky

Reklama

Kam a proč vyrazit mimo sezonu na dovolenou?

Kam a proč vyrazit mimo sezonu na dovolenou?

Období letních dovolených je dávno za námi, a tak pokud jste ještě letos nevyrazili za odpočinkem k moři, je nejvyšší čas to napravit. V září a ani v říjnu není pozdě na pár dní volna. Vyrazit můžete na sever Afriky a užít si tak dovolenou snů bez turistů a s výraznou slevou.

 

Zatímco u nás už léto pomalu končí a teploty už rozhodně nedosahují tropických výšin, v Egyptě, v Tunisku či v Turecku, je léto ještě v plném proudu. Teploty dosahují příjemných 30 °C, a tak se nemusíte obávat, že byste v podzimních měsících na dovolené trpěli nedostatkem tepla a slunečních paprsků.

 

Užijte si mimo sezonu levnou dovolenou v Turecku i v Egyptě


Turecko ale neláká jen na hezké počasí. Kvůli pádu měny nabízí i výhodné nákupy, za pár korun tak pořídíte kabelky, oblečení, obuv, látky, koření, jídlo či vodní dýmky. Turecká lira aktuálně oslabuje vůči euru, dolaru i naší české koruně, proto tak levné Turecko představuje pro našince i levnou dovolenou, od pořízení zájezdu až po nákup suvenýrů.

Jestliže ale Turecko není nic pro vás, můžete si na konci léta zajet do Egypta. I tato severoafrická země je pro Čechy levným rájem. K tomu se navíc Egypt pyšní vysokým standardem svých služeb za skvělé ceny. Ubytování v pětihvězdičkových hotelech vás vyjde na stejno jako v Řecku ve tříhvězdičkových.

 

Mimosezonní last minute dovolená vám ušetří i polovinu ceny


Dovolené mimo sezonu se nemusíte obávat. Pokud zvolíte destinaci, kde je teplo i v těchto měsících, užijete si všeho dosyta. Navíc se vyhnete davům turistů, ať už na plážích, u bazénu, v hotelu či v restauracích. Dovolenou tak prožijete v klidu a bez tlačenic. Možná se dočkáte i nějaké službičky navíc a lepších kvalit, personál hotelu totiž na vás bude mít více času.

Druhou nespornou výhodou dovolené v září je, že ušetříte. Díky mimosezonním nabídkám lze vyrazit na týden k moři s výraznou slevou. Navíc last minute nabídky dovolenou ještě zlevní. Jestliže jste velkými dobrodruhy a plánování není nic pro vás, pak vás možná bude čekat i zájezd se zvýhodněním ve výši 50 %.

 

Dovolenou na poslední chvíli hledejte sami na internetu


O last minute zájezdy je každoročně velký zájem, a jinak tomu není ani letos. Narazíte-li na výhodnou nabídku, nevyplatí se vyčkávat a dlouho rozhodovat. Týden u moře by totiž mohl místo vás trávit také někdo jiný.

A kde zájezdy na poslední chvíli hledat? Nejlepší volbou je internet. Ten vám dá aktuální přehled volných zájezdů. Navíc si na internetu můžete najít dovolenou podle vašich představ. Stačí zadat požadované parametry, co se délky a typu pobytu, dopravy a stravování týká, a vybírat.


Poslední komentáře - Kam a proč vyrazit mimo sezonu na dovolenou?

Reklama:

Reklama

Kalendář akcí

Papilonia – unikátní motýlí dům v Praze  (19.3.2019-19.3.2019)

Papilonia – unikátní motýlí dům v Praze (19.3.2019-19.3.2019) 19.03.2019

Pozorovat zde budete motýly s rozpětím křídel až 20 cm – a to z be...

Prohlídka Habánského sklepa s degustací vín  (11.3.2019-24.3.2019)

Prohlídka Habánského sklepa s degustací vín (11.3.2019-24.3.2019) 11.03.2019

Kde: Vinařství Habánské sklepy, Čejkovská 1324, 691 02 Velké Bílovice

ZOO Praha (31.12.2018-31.12.2019)

ZOO Praha (31.12.2018-31.12.2019) 31.12.2018

Pražská zoo patří k chovatelské špičce. Světově prosluly například chovy koní...

Výletník doporučuje

Sobotka

Sobotka

Město Sobotka (2500 obyv.) je nazýváno jižní branou Českého ráje a leží  70 km...
Návštěvnické centrum Becherovka

Návštěvnické centrum Becherovka

Nově zrekonstruované návštěvnické centrum Becherovka se nachází v Karlových Varech, rodném...
Dubí

Dubí

Hledáte-li námět na výlet v Ústeckém kraji, neměli byste opomenout město Dubí...

Doporučujeme: