Partner portálu

Reklama

Reklama

Úvodní stránka > Novinky

Tipy na výlety a aktuality

Reklama

[1]  2  3  4  ...  351  352  353  354  >>
Vychytávky pro opravy a údržbu vašeho kola

Vychytávky pro opravy a údržbu vašeho kola


10.07. 2020

Každý cyklista ví, jak důležité je udržovat si kolo v dokonalém technickém stavu a být zároveň připraven opravit si defekt či nějaký jiný problém na kole i mimo domov. Naštěstí si dnes můžete pořídit spoustu drobností, které vám péči o kolo usnadní. Promyšlené do posledního detailu jsou pomůcky od nizozemské společnosti BBB. Tu založili dva cyklističtí závodníci Chris Koppert a Frank Moons v roce 1991 a právě jejich praktické zkušenosti se v nabídce firmy odrážejí.Na řadě závodů jistě viděli profesionální techniky, kteří se jim starali o kola. Bohužel, ne každý doma takového technika má, takže jistě uvítá aspoň pomoc od BBB v podobě profesionálního a stabilního stojanu na opravy kol BTL-36 ProfiMount. Kolo si do stojanu snadno uchytíte ve výšce, takže se bez problémů dostanete ke kterékoli části kola. Kolo lze uchytit jak za rám kola, tak i za sedlovku. Kolo ve stojanu můžete nejen opravit, ale také udržovat čisté a se všemi potřebnými mazivy. Ta si můžete umístit do zásobníku společně se šrouby a nářadím. Výhodou stojanu je, že se dá velmi jednoduše složit i sestavit, takže si ho můžete vzít s sebou i třeba na cyklistickou dovolenou. K dopravě nebo uložení slouží praktické pouzdro.Geniálním pomocníkem cyklistů jsou multiklíče. Do minimálního objemu se vměstná maximum funkcí. Řada multiklíčů řady BTL-48 PrimeFold od firmy BBB má těla vyrobená z eloxovaného hliníku se dodává ve čtyřech variantách s rozličným počtem funkcí a doplňků. Základní BTL-48S má chromované nástroje s celkem devíti funkcemi. Větší verze BTL-48M má funkcí celkem 14 a k tomu osmimilimetrový stranový klíč. BTL-48L má ještě od 2 funkce víc a k tomu nýtovač a centrklíč. Nejrozsáhlejší z hlediska funkčnosti je varianta BTL-48XL s celkem 18 funkcemi a oproti verzi BTL-48L má navíc ještě nůž. Multiklíče oceníte hlavně mimo domov, ale i tam se může hodit mít tolik různých klíčů, šroubováků a dalších nástrojů v jednom.Více informací najdete zde: https://bbbcycling.com/cz_cs/


Cyklostezka Kamp Thaya March

Cyklostezka Kamp Thaya March


09.07. 2020

© Waldviertel Tourismus, Studio Kerschbaum

Cyklostezka Kamp-Thaya-March (KTM) patří nejkrásnějším dálkovým cyklotrasám Rakouska. Na více než 400 kilometrech projíždějí fanoušci jízdy po dvou kolech panenskou přírodní krajinou, hustými lesy, přes sytě zelené louky a přírodní a národní parky. Trasa má vše, co má cyklotrasa mít - od pohodové cyklistiky až po náročné úseky. Podél tří řek Kamp, Thaya a March (Kamp, Dyje a Morava) zvou k zastavení také početné kulturní atraktivity: historické hrady, pyšné zámky a důstojné kláštery i muzea čekají na vás, až je objevíte.


© Waldviertel Tourismus, Studio Kerschbaum


Úsek cyklostezky Kamp-Thaya-March  ve Waldviertelu měří 240 kilometrů. Vede od města Krems/Donau přes Langenlois údolím Kamptal po hrad Rosenburg, stáčí se kolem přehrady Ottenstein, jedné z Kampských přehrad, a pokračuje přes Zwettl do městečka Waidhofen/Thaya. Na pětidenní cyklotúře projedete také městečkem Drosendorf umístěném nad meandrem řeky Thaya a poslední etapa vás konečně provede národním parkem a obcí Hardegg dolů do Weinviertelu, do Retzu.


© Waldviertel Tourismus, Studio Kerschbaum


Cyklotrasa:

1. den: příjezd do Kremsu
2. den: cyklotrasa Krems – Rosenburg (cca 50 km)
3. den: cyklotrasa Rosenburg – Zwettl – Friedersbach (cca 50 km)
4. den: cyklotrasa Friedersbach – Waidhofen/Thaya (cca 50 km)
5. den: cyklotrasa Waidhofen/Thaya – Raabs/Thaya – Drosendorf/Thaya (cca 65 km)
6. den: cyklotrasa Drosendorf/Thaya – Horn (cca 38,5 km), příp. Krems

© Waldviertel Tourismus, Studio Kerschbaum


Přijďte objevit krásy nádherného koutu Železných hor

Přijďte objevit krásy nádherného koutu Železných hor


06.07. 2020

Zavítejte do Třemošnice, města, které je rájem pro pěší turistiku i cykloturistiku.

Rozhodně byste si neměli nechat ujít trasu, která do délky není náročná (6,5 km) a „ukáže“ vám něco z toho nejkrásnějšího, co v našem okolí můžete.Vaše putování začne na náměstí, kde můžete nechat auto, vydáte se po zelené turistické značce k Berlově vápence, což je muzeum vápenictví a rozhodně stojí za návštěvu. Od vápenky pokračujete přes Závratec do Lovětínské rokle. Je to malebné údolí vyhloubené Lovětínským potokem pod zříceninou hradu Lichnice. Na konci rokle už se před vámi objeví silueta zříceniny hradu Lichnice, ale určitě si ještě udělejte malou odbočku na Dívčí kámen. Místo opředené pověstmi o kruté panně Miladě.Hrad Lichnice byl ve své době jeden z největších hradů ve Východních Čechách. Nyní už si můžeme jen představovat jeho mohutné zdi, nádvoří a všechny vstupní brány. Ale o to víc se můžeme kochat výhledem do kraje, a to nejen z hradeb ale i z nově postavené rozhledny.  Cestu z hradu nám ještě „zastoupí“ Žižkův dub. Pamětník největší slávy Lichnice, prý pamatuje 800 let.A pak už to je z kopce kousek zpět na náměstí v Třemošnici. Kde můžete v otevírací době navštívit informační centrum, městskou galerii nebo výbornou cukrárnu.

A pokud do Třemošnice přijedete na kolech, tak si můžete vybrat jednu z osmi tras, která přes ni vede :).

www.tremosnice.cz

Vinařství Habánské sklepy – prohlídky s degustací vín

Vinařství Habánské sklepy – prohlídky s degustací vín


06.07. 2020

Habánské sklepy byly postaveny ve Velkých Bílovicích před čtyřmi staletími Habány, mírumilovnými lidmi, kteří si na Moravě získali respekt jako zruční řemeslníci a vynikající vinaři.


Na jejich odkaz dnes navazuje stejnojmenné vinařství, které i po více než 400 letech vyznává stejnou filozofii výroby zdejších vín. Vína z Habánských sklepů nechybí v žádném ročníku Salonu vín České republiky a pravidelně získávají uznání na mnoha tuzemských i zahraničních soutěžích. Právě do Salonu vín byla pro letošní rok zařazena 3 vína z Habánských sklepů: Chardonnay - pozdní sběr 2018, Zweigeltrebe - pozdní sběr 2016 a André - pozdní sběr 2015.Poznat tajemství vinařského umu starých Habánů mohou lidé i dnes. Poutavá prohlídková trasa zavede do původního habánského sklepa, ale neopomíná ani moderní výrobní prostory včetně lisovny i unikátních dřevěných vinifikátorů. Vinařství otevřelo v roce 2018 novou stylovou vinotéku, kde lze nejen degustovat, ale v dobrém počasí posedět také na terase. Zajímavostí vinotéky jsou  dřevěné sudy umístěné ve speciálním humidoru za sklem, v nichž zraje víno pro vlajkovou loď Habánských sklepů – Zweigeltrebe barrique. Vinotéka je spojena se sklepem s posezením pro 60 osob, který je vyhledávaným místem pro zážitkové degustace, firemní akce i rodinné oslavy.


Vinotéka

Ve vinotéce najdete svá oblíbená vína, ale i výjimečná archivní vína, která nikde jinde ochutnat nemůžete. Víno si můžete koupit po skleničkách, lahvích nebo za atraktivní kartonové ceny.
Součástí nabídky jsou i pochutiny a nealkoholické nápoje. V areálu je parkoviště aut a samozřejmě jsou u nás vítáni i cyklisté a motorkáři a zaparkuje nám zde i autobus. Zastavte se a vychutnejte si výjimečnost Habánského sklepa všemi smysly. Aktuální otevírací doba na www.habanskesklepy.cz.

 

Prohlídky s degustací

Navštivte nás a ochutnejte svá oblíbená vína v nezapomenutelné atmosféře Habánského sklepa.
Čeká vás plus mínus devadesát minut minulosti i naší současnosti, prohlídka původního habánského sklepa a hlavně ochutnávka vín. Na prohlídky se můžete buď objednat, nebo přijít pravidelné prohlídky. Termíny prohlídek na www.habanskesklepy.cz.
Ybbstalská cyklostezka

Ybbstalská cyklostezka


29.06. 2020

© Niederösterreich Werbung / schwarz-koenig.at


Požitkářská říční cyklostezka regionem Mostviertel


Rozmanitá cyklostezka podél řeky propojuje různorodé stránky Dolního Rakouska plné kontrastů: na mírně kopcovitou krajinu kolem Moštové cesty (Moststraße) – s okouzlujícími vesničkami, mohutnými statky v podobě čtyřstranných objektů a kvetoucími sady – navazuje krajina kolem Železné cesty (Eisenstraße): drsná, horská oblast s úzkými údolími, vysokými vrcholy a četnými relikty z železářského průmyslu dominujícímu kdysi zdejšímu životu.


© Niederösterreich Werbung / schwarz-koenig.at

Zatímco první kilometry od Ybbse probíhají pozvolným a rovinatým terénem, od Waidhofenu a/d Ybbs to již začíná být originálnější, zajímavější až téměř kýčovitě krásné: po trase bývalé Ybbstalské železnice vede cyklostezka neustále podél tyrkysově modré řeky Ybbs. Elegantní vedení trasy umožňuje spektakulární výhledy do nádherné krajiny a požitkářské pauzy na výjimečných místech: pojedete přes pitoreskní kamenné viadukty a záhadné mosty, tunelem a divoce romantickou soutěskou a na tichých písečných zákoutích si vychutnáte sluníčko
a křišťálově čistou vodou. © Niederösterreich Werbung / schwarz-koenig.at

A protože jízda po Ybbstalské cyklostezce (Ybbstalradweg) je stále lepší a lepší, čeká na jejím konci na cyklisty malebné Lunzer See – jedno z nejkrásnějších horských jezer Východních Alp, jež nabízí úžasná místa pro relaxaci, koupání a projížďky na člunu.

Nabídka: Říční cyklistika

Mostviertelský 3 denní okruh na kole: nahoru podél Ybbs, dolů podél Erlauf,
vyvrcholení u Lunzer See.


© Niederösterreich Werbung/ Martin Matula

Služby zahrnuté v nabídce:


- 2 noci včetně snídaně v ubytovacím zařízení „Cyklisté vítáni“

- Mapy a informační materiálCena na osobu ve dvoulůžkovém pokoji od 115,– €

Příplatek za obsazení pokoje 1 osobou.

Možné objednat na období od 01. května do 31. října 2020Informace a rezervace:


Mostviertel Tourismus

T +43 7482 204 44
PRAHA Z VÝŠKY

PRAHA Z VÝŠKY


29.06. 2020

Jedny z nejkrásnějších pohledů na Prahu nabízejí pražské věže. Muzeum hlavního města Prahy spravuje hned několik z těch nejproslulejších. Atˇ už jsou to brány na Karlův most Staroměstská mostecká věž spolu s Malostranskou mosteckou věží nebo Prašná brána, Svatomikulášská městská zvonice a samozřejmě naše “malá Eifelovka” Petřínská rozhledna. Neprávem lehce opomíjená “Popelka” je pak Novomlýnská vodárenská věž, z níž je neméně krásný rozhled na Prahu a má zajímavou historii.Na všech těchto místech, která přinášejí kromě výhledů i unikátní atmosféru a prostřednictvím expozic také informace o historii Prahy, si můžete užít romantické rande, rodinný výlet nebo si vystoupat na věž jen tak pro potěšení duše. A třeba pořízení krásných fotografií.Letošní specifická turistická sezóna navíc nabízí nevšední zážitek v podobě volnějších ulic centra metropole, ale i většího soukromí při návštěvách kulturních památek, které si tak můžete o to víc vychutnat.

http://muzeumprahy.cz/prazske-veze/
Léto v Aqualandu Moravia 2020

Léto v Aqualandu Moravia 2020


29.06. 2020

Letní sezóna bude tento rok v Aqualandu Moravia nabitá novinkami! I přesto, že musel aquapark na jaře zavřít své brány, kvůli koronavirové krizi, v přípravách na léto nepolevil a chystá otevření nového letního areálu. Součástí nového areálu bude rodinný tobogán High Five, klidná řeka Lazy River, dětský vodní svět a další skvělé atrakce a vychytávky, je tedy opravdu na co se těšit!Díky výstavbě nového areálu bude letní areál 2x větší než dosud. Na změnách a inovacích se opravdu nešetřilo. Investice do všech novinek se vyšplhali na čtvrt miliardy korun. Do velké rodiny tobogánů, skluzavek a bazénů přibude spousta novinek. Nově také budete moci do areálu vstoupit i z druhé strany aquaparku, směrem od kempu, kde vzniká nový vchod i šatny.Největším lákadlem léta bude bez pochyby nový rodinný tobogán High Five. Tobogán je unikátem ve střední Evropě, nejblíže najdete tobogán podobného typu na Kanárských ostrovech. Na tobogánu se svezete několikrát do kopce i z kopce, jízdou i vzhledem připomíná spíše horskou dráhu. Užijete si tedy jedinečnou jízdu, dlouhou 242 metrů. Tobogán je navíc tzv. „chytrý“, před jízdou vždy zváží posádku, jde o technologickou vychytávku, která umožňuje jízdu do kopce tlakem vody a zároveň vodou šetří.V nové areálu toho ale bude mnohem víc. Těšit se můžete třeba na dětský vodní svět se skluzavkami a dalšími atrakcemi nebo na klidnou řeku Lazy River, na které si užijete spoustu zábavy, a navíc si během jízdy můžete vychutnat i drink na baru.K létu v Aqualandu Moravia samozřejmě patří i stávající bazény a atrakce, jako jsou unikáty ve střední Evropě Abyss a Boomerango, tobogány, na kterých je letní zábava o level výš. K letnímu areálu patří i jedinečné stánky s občerstvením, bazén plný zábavy Fun&Swim, vlnobití nebo opalování s drinkem v ruce. Aqualand Moravia se stane i pro vás ideálním místem pro letní radovánky, tak neváhejte a vyrazte!
Když nemůže voda k Čechovi, musí Čech za vodou

Když nemůže voda k Čechovi, musí Čech za vodou


29.06. 2020

Bez vody není života ani pořádné léto. Patříme mezi 48 vnitrozemských států na světě a naše touha po moři se každoročně zhmotňuje v kolonách aut směřujících na jih. Dálnice vedoucí k slané vodě však bude letos pustá a prázdná – Češi budou hledat cestu k pramenům vody ve své zemi. A to doslova. Milovníci vody zaplaví břehy řek, obsadí srázy nad přehradami a vytvoří zácpy u Máchova jezera. Kdo ale nemá stádní myšlení, půjde chytře v protisměru, rovnou k pramenům. K pramenům vody, k pramenům zdraví, poznání a přírodní krásy, do západních Čech, do Slavkovského lesa, do Mariánských Lázní. V této lesnaté podhorské krajině na sebe voda bere nejvíce podob – a bez problému zde najdete ubytování v jakékoliv kategorii. Mariánské Lázně jsou městem stvořeným kvůli léčivé vodě. Kolem pramenů vyrostly desítky hotelů, které tuto sezónu čekají právě na domácí hosty. S vodou se zde setkáte nejen ve formě deště nebo léčivé minerálky. Podívejme se podrobně, v jakých dalších fascinujících podobách se hostu Mariánských Lázní voda představuje.
 1) Minerálka, a zdarma
V městě i v jeho okolí vyvěrají desítky minerálních pramenů. Můžete se toulat od kolonády ke kolonádě a ochutnávat vodu z Lesního, Křížového, Rudolfova, Ferdinandova a mnoha dalších. Jsou zdarma a jsou léčivé. Toužíte-li po přírodě, je zde síť značených cest, které vás parky a lesy dovedou k dalším chutným pramenům v okolí – k Farské kyselce, k Antoníčkovu prameni nebo k pramenům v nedalekých Lázních Kynžvart.

2) Voda vnější a voda vnitřní
Zdejší léčivá voda se nejen pije, ale využívá ke koupelím a k relaxaci. Mnoho místních hotelů má vlastní balneo a wellness oddělení, kde můžete vyzkoušet např. uhličitou koupel v pravé minerálce. Pokud se ubytujete v hotelu bez balneo provozu, lze si volně zakoupit procedury v některém lázeňském centru – např. v Nových nebo Centrálních Lázních.


3) Voda pro děti
Voda má v Mariánských Lázních i hravou podobu – stačí se projít k Prelátovu prameni, kde najdete dětské hřiště s různými přírodními atrakcemi, jako jsou mlýnky na potoce, malá jezírka a umělé potůčky. Voda zde nahrazuje písek na hraní.  
4) Zpívající proudy 

Velmi známou atrakci, která ale nikdy neomrzí, najdete hned vedle monumentální litinové kolonády.
Zpívající fontána se skládá z desítek trysek a chrličů a několikrát za den se voda, hudba a světlo proplétají v jedinečný celek, který musíte vidět a vyslechnout. 


5) Na pláži
Zasteskne-li se vám po odpočinku na písečné pláži u moře, vydejte se do okolí města, které nabízí dostatek příležitostí ke koupání. Blízké lesní koupaliště Lido, do 30 minut jízdy autem jste na pláži rybníka Betlém nedaleko kláštera Teplá nebo u rozlehlé přehradní nádrže Jesenice u Chebu s proslulou prohřátou vodou. 


6) Osamělá voda
Krajina Slavkovského lesa patří k nejméně osídleným územím v republice. Z Mariánských Lázní vycházejí značené cesty vzhůru na náhorní planinu s půvabným dřevěným loveckým zámečkem Kladská, několika zvěřinovými restauracemi a především rozlehlým rybníkem vybudovaným v 16. století.  Z něho vytéká umělý potok Dlouhá stoka, národní technická památka, přivádějící kdysi vodu do úpraven cínové rudy v Horním Slavkově a Krásně. Podél potoka vede pěší stezka, na které pravděpodobně nepotkáte jediného člověka. Také kolem rybníka vede nádherná naučná stezka, s dřevěným chodníkem a mnoha zastaveními, kde se dozvíte vše o koloběhu vody v přírodě.  

7) Ryby ve vodě
Ve zdejším vodnatém kraji se daří rybám. Jsou zde klasické revíry i ty pstruhové. Chytat lze na velkých přehradních nádržích Jesenice a Skalka u Chebu, na nedalekém Knížecím rybníku nebo na lesních rybnících Kladská a Kajetán, stejně jako na Kosím a Hamerském potoce.   
8) Na počátku
Na počátku koloběhu vody je déšť, který napájí prameny a studánky. Asi nikde jinde u nás ale nemá voda tak dramatickou podobu jako zde v západních Čechách. Názvy přírodních rezervací mluví za vše: Smraďoch u Mariánských Lázní, Soos u Františkových Lázní nebo Milhostovské mofety. Voda se zde neodstává na povrch klidně a vychovaně, ale prudce, energicky, za doprovodu vzdechů, pachů nitra Země, bláznivě zbarvená a také slaná, hořká a v nedalekých Karlových Varech pak i horká. Na Mariánskolázeňsku najdete slavná horská rašeliniště, jako je Tajga, nebo Paterák, v nichž voda převládá nad pevnou zemí. 


9) Chutná voda

Voda se zde pije jak ve své čisté podobě, tak i přeměněná v lahodný český národní nápoj. V okolí najdete mnoho proslulých pivovarů: například minipivovar Kronl v Mariánských Lázních, sokolovský Permon, pivovar Zajíc v Kynšperku nad Ohří a šperk mezi pivovary – skvěle zachovaný velký pivovar Chodovar s obří restaurací Ve Skále a pivními lázněmi. Češi a Češky se na Mariánskolázeňsku nudit určitě nebudou.   

10) Tajemná voda
Něco přece jenom zdejšímu kraji chybí – podzemní svět ticha a tmy, který vytvořila voda – krasové jeskyně. Fascinující náhradu jeskyním zde ale stvořil člověk. Středověký důl Jeroným, v němž se kdysi těžil cín, se nachází cca 20 km od Mariánských Lázní. S fundovanými průvodci se zanoříte do hlubin země a úzkými vlhkými chodbami zamíříte do skalních komor vytvořených člověkem, jejichž rozlehlost si v ničem nezadá s jeskynními dómy. A úplně dole spatříte skalní jezírka smaragdové barvy.


11) Voda a vítr

Stýská se vám po lodích poháněných větrem?

Nezoufejte. Skvělé podmínky pro jachtaření a windsurfing nabízí šedesátihektarový rybník Regent u Chodové Plané a především přehradní nádrž Jesenice. Můžete také vyrazit na nedalekou řeku Ohři, která je splavná již od Chebu. 


12) Voda a zpěv
Vodu ke svému životu nepotřebují jenom lidé, ryby a rostliny, ale také další vodní živočichové jako ptáci a bobři. Udělejte si jednodenní výlet za pozorováním obyvatel mokřadů, rybníků a potoků. Blízké Anenské rybníky u města Planá u Mariánských Lázní jsou proslulé jako hnízdiště mnoha druhů vodního ptactva, je to skutečný ornitologický ráj. Přestože i ve zdejším kraji žije mnoho kolonií bobra, doporučujeme se vypravit do nedalekého Českého lesa, k vesnici Lesná, kde začíná skvěle udělaná naučná stezka Bobří svět. Zde názorně poznáte, jaký je bobr skvělý vodní inženýr. Okolní krajina vás navíc zaujme svou opuštěností a melancholickým půvabem.


 Cyklostezka železné opony, Iron Curtain Trail – EuroVelo 13

Cyklostezka železné opony, Iron Curtain Trail – EuroVelo 13


22.06. 2020

(c) Weinviertel Tourismus GmbH / Gollner

O historii rozdělené Evropy se dozvíte více na cyklostezce Iron Curtain Trail (EuroVelo 13). „Železná opona“ vedoucí od Barentsova moře až k Černému moři dělila téměř půlstoletí Evropu na dvě poloviny – na Východ a Západ. V dřívějších zakázaných pásmech tak vznikaly biotopy, takzvaný „Zelený pás“, kde se mohl nerušeně vyvíjet svět zvířat a rostlin.


(c) Weinveirtel Tourismus GmbH / Gollner

Trasa EuroVelo 13 ohromuje také v číslech: na 10 400 kilometrech mohou cyklisté zažít 20 zemí, 14 památek UNESCO a tři evropská moře. V Dolním Rakousku oceňují cyklisté EuroVelo 13, která nejenže propojuje Waldviertel a Weinviertel, ale požitkářům na kolech dopřeje také šarmantní pauzy v romantických sklepních uličkách.


(c) Waldviertel Tourismus, Daniel Gollner_contentkumpanei.com

Česko, Waldviertel, Česko … kdo šlápne do pedálů na cyklotrase „Eurovelo 13“, překoná hranice  –  a to celkem dokonce osmkrát. Četné informační panely seznamují sportovce s průběhem cesty po waldviertelském úseku cyklostezky „Iron Curtain Trails“. Jednotně značené jsou tu nejen různé úseky, ale také odpočívky pro zaslouženou pauzu na oddech. A ta je sem tam potřeba, protože na téměř 200 kilometrech z Gmündu do  se urazí celkem 2 100 výškových metrů. 


(c) Waldviertel Tourismus, Studio Kerschbaum

Možná místa pro příjemné zastavení jsou Litschau jako nejsevernější město Rakouska, městečko Slavonice, obec Drosendorf umístěná vysoko nad meandrem řeky Thaya,  jako nejmenší obec Rakouska s městským právem a historické město Znojmo.

Bližší informace se dozvíte na: https://www.dolni-rakousko.info/iron-curtain-trailPřijeďte si odpočinout do Mariánek!

Přijeďte si odpočinout do Mariánek!


22.06. 2020

Každodenní péče o děti, domácnost, náročná práce, starost o teplo domova a nedostatek času na sebe? Změňte to, než vás to doběhne. Vezměte třeba kamarádku, sestru nebo maminku a vyrazte si oddechnout do Mariánek.

Mariánské Lázně léčí nejen tělo, díky ozdravným procedurám a zázračné vodě z pramenů, ale i duši. Ať už díky skvělým wellnesům nebo dobré kávě s dortem. Domluvte hlídání, nechte děti u babičky nebo zaúkolujte manžela a udělejte si víkend pro sebe. Ať dorazíte sama, s kolegyní nebo uděláte dámskou jízdu, máme pro vás spoustu tipů, jak nabrat síly a zapomenout na každodenní stres.Mariánky jsou super relax i restart
Jóga v parku, pestrá snídaně, skvělá káva, pak třeba wellness, Římské lázně, skvostný oběd a na závěr dne si zajít na kosmetiku? Nebo raději na dobré víno a zákusek a předtím vyzkoušet některou z masáží? Jaký program si vyberete a poskládáte, to je jen na vás. My můžeme jen zaručit, že bude vaše tělo i duše v nejlepších rukách. Vyzkoušeno!

Skvělý servis, služby i ubytování
Mariánské Lázně jsou známé kvalitou služeb a pestrou nabídkou ubytování. Vyberte rovnou hotel v lázeňském komplexu a nemusíte nikam daleko. Bude to blíž ke kolonádě nebo raději víc v přírodě? To je na vás.

[1]  2  3  4  ...  351  352  353  354  >>
Reklama:
Reklama:

Přihlášení

Přihlásit se Nová registrace

Reklama

Booking.com

Předpověď počasí

Pátek
Skoro jasno, bouřky
30 °C
Sobota
Dešťové přeháňky
18 °C
Neděle
Polojasno
19 °C

In-počasí

Reklama

Kalendář akcí

První návštěvníci po znovuotevření v Zoo Liberec (11.5.2020-31.5.2020)

První návštěvníci po znovuotevření v Zoo Liberec (11.5.2020-31.5.2020) 11.05.2020

Zoo v Liberci se zavřela 13. března a zůstala tak sedm týdnů bez svého h...

Dole v dole...a nejen v tom Kokořínském! (12.5.2020-21.6.2020)

Dole v dole...a nejen v tom Kokořínském! (12.5.2020-21.6.2020) 12.05.2020

Pojedete-li od Mělníka na sever, snadno tento přírodní unikát ujde pozornosti...

Dům matky a Dům syna – Pomník Jana Palacha (16.1.2016-31.12.2020)

Dům matky a Dům syna – Pomník Jana Palacha (16.1.2016-31.12.2020) 16.01.2016

 Umělecké dílo amerického architekta Johna Hejduka, věnované městu Praze...

Výletník doporučuje

Pohádkový statek

Pohádkový statek

Pohádkový statek je krásné venkovské stavení na návsi vesničky Břasy - Vranovice s číslem...
Mariánské Lázně

Mariánské Lázně

MARIÁNKY JSOU SUPER #mariankyjsousuper Mariánské Lázně překvapí. Můžete zde...
Hrádek nad Nisou

Hrádek nad Nisou

Hrádek nad Nisou - město v srdci Trojzemí Na okraji Lužických hor v Žitavské pánvi se...

Doporučujeme pro ubytování:

  • V blízkosti Lednicko-valtického areálu se vám nabízí ubytování Mikulov.
  • Pokud si chcete rezervovat ubytování a pěkné chaty a chalupy k pronájmu, doporučujeme Vám navštívit portál MegaUbytko.cz. Najdete zde vše od luxusních penzionů až po levné ubytování v soukromí. Rezervujte si Vaše ubytování ještě dnes přímo u majitele za nejlepší ceny na trhu.