Partner portálu

Reklama

Diskusní fórum

Docela šok - prý hodně škodlivé houby...

You made a great site. Keep up the good...
18.09.18 (weed online)

Docela šok - prý hodně škodlivé houby...

Amazing article thanks or sharing.....
18.09.18 (Case Study Writer)

Docela šok - prý hodně škodlivé houby...

Thanks A Lot For The Post. It Has Helped...
18.09.18 (Mechanical Engineering Pr)

Diskutuj zde

Reklama

Úvodní stránka > Novinky

Tipy na výlety a aktuality

Reklama

[1]  2  3  4  ...  301  302  303  304  >>
Svátek sv. Václava na zámku Stekník

Svátek sv. Václava na zámku Stekník


16.09. 2018

V den státního svátku – svátku české státnosti a sv. Václava 28.9.2018  budou návštěvníci, v rámci prohlídky interiérů, seznámeni také s příběhem našeho zemského patrona.

V prostoru zámecké kaple se nachází jeho vyobrazení na velkém barokním plátně od významného malíře Ignáce Raaba (1715 -1787). Svatý Václav, je zde vyobrazen s Paladiem země české. Tomu se tradičně připisuje zvláštní ochranná moc nad Českými zeměmi. Jedná se o kovový reliéf Madony s dítětem (19x13,5 cm) uchovávaný dnes ve staroboleslavském poutním chrámu Nanebevzetí Panny Marie. Svatý Václav ho podle legendy dostal od své babičky svaté Ludmily. Povídání o svatém Václavu a Paladiu země české si můžete přijít poslechnout každou hodinu, kdy začínají prohlídky, od 10:00 – 16:00 h. Poslední prohlídka začíná v 16:00 h.

Prohlídky v zámecké kapli doprovodní středověká a renesanční hudba flétnového kvarteta Kvafle.

Dne 28. 9. 2018 vstupné pro děti, mládež a seniory zdarma.

Počasí a jeskyně

Počasí a jeskyně


14.09. 2018


Letošní horké a suché počasí se ukázalo být prospěšným nejen úrodě řepky, jablek nebo vinné révy, ale projevilo se i na zvýšené návštěvnosti našich zpřístupněných jeskyní. Možnost alespoň chvilkového ochlazení s nabídkou krás podzemí bylo lákadlem, kterému šlo jen těžko odolat. Konstantní teplota jeskyní sice nepodléhá venkovním výkyvům, ale v jednom případě se přece jen nedostatek srážek projevil – v některých jeskyních poklesla voda v zaplavených částech a umožnila tak průzkum jinak trvale zatopených chodeb.


Hlavní sezóna sice již pomalu končí, ale všech našich čtrnáct zpřístupněných jeskyní je stále připraveno potěšit i poučit své návštěvníky. A to bez návalů a front dokonce i do Punkevních jeskyní s propastí Macochou, kde je jinak nutná rezervace předem.


V letošním roce slavíme 80. let objevu Javoříčských jeskyní, které jsou nefalšovanou encyklopedií krápníkových tvarů a forem. Tisíce jemných brček či skupinky hůlkových stalagmitů doplňují obří sintrové kupy a stěny pokryté sintrovými kaskádami. Svojí výzdobou patří Javoříčské jeskyně mezi nejkrásnější v republice.


Zbrašovské aragonitové jeskyně jsou jedinými zpřístupněnými jeskyněmi v České republice hydrotermálního původu. Na jejich vzniku se podílely hlubinné vývěry teplých kyselek, které zde vytvořily unikátní výzdobu – raftové stagmity, keříčky aragonitu a „koblihové“ povlaky stěn. Níže položené prostory jsou trvale zaplněny plynem oxidem uhličitým. V blízkém okolí jeskyní leží donedávna nejhlubší propast České republiky – Hranická propast. V roce 2016 potápěč Krzysztof Starnawski po rekordním sestupu a s pomocí podvodního robota naměřil hloubku 404 metry a Hranická propast se tak stala nejhlubší zatopenou sladkovodní propastí na světě.


Ve čtyřech z pěti jeskyní Moravského krasu najdete expozice Jeskyně a lidé. Velmi působivá je část expozice ve Sloupsko-šošůvské jeskyni Kůlna, kde je představena denní činnost neandrtálského člověka a také animovaná ukázka lovu mamuta. Hlavní část expozice je v provozní budově jeskyně Výpustek. Seznámíte se zde s bohatou historií využívání jeskyní Křtinského údolí od pravěku přes druhou světovou válku a období socialistického budování až po současnost. V podzemí jeskyně Balcarka je k vidění videoprodukce o lovcích sobů a „porodnice jeskynních medvědů“. Další část expozice je v Jeskyni Kateřinské, představuje rituální obřady z mladší doby kamenné – neolitu.
Nejblíže hlavnímu městu leží Koněpruské jeskyně, které jsou nejrozsáhlejším krasovým jeskynním systémem Čech. Je to třípatrový komplex dómů, propastí a chodeb, z nichž jsou návštěvníkům zpřístupněna horní dvě patra. Návštěvníky zaujme ojedinělý sintrový útvar Varhany a největší prostora Proškův dóm s nálezy prehistorických kosterních pozůstatků ženy a mnoha zvířat. V horním patře byla objevena tajná středověká dílny a penězokazců. A každé poslední pondělí v měsíci se zde konají prohlídky pouze za svitu baterek.


Informace o ostatních zpřístupněných jeskyních České republiky, otevíracích dobách, cenách vstupného, teplotě v jednotlivých jeskyních či délkách prohlídek a také informace o kulturních akcích naleznete na webových stránkách www.caves.cz. 

Velkolepé „stoleté“ oslavy vypuknou v krajské Jihlavě 15. září

Velkolepé „stoleté“ oslavy vypuknou v krajské Jihlavě 15. září


09.09. 2018

Koncerty, tanec, dobré jídlo, dobové atrakce let minulých, vystoupení Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers, ale také přehlídka automobilů našich pradědečků nebo sladká oslava desetiletého výročí Vysočina Tourism s obrovským dortem. Na to všechno, a ještě na mnohem víc se můžete těšit už tuto sobotu 15. září na Masarykově náměstí v Jihlavě v rámci celokrajských oslav na Vysočině Proletí 100letí.

Deset automobilů z dob, kdy naši pradědečci byli mladými řidiči, přijede v sobotu 15. září odpoledne na Masarykovo náměstí v Jihlavě. Pyšní majitelé z celé České republiky představí své historické miláčky, a když budete mít štěstí, na vlastní kůži zakusíte atmosféru šoféra prvorepublikového vozu.


Společně s vozy dorazí na 13.00 do centra Jihlavy i jejich majitelé. „Ti návštěvníky zasvětí do historie svých čtyřkolových miláčků a představí jejich technické údaje i život za volantem automobilů s téměř stoletou duší. Zájemci budou mít možnost se u vozu vyfotit a ti šťastnější se do něj možná i posadit," prozradila Jana Caklová z Vysočina Tourism, která má organizaci přehlídky na starosti.


Právě Vysočina Tourism letos slaví 10 let své existence a na oslavy Proletí 100letí chystá obří dort, který společně s muffiny s logem Vysočina Tourism osladí život hned tisícovce návštěvníků sobotního zábavného odpoledne. „Máme určitě co slavit. Celých deset let propagujeme turistickou nabídku Vysočiny, zveme k nám české i zahraniční návštěvníky, odhalujeme krásy Vysočiny, náš krásný čistý kraj prezentujeme na českých i zahraničních veletrzích a připravujeme nespočet inzerátů, tematických článků, tištěných brožur i turistických novin a magazínů s cílem ukázat to nejlepší, čím se na Vysočině pyšníme,“ nechal se slyšet ředitel Vysočina Tourism Tomáš Čihák, jehož krajská příspěvková organizace ve složení sedmičlenného týmu spravuje turistický portál, několik tematických webů a zajišťuje činnost filmové kanceláře Vysočina Film Office i kanceláře konferenční turistiky Vysočina Convention Bureau.


Originální a velkolepý vrchol oslav Proletí 100letí


Symbolický strom, který od jara putoval po všech vysočinských okresech, spojí poselství měst Vysočiny právě v krajské Jihlavě. Součástí nabitého programu bude také 3D virtuální prohlídka míst, kde žil a pracoval prezident Masaryk, dobová škola, kavárna i banka, fotokoutek 100letí, historická mincovna i Gastroletí: pochoutky uplynulých 100let.

Velkým lákadlem a zároveň večerním překvapením bude originální podívaná Proletí 100letí v režii Petra Píši, který vás následně pozve do tančírny plné melodií s nádechem starých časů.

„Naše podívaná připomene to nejdůležitější ze století – kulturu, gastronomii, eleganci, průmyslový a technický rozmach té doby. Do hry bereme budovu radnice, objekt Prioru, stavíme pódia i speciální objekty. Rádi bychom, aby s námi lidé zažili inspirativní chvíle,“ nechal se slyšet Petr Píša.

Zakroužkujte si 15. září v kalendáři, přijďte si na Masarykovo náměstí v Jihlavě užít sobotu plnou zábavy a připomenout si významný mezník našich dějin. Další akce spojené s výročím 100 let od založení ČSR připravovaných na Vysočině najdete na www.vysocina100let.cz.

Úvodní foto: Vladimír Kunc


Dny evropského dědictví na zámku Stekník ve dnech 15. -16. září

Dny evropského dědictví na zámku Stekník ve dnech 15. -16. září


09.09. 2018

Komentované prohlídky ke stavební obnově a restaurování

Dny Evropského kulturního dědictví jsou  v letošním roce jednou z dalších příležitostí seznámit se při speciálních prohlídkách s postupem restaurátorských prací, které na památce probíhají již od roku 2017. Jedná se o rozsáhlou obnovu zahrnující celé západní křídlo zámku, včetně dvou hlavních sálů a vstupních chodeb. Budete mít možnost mimořádně tyto prostory navštívit, seznámíte se zde s technologiemi a postupy uplatňovanými při obnově památky. Při prohlídce  uvidíte například nově zrestaurované malby hlavního sálu, znázorňující antický chrám s alegoriemi čtyř živlů, jejichž autorem je známý pozdně barokní malíř Kryštof Seckel, mistr perspektivní malby evokující dojem hloubky prostoru.

Začátek prohlídek v: 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00 a 16:00h

Vstupné:       dospělí………….  80,-Kč
                            děti………….  60,-Kč

Více na www.zamek-steknik.cz,   t. 778 486 747, e-mail:steknik@npu.cz

EHD 2018 v Žatci - Žatecké dvorky a objekty

EHD 2018 v Žatci - Žatecké dvorky a objekty


09.09. 2018

Dny evropského dědictví (European Heritage Days, zkráceně EHD) se konají každoročně v září v mnoha městech a obcích po celé Evropě. V jejich rámci se nejširší veřejnosti otevírají brány nejzajímavějších památek, budov, objektů a prostor, včetně těch, které jsou jinak zčásti nebo zcela nepřístupné.
 
V České republice je organizuje Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska už od roku 1991. V Žatci je od tohoto roku koordinuje Regionální muzeum K. A. Polánka, mají u nás proto dlouhou tradici a těší se značnému zájmu návštěvníků.
 
Přípravy na letošní "éhádéčka" jsou v plném proudu. Uskuteční se v sobotu 15. září 2018. Muzeum se rozhodlo pro méně tradiční pojetí celé události a zvolilo jiný formát než v předchozích letech - kromě několika zpřístupněných historických objektů budou lidé moci navštívit řadu "žateckých dvorků", na každém z nich na ně bude čekat od 13.00 do 18.00 tematický kulturní program v podobě výstav, představení, interaktivních dílniček či soutěží, prodejních stánků a mnoho dalšího.
 
Na akci spolupracuje celá řada subjektů i jednotlivců, kteří se podílejí na zpřístupnění dvorků i na přípravě jejich programové náplně. Celá akce tak dostává komunitní charakter a odráží se v ní i letošní celostátní téma Společné dědictví, společné hodnoty.

Podrobný program na stránkách zde

Unikátní archeologické nálezy z Václavského náměstí učiněné archeology z Muzea h

Unikátní archeologické nálezy z Václavského náměstí učiněné archeology z Muzea h


09.09. 2018

V průběhu léta 2018 provádí archeologové Muzea hlavního města Prahy v historickém jádru Prahy záchranný archeologický výzkum v souvislosti s rekonstrukcí dolní části Václavského náměstí. Nyní, při výstavbě nového vodovodu, byly odkryty části historického vodovodního potrubí z borových klád a zcela výjimečně zachovaná souvislá linie tohoto vodovodu.

Po několika nálezech dílčích částí dřevěného středověkého a novověkého vodovodního potrubí na Václavském náměstí se v těchto dnech podařilo odkrýt unikátně zachovanou souvislou linii takového potrubí. Historický vodovodní řad z poloviny 18. století byl zatím odhalen v délce více než dvaceti metrů. Dosud bylo toto potrubí v takové výjimečné podobě k vidění v Praze před půl stoletím při výstavbě podchodu ve středu náměstí v roce 1967.

Historický vodovod prochází v podélném směru středem Václavského náměstí, a to v hloubce asi jednoho metru. Potrubí sestává z jednotlivých borových kmenů pokácených v polovině 18. století. Borové dřevo bohaté na pryskyřici lépe odolává zahnívání a tlení v zemi. Kmeny stromů byly zpravidla zbaveny kůry a podélně provrtány nebozezem. Takto vzniklé dřevěné roury o délce tři až čtyři metry a s průtočným otvorem o průměru asi pět centimetrů byly posléze vzájemně spojeny do vodovodního řadu železnými objímkami – zděřemi.

V jednom borovém kmenu, pravděpodobně záměrně označeném zářezy, byl v horní poloze vyvrtán otvor, který byl zakolíkován, aby neunikala voda. V takovém místě mohl být později instalován tzv. stojan a čep – svisle připojená další dřevěná roura s kohoutem na odběr vody.

Na Novém Městě pražském existoval po jeho založení první veřejný vodovod. Na Václavské náměstí (někdejší Koňský trh) proudila voda dřevěným potrubím z osady Rybník a také z pramenišť v novoměstském hradebním příkopu. Od konce 15. století se v Praze ustanovil systém zásobování vodou. Pro Nové Město byla čerpána vltavská voda do vodárenských věží Šítkovské a Novomlýnské. Novomlýnská věž, zásobující vodou tzv. dolní Nové Město, je v současné době ve správě Muzea hl. m. Prahy, které zde připravilo stávající multimediální expozici věnovanou historii pražských požárů.

Na jaře byla při rekonstrukci kanalizace objevena, kromě celé řady archeologických nálezů, unikátní soška madonky asi z 15. století, o čemž muzeum již informovalo.

Vinobraní 2018 v Litoměřicích

Vinobraní 2018 v Litoměřicích


02.09. 2018

Třetí zářijový víkend bude v Litoměřicích již tradičně patřit vinobraní. Oblíbená akce nabídne 14. a 15. září kromě dobrého jídla a pití i hodiny zábavy odehrávající se na čtyřech scénách v podání několika stovek účinkujících.  Zároveň začíná nejnavštěvovanější veletrh v roce, kterým je Zahrada Čech.

Víno a hudba lákají každoročně desítky tisíc návštěvníků. Letos tomu nemá být jinak.V pátek se tak můžete těšit například na zpěvačku Barboru Polákovou a v sobotu na hudebníka Richarda Krajča (trio). Vstupné je opět zdarma. „Vinobraní přinese bohatý a pestrý program na všech podiích vhodné pro celé rodiny. Nejen burčák, ale i vína od místních vinařů potečou proudem,“ informovala Věra Kmoníčková, ředitelka Městských kulturních zařízení, jež akci organizují. Na Mírovém náměstí bude připraven historický jarmark s desítkami stánků, souboje rytířů, středověké kejkle, bujaré tance a dobová hudba. Samozřejmostí je také tradiční královský průvod, který v sobotu v 15 hodin vyjde z hradního nádvoří. Velkolepý sobotní program vyvrcholí nezapomenutelným ohňostrojem. Více na www.mkz-ltm.cz.

Program

Pátek    14.09.2018
Hlavní scéna:
15:00  Varmužova cimbálová muzika
18:00  Team revival
20:00  Barbora Poláková
21:30  Relax

Sobota  15.09.2018
Hlavní scéna:

10:00  OH Band
14:00  LITTLE STAR
15:00  PRŮVOD
16:00  Petr Kalandra Memory Band
18:00  Richard Krajčo
19:30  Pískomil se vrací
OHŇOSTROJ
21:00  Electroswing

Pátek   14.09.
Nádvoří Hradu

16:00  Bran
18:00  Od plotny skok
20:00  Bordo

Sobota  15.09.
Nádvoří Hradu

16:00  Petra Vlková trio
18:00  Duende
20:00  George Michael Freedom Project

Pátek   14.09.
Divadelní scéna - nádvoří Divadla K.H.Máchy
16:00 Studentský sbor lovosického gymnázia
17:00 vystoupení orchestrů a sólistů Základní umělecké školy Litoměřice

Sobota   15.09.
Divadelní scéna - nádvoří Divadla K.H.Máchy
11:00 Janek hastrmánek - DS Žandov
11:30 soutěže pro děti
12:30 Divadlo Dokola – Dobrodružství lesního skřítka Kuka
13:15 soutěž pro děti
14:00 Dešťová pohádka - Pohadlo
15:00 PRŮVOD NA NÁMĚSTÍ
16:00 pěvecká soutěž pro děti
17:00 Šmoulení se Šmoulinkou, taťkou Šmoulou a Petrem
Celým dnem Vás bude provázet, bavit a hrát si s Vámi Áňa.

Pátek   14.09.
Historická scéna

15:45  Zahájení slavností, úvodní ballabile účinkujících
16:00  VOJTANO ŽONGLÉRO
16:30  PRÁVO HRDELNÍ ... ANEB ... KAT LITOMĚŘICKÝ
17:00  O TEJ VELKEJ VOJNĚ ... MARŠKUMPAČKA CÍSAŘEPÁNA
17:45  BUJARÉ TANCE LITOMĚŘICKÝCH KRČEM A VESELIC
18:00  KOUSKY ŽONGLÉRSKÉ
18:30  SPANILÁ JÍZDA PANA FELDVÉBLA - MOTO JEDNOTKA K&K
19:00  TURNAJ RYTÍŘSKÝ O KRÁLOVNU VINOBRANÍ
21:00  malé ohňové kejklování

Sobota   15.09.
Historická scéna

10:45  Zahájení slavností, úvodní ballabile účinkujících
11:00  OD HALIČE PO PIJAVU ... VZPOMÍNKA NA VELKOU VÁLKU
12:00  KOMEDIANTI NA LITOMĚŘICKÉM RYNKU
12:30  MUŽI NA ĎÁBELSKÝCH STROJÍCH
12:45  GOTICKÉ TANEČKY MĚST I PŘEDMĚSTÍ
13:00  KDO JEST SE ŠERMOVATI NEUČIL
13:30  NA HRADBY ... ANEB MĚSTSKÁ HOTOVOST
14:00  POULIČNÍ PŘEDSTAVENÍČKO VOJTY VRTKA
14:30  šikování průvodu a cesta vstříc králi k hradu
15:00  Příjezd krále Karla a jeho družiny...
16:00  HISTORICKÝ ŠERM
16:30  NA RYNKU JE VESELO - VOJTÁNO PART III
17:00  ŠERMÍŘI RVÁČI A DUELANTI
17:30  JAK SE TANČILO VE STŘEDOVĚKU
18:00  ŽOLDNÉŘI KRÁLE
20:15  Turnaj rytířský o královnu vinobraní

Klášterec nad Ohří, město porcelánu

Klášterec nad Ohří, město porcelánu


02.09. 2018


Město Klášterec nad Ohří se nachází cca 30 km od Karlových Varů v údolí řeky Ohře mezi Doupovskými vrchy a Krušnými horami. Hlavními atraktivitami je zámek s anglickým parkem a lázeňský areál Evženie.

V lázních můžete ochutnat zdraví prospěšné minerální prameny, zaplavat si v krytém bazénu, odpočinout v solné jeskyni či pochutnat si na nějaké dobrůtce v lázeňské kavárně nebo restauraci. Příjemné posezení, zapůjčení loďky či kola nabízí nedaleká loděnice. Na lázně navazuje desetihektarový park anglického typu se spoustou dendrologických unikátů, z nichž nejzajímavější jsou označeny dřevěnými cedulkami. Parku vévodí novogotický zámek s muzeem porcelánu. Odsud je to jen kousek na historické náměstí, kde v budově radnice naleznete turistické informační centrum a nedaleko také muzeum hodin.Klášterec nabízí také vyžití pro děti, jako je sezónní aquapark s tobogány a mnoha vodními prvky. Na zámku si děti mohou prohlédnout říši skřítků Vítězslavy Klimtové a loutky rodiny Kopeckých.

Z města je vhodné po celý rok podnikat výlety do širokého okolí, jen nad Kláštercem je možné navštívit dvě zříceniny historických hradů, Lestkov nebo Egerberk a Šumburk.

Turistické informační centrum

nám. Dr. E. Beneše 85
431 51 Klášterec nad Ohří
tel.: +420 474 359 687
e-mail: icklasterec@muklasterec.cz
Na jaké kafe jít?

Na jaké kafe jít?


02.09. 2018


Jen na skvělé! Proto je tu Bumerang cofee.

Den začíná nebo zrovna hodiny v těle  hlásí nedostatek kofeinu. Tak na jaké kafe jít? Levné? Dobré? Rychlé? Přelít si nějaké chemické granule horkou vodou?
Ne. Tím se den stane stejně šedým jako ostatní. Proto my v Bumerang cafee říkáme CARPE DIEM. Užívej dne.
A naše káva připravovaná podle klasických australských receptur je nejlepší recept, jak se nastartovat k výjimečnému dni. Už první dva tři loky uspokojí potřebu kofeinu, vůně vám pronikne až do mozku a pak si jen užíváte. Prostě kafe, jak má být.
Takže, nezapomeňte, když si užívat tak jedině v Bumerang cofee.A co ještě nabízí Boomerang cofee roastery?

Wifi zdarma
Jestli spěcháte, kávu sebou
Nejkvalitnější kávová zrna do vašich presovačů
A hlavně pocit, že dělat něco poctivě, se pořád vyplatí

Šumavské Kašperské Hory aneb 100 let republiky na Šumavě

Šumavské Kašperské Hory aneb 100 let republiky na Šumavě


02.09. 2018

7.–8. 9. se do dávných časů, kdy z rakousko-uherské monarchie vzešla svobodná republika, vrátí malebné šumavské městečko Kašperské Hory. Dvoudenní program přiblíží tehdejší módu, hudbu a způsob života a zprostředkuje dětem i dospělým mnoho autentických zážitků.


V pátek ve 20:30 se na náměstí uskuteční promítání němého filmu „Milenky starého kriminálníka“, které doprovodí uskupení Neuvěřitelno. Tito mladí umělci komponují hudbu přímo pro vybraný film a podtrhují tím jeho duši. Doufáme, že sledování němého filmu bude pro všechny výjimečný zážitek.

Po celý sobotní den jsou návštěvníci zváni do dobové kavárny Republika ve vestibulu kina. Prvorepubliková atmosféra bude podbarvena živou hudbou, budete moci zakousnout něco sladkého dle prvorepublikových receptů a pít pouze kávu, kterou v Československu nabízeli tehdejší kavárníci. Kreativní agentura Fox Art přiveze na slavnosti dobový ateliér, ve kterém Vám zhotoví stylovou kabinetku. Na náměstí budete během sobotního dne potkávat vojáky, četníky, tanečnice i dobový filmový štáb. Pro děti je připraven starobylý kolotoč, plechová střelnice, divadlo, projížďky na koni a jiné atrakce. Hudební program bude opravdu bohatý. Na pódiu na náměstí zazpívají Sestry Havelkovy, jejichž vystoupení ozdobí módní přehlídka, Patrola Šlapeto a další skvělí hudební hosté.

Na www.kasphory.cz k dispozici podrobný program.


[1]  2  3  4  ...  301  302  303  304  >>
Reklama:
Reklama:

Přihlášení

Přihlásit se Nová registrace

Reklama

Booking.com

Předpověď počasí

Úterý

27 °C
Středa

26 °C
Čtvrtek

27 °C

In-počasí

Reklama

Kalendář akcí

Farmářské trhy v Běchovicích 2018 (18.9.2018-18.9.2018)

Farmářské trhy v Běchovicích 2018 (18.9.2018-18.9.2018) 18.09.2018

místo: Za poštovskou zahradou, Praha datum: každý týden v úterý čas: 14.00–18...

Farmářské trhy Prosek 2018 (18.9.2018-18.9.2018)

Farmářské trhy Prosek 2018 (18.9.2018-18.9.2018) 18.09.2018

místo: pěší zóna před Poliklinikou Prosek, Praha 9 datum: každý týden v úterý...

Zahrada Čech 2018 v Litoměřicích (14.9.2018-22.9.2018)

Zahrada Čech 2018 v Litoměřicích (14.9.2018-22.9.2018) 14.09.2018

Výstava zaměřená na všechny zahrádkáře, chalupáře, kutily, zahradníky a milov...

Výletník doporučuje

Hořovice

Hořovice

Hořovice – Český Betlém V příjemné vzdálenosti od Prahy, malebně rozloženo na stráni nad...
Nepomuk

Nepomuk

Nepomuk – rodiště sv. Jana Nepomuckého Jižně od Plzně leží město Nepomuk ,...
Muzeum Mladoboleslavska

Muzeum Mladoboleslavska

Muzeum Mladoboleslavska">Muzeum Mladoboleslavska má své expozice na čtyřech pracovištích....
Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s.r.o.

Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s.r.o.

Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s.r.o. je společností založenou městem Hradec...