Partner portálu

Reklama

Reklama

Úvodní stránka > Novinky

Tipy na výlety a aktuality

Reklama

[1]  2  3  4  ...  312  313  314  315  >>
Noční prohlídky na krkonošské Stezce ocení hlavně rodiny s dětmi

Noční prohlídky na krkonošské Stezce ocení hlavně rodiny s dětmi


17.02. 2019

Stezka korunami stromů Krkonoše má za sebou první letošní večerní prohlídku. Zažít les v noci v doprovodu průvodce tak lidé mohou již jen pětkrát, a to každou středu do 13.března. Největší zážitek z večerních prohlídek mají samozřejmě děti, pro které je poznávání zvířat podle zvuků a hledání jejich blýskajících se očí v lese pomocí baterek neobvyklé dobrodružství.


„Noční prohlídky měly u návštěvníků v minulém roce velký úspěch, rozhodli jsme se je proto letos v období jarních prázdnin zopakovat. Lidé oceňují unikátnost zážitku a také odborný výklad průvodce. Dozví se mnoho zajímavostí o nočním lese i zvířatech. Prohlídky jsou navíc vedené hravou formou a děti si je velmi užívají,“ říká Marie Jarkovská, ředitelka Stezky korunami stromů Krkonoše a dodává, „během prohlídky dostávají děti body za správně uhodnutá zvířata a na jejím konci obdrží malé věcné odměny.“
 
„Doporučujeme návštěvníkům s objednáním vstupenek na našem e-shopu nemeškat. Kapacita těchto prohlídek je totiž omezená,“ říká Zdeněk Pop, marketingový ředitel Stezky korunami stromů Krkonoše. Kompletní seznam termínů nočních prohlídek mohou zájemci najít na webových stránkách Stezky korunami stromů.

  Noční prohlídky nabízí unikátní zkušenost z nočního lesa
  Návštěvníci poznávají zvířata podle očí, srsti a zvuků
  Prohlídky jsou vedené hravou formou a jsou uzpůsobené dětem
  Vstupenky na noční prohlídky je nutné objednat na e-shopu.
  1 173 znaků s mezerami

Jarní prázdniny ve středočeském stylu jsou plné zážitků

Jarní prázdniny ve středočeském stylu jsou plné zážitků


17.02. 2019

Děti si během února a března užijí zasloužené volno ve škole a vydají se na jarní prázdniny. Proč si je nezpříjemnit ve středních Čechách, které nabízejí možnosti vyžití pro celou rodinu? Vyrazte s dětmi na lyže, do bazénu, na zimní prohlídku hradů a zámků, do zábavního parku nebo do mini zoo za zvířátky. Kluky potěší výstava starých motorek nebo aut v Mladé Boleslavi, holčičky expozice historických kočárků a hraček v Mělníku. Návštěvníci všech věkových kategorií si užijí zrcadlový labyrint nebo den v havířském skanzenu.

K jarním prázdninám patří pořádná lyžovačka. I ve středních Čechách jsou k dispozici zasněžené kopce, které vybízejí k zimním radovánkám. Ideální jsou pro rodiny s dětmi a začínající lyžaře. Největší lyžařské vyžití nabízí areál Monínec, které leží v srdci České Sibiře. Vysoký komfort lyžování zajišťuje čtyřsedačková lanovka, která lyžaře vyveze až na vrchol 1,2 km dlouhé sjezdovky. Pro nováčky na lyžích je k dispozici lyžařská škola na speciální sjezdovce s pohyblivým kobercem. Začínající lyžaři a rodiny s dětmi ocení také dva menší areály, kde jsou kopce kratší, méně prudké a ideální na učení základních technik lyžování. Sportovní centrum Šibeniční vrch u Mnichovic, nabízí čtyři upravené sjezdovky pojmenované – Mikeš, Bobeš, Pašík a Fun park, na kterých se jezdí i večer za umělého světla. Lyžovat se dá i ve SKI areálu Chotouň nedaleko Prahy. 

Na návštěvu zve také velký unikátní zrcadlový labyrint v Líbeznicích u Prahy, který okouzlí a hlavně pobaví téměř sedmdesáti velkoplošnými zrcadly. Důmyslný labyrint nekonečných chodeb se slepými zákoutími je perfektní zážitek pro všechny bez rozdílu věku. Pro dobrodruhy je ideální návštěva Hornického muzea v Příbrami, které nabízí tři návštěvnické okruhy. Můžete sfárat do dolu, projít se podzemní štolou, podívat se do hornické chaloupky ze 17. století, ale i havířské kovárny, strojovny a dalších míst spojených s hornickým řemeslem.

„Jarní prázdniny jsou ideální na rodinné dovolené i jednodenní výlety. A není potřeba jezdit daleko za hranice. Skvělý program a různorodé možnosti nabízí i návštěva Středočeského kraje. Díky mrazivému počasí a dostatku sněhu se v našem kraji lyžuje. Relaxovat se dá v jednom z mnoha aquaparků, bazénů a wellness center. A nejen pro zvídavé návštěvníky mají otevřeno i hrady, zámky a městská muzea. Oblíbeným cílem je také Vodní dům ve Vlašimi, který přivítá návštěvníky i v zimě,“ říká Markéta Wernerová, ředitelka Středočeské centrály cestovního ruchu.

Středočeský kraj připravil pro všechny milovníky výletů motoráčky, kterými můžete jet na velmi zajímavá místa i v zimě. Vydejte se na víkendovou návštěvu zříceniny hradu Okoř, Budče nebo města Slaný vlakem. Stačí využít motoráčky, které jezdí místo Cyklohráčku přes zimu z Hostivice do Noutonic a Slaného každý víkend. A ani další hrady a zámky přes zimu nespí. Zimní prohlídky nabízí majestátný hrad Karlštejn, pohádkový hrad Křivoklát, středověký hrad Český Šternberk nebo kouzelný zámek Loučeň, v jehož zahradách je oblíbené Labyrintárium s dvanácti labyrinty a bludišti. Ubytovat se můžete v jednom z rodinných penzionů nebo hotýlků s rodinnou atmosférou nebo vyzkoušet zámecký hotel, kde se budete cítit jako šlechtici.

Pátý ročník bikového masakru se chystá do Špindlu

Pátý ročník bikového masakru se chystá do Špindlu


17.02. 2019

Poslední únorový víkend bude Svatý Petr ve Špindlerově mlýně hostit závod pro bikery a vyznavače bezhlavě rychlé jízdy zasněženým kopcem. Řeč je o pátém ročníku vzrušujícího závodu Chinese Downhill, který pořádá česká biková legenda Michal Maroši.

Dolů červenou sjezdovkou se při hromadném startu pustí na 200 adrenalinových šílenců. Akce, která si v průběhu prvních ročníků našla neotřesitelné místo v kalendářích všech vyznavačů podobných vylomenin se přesně podle očekávání vyprodala v řádu hodin. Mezi převážně mužskou účastí se našla i sedmnáctka odvážných žen.

Pohled na dvoustovku neohrožených bikerů řítících se dolů neupravenou sjezdovkou je velkým lákadlem nejen pro samotné jezdce, ale i diváky. Ti mohou klání sledovat buďto přímo na svahu nebo v pohodlí přilehlé restaurace, která poskytne pohled na celý spodní hank a cílový prostor s depem a následným vyhlášením vítězů.

Závod začíná po ukončení provozu na červené sjezdovce kolem 16:00. „Stejně jako minulé roky se i letos pojede systémem 200 a 100. Tedy že z první kvalifikační jízdy všech závodníků postoupí prvních 100 do finále. První dole ve finále vyhrává.“ říká pořadatel Michal Mároši. Na sjezdovce ale bude živo celý den. Těšit se diváci mohou na DJ show a krásné Jäger hostesky se zásobou drinků.

Nepřestávejte lovit adrenalinové zážitky a dorazte v sobotu 23. února do Špindlerova Mlýnu fandit neohroženým jezdcům. Vstup na Chinese Downhill 2019 je zdarma, stejně tak i parkování na Hromovce (cca 10 minut chůze od areálu).

Pixar: továrna na filmové hrdiny

Pixar: továrna na filmové hrdiny


17.02. 2019

Díky slavnému americkému filmovému studiu Pixar ožívají na plátnech kin animované postavičky, které zbožňují děti i dospělí. Nemo, superhrdinská rodina Úžasňákovi, Příšerky s.r.o. a mnoho dalších hrdinů celovečerních filmů, které nás umí rozesmát a my tak všechny příběhy prožíváme společně s nimi. Víte, jaká postavička zazářila díky studiu Pixar v celovečerním filmu poprvé? Který film zvedl zájem o akvarijní rybky? A kdo stvořil Remyho z filmu Ratatouille?

První hrdinové: kovboj Woody, Buzz Rakeťák a Pan Brambůrek

Prvním celovečerním filmem, kterým v roce 1995 Pixar ohromil své diváky i filmové kritiky, byl Toy Story: Příběh hraček. Byl to vůbec první celovečerní snímek, který byl vyrobený kompletně pomocí počítačové animace. Příběh nás zavede do světa hraček, které ožívají v momentě, kdy zůstanou v pokoji samy. Hlavní slovo má kovboj Woody, jeho vůdčí role se ale otřese v základech, když se mezi hračkami objeví nový narozeninový dárek: astronaut Buzz Rakeťák. Společně pak zažijí největší dobrodružství svého života. Inspirací pro vznik těchto postaviček byly hračky z dětství režiséra Johna Lassetera. Zajímavostí také je, že jméno rakeťáka Buzze bylo inspirováno skutečným astronautem Edwinem Buzzem Aldrinem.


Film byl nominován na Oscara hned ve třech kategoriích: hudba, původní píseň a scénář. Hlas hlavnímu hrdinovi Woodymu propůjčil herec Tom Hanks a Buzze mluví hlasem Tima Allena.


Hledá se animovaná hvězda: Nemo

Hledá se Nemo je animovaný film z dílny Disney/Pixar, který vplul do kin v roce 2003. Červenobílá rybička brázdící vody oceánu si získala přízeň mnoho diváků, stejně tak jeho ochranářský otec Marlin. Režisér Andrew Stanton ve vztahu Nema a Marlina zachytil sám sebe a vlastního syna. Uvědomil si, že o svého syna stará přehnaně úzkostlivě a v pixarovském filmu se tak vtělil do postavy Marlina. Předobrazem slavného Nema byl skutečný druh rybičky Klauna očkatého, o kterého byl následně v prodejnách s domácimi zvířaty enormní zájem. Děti jednoduše chtěly mít doma svého Nema v akváriu.

Michellinský kuchař: Remy

Ratatouille je vynikající francouzské jídlo, ale také neméně skvělý film od Pixaru plný filmových lahůdek. Pixar si vybral zrovna tuto zeleninovou dobrotu do názvu filmu, protože v ní zaznívá i anglické rat: tedy krysa, a právě krysák Remy je hlavním hrdinou filmu. U zrodu oscarového snímku stál český režisér Jan Pinkava, koncept o krysákovi, který se chtěl stát kuchařem v Paříži, je jeho nápadem, i když jej finálně dokončil režisér Brad Bird. Výsledná podoba Remyho se rýsovala postupně, přizvána byla i odbornice na hlodavce, která propůjčila štábu několik svých krys pro pozorování. Když se film připravoval, byl to skutečný gurmánský zážitek, kvůli filmu bylo vytvořeno 270 porcí jídla, ty byly následně vyfotografované a sloužili jako podklad pro animaci. A filmový štáb je pak samozřejmě snědl.
V Evropě zatím touto dobou putuje velkolepá výstava, mapující celkovou historii vyhlášeného animačního studia. Jde o oficiální výstavu Pixaru s názvem 30 let animace. V rámci expozice návštěvníci nahlédnou pod pokličku světové respektovaným tvůrcům, kteří stojí za slavným studiem. V tuto chvíli je výstava k vidění v italské metropoli Římě. Od února 2019 navštíví Prahu.

Foto: Copyright Disney/Pixar


FOR BOAT: jediný veletrh vodních sportů v ČR

FOR BOAT: jediný veletrh vodních sportů v ČR


17.02. 2019

Třetí ročník veletrhu FOR BOAT nabídne od 8. do 10. března 2019 tři haly nabité motorovými čluny, plachetnicemi, jachtami, skútry nebo surfy. Chybět nebude ani obří bazén, kde si můžete oblíbené vodní sporty vyzkoušet. Přijďte do PVA EXPO PRAHA!

Letňanské výstaviště nabídne všem milovníkům vodních sportů kompletní přehlídku od oblečení a doplňků pro vodní sporty přes motorové čluny, lodě, plachetnice a vodní skútry až po luxusní jachty. Chcete-li na veletrhu koupit loď, porozhlédnout se můžete i v bazaru lodí.

V Hale 6 bude i letos umístěn obří bazén, kde si návštěvníci budou moci vyzkoušet oblíbené vodní sporty pod odborným dohledem. Spoustu zábavy si užijí i děti, které se budou moci projet v lodích pro malý jachting. O své zkušenosti a zážitky se podělí Vodní záchranná služba. Český svaz jachtingu pak připravuje prezentaci závodních plachetnic.Na veletrhu budete moci potkat také reprezentanty jachtingu – juniorského mistra světa Ondřeje Teplého, olympijské naděje Dominiku Vaďurovou a Sáru Tkadlecovou nebo jachtaře Davida Křížka a Milana Koláčka.

Dvojici veletrhů FOR BOAT a FOR CARAVAN doplní i letos cestovatelský festival Kolem světa. Ve čtyřech přednáškových sálech se během víkendu 9. a 10. března představí téměř 50 cestovatelů, dobrodruhů, fotografů, digitálních nomádů či poutníků.

Nevíte, co s dětmi v průběhu jarních prázdnin? JAHODA pořádá příměstský tábor

Nevíte, co s dětmi v průběhu jarních prázdnin? JAHODA pořádá příměstský tábor


10.02. 2019

Rodinné prostředí, individuální přístup a spousta her, výletů a dobrodružství. Na to se mohou těšit děti, které se zúčastní příměstského tábora neziskové společnosti JAHODA.

„Spousta rodičů si v období jarních prázdnin nemůže vzít dovolenou, a ne každý má štěstí v podobě hlídající babičky za rohem. Proto jsme se rozhodli pomoci těm rodičům, kteří nemají pro děti od 6 do 12 let zajištěný program a uspořádat tento příměstský tábor,“ říká Markéta Kalinová, ředitelka neziskové společnosti JAHODA.

Od pondělí 11. ledna do pátka 15. ledna je pro děti připraveno dobrodružství, které je zavede PO STOPÁCH STRAŠIDEL do míst výskytu pražských strašidel, seznámí je s nejznámějšími pověstmi a vyrobí si masky s kterými se zúčastní průvodu. Mimo to navštíví muzeum, poznají nové kamarády a užijí si spousty zábavy a dobrodružství.

V případě zájmu o registraci, máme ještě poslední volná místa. Více informací naleznete na www.jahoda.cz.

Rezervaci je možné provést mailem na komunitni.centrum@jahoda.cz nebo na telefonním čísle +420 737 901 098.

Tradiční masopust na Mayrovce

Tradiční masopust na Mayrovce


10.02. 2019

V sobotu 23. 2. 2019 se naposledy před Velikonocemi pořádně poveselíme - na Mayrovce se uskuteční Masopust.

Od 15 hod. začíná na Mayrovce program: setkání průvodů, udělení masopustních práv - korunovace královny masopustu - vystoupení Krušnohorské dudácké muziky - masopustní taškařice - vystoupení flašinetáře Honzy z Ostrova - od 16:30 zahraje v cechovně Kladenská heligonka.

Na Mayrovku se vydají tyto masopustní průvody:
  • Průvod maškar z Podprůhonu vyrazí ve 13:00 z náměstíčka Viktora Stříbrného a půjde trasou V. Burgra – Havířská - A. Suchého – V. Kratochvíla - Na Vyhaslém - přes Kamenný vrh - Lesní - směr Hornický skanzen Mayrau.
  • Průvod maškar z Tuháně s obchůzkou po domech vyrazí ve 13:30 z Louky trasou ulice Lesní - Aeškerova - Revoluční - směr Hornický skanzen Mayrau.
  • Průvod maškar z Libušína vyrazí ve 14:00 od MÚ Libušín trasou Přemyslova - sídliště - ulicemi Františka Brzáka - Tuháňská - okolo střelnice a čističky odpadních vod - směr Hornický skanzen Mayrau
  • Průvod maškar z Vinařic vyrazí ve 14:30 od OÚ Vinařice trasou V. ulice - ulicemi k Náměstí - Švermovská - 9. května - Hornická - Hlavní - směr Hornický skanzen Mayrau

Masopust pokračuje masoputní tancovačkou se zabijačkou v sále hospody Případov v Třebichovicích od 19 hod. (vstup již od 18 hod.) - masky vstup zdarma.

Slavnosti mandloní a vína Hustopeče

Slavnosti mandloní a vína Hustopeče


10.02. 2019


Největší jarní událost v Hustopečích se bude konat v sobotu 23. března, tradičně na čtyřech hlavních místech: na Dukelském náměstí, v mandloňových sadech, v domě U Synků a ulici Na Hradbách.


Program na Dukelském náměstí bude zaměřený na gurmánské zážitky v podobě ochutnávek mandlových pokrmů, kuchařské show a navnadit vás můžeme i na doprovodné koncerty, které rozhýbou Dukelské náměstí. Letošní pozvání přijal sympaťák, Tomáš Kočko & Orchestr, který potěší zejména ženskou část publika. Pány nezklamou ani Petr Varmuža a jeho Eager Swinger se sličnými zpěvačkami.
V ulici Na Hradbách otevřou své sklepy místní vinaři. Pro návštěvníky budou mít připravený svůj program i občerstvení. Další vína budete moci ochutnat ve stáncích na nádvoří domu U Synků.


Otevřeno bude také TIC v době od 08.00 – 17.00 hodin.


O co určitě nepřijdete, jsou stezky k mandloňovým sadům, které budou zaměřeny na rodiny s dětmi i na zájemce o informace o ochraně přírody na hustopečsku. Užijete si na nich spoustu legrace a potěší vás jak stanoviště po trase tak ceny v cíli! Po cestě do sadů budete moci načerpat síly v Ovčím baru a i v mandloňových sadech bude připraveno drobné občerstvení.
Chtěli byste si koupit vstupenky na letošní ročník slavností? Předprodej vstupenek bude zahájen v pátek 1. února a nakupovat můžete buď na našem Turistickém informačním centru nebo přes SMSticket a Ticketstream.


Předprodej: plné 80,- Kč; studenti a důchodci 50,- Kč - v TIC Hustopeče, přes Ticketstream a SMSticket. Na místě: plné 100,- Kč; zlevněné 50,- Kč.

Ústecký masopust 2019

Ústecký masopust 2019


10.02. 2019

Celý den bude zahájen 2. 3. 2019 v 10:30 na Lidickém náměstí. Zde zahraje živá kapela na chůdách, pro děti bude připraven čaj na zahřátí zdarma a dospěláci mohou ochutnat domácí svařené víno za symbolickou cenu. V 11:00 vyrazí masopustní průvod do Ústeckého podzemí.

Tady bude program pokračovat až do 15:00. Čekají na vás zabijačkové speciality, soutěže pro malé i velké či losování o ceny. Děti se mohou těšit na zoo-koutek nebo malování na obličej. Ti nejodvážnější mohou vyzkoušet tanec s medvědem. Zpestřením jistě bude tematický fotokoutek.

Vstup na akci je zdarma.

www.usti-nad-labem.cz

Bizarní zranění se může v zahraničí stát i vám

Bizarní zranění se může v zahraničí stát i vám


08.02. 2019


Stane-li se vám nějaké vážnější zranění v Česku, pravděpodobně skončíte v nemocnici a za pár dní vás pošlou domů. Zjednodušeně řečeno. Jenže co se stane v cizině? Bez cestovního pojištění nezřídka zaplatíte obrovské sumy za každý drobný lékařský zásah. Že se vás to netýká? O pár řádků níže zjistíte, že přijít v zahraničí k úrazu je velice snadné.Teplé krajiny plné nástrah

Zejména u moře hrozí nejvíce možných zranění. A nezáleží na tom, že jste se přijeli „pouze zrekreovat“. Snad nejčastějším nebezpečím je přeceňování vlastních plaveckých dovedností a znalostí místních vod. Pokud plavčík jasně řekl, že jsou příliš mohutné vlny, neplavte daleko jen proto, že jste skvělý plavec. Nejste. Dalším typickým příkladem jsou modřiny, pohmožděniny a zlomeniny způsobené pádem ze surfovacího prkna.


V případě některých oblastí přidělávají starosti mořští ježci, kteří svými bodlinami potrápili již mnoho chodidel. Srovnatelné poranění je šlápnutí na kraba. Při návštěvě Egypta s výletem do pouště se můžete setkat se svržením z velblouda, který se zkrátka rozhodne, že už vás dál nést nechce. Pád do písku vám zranění přivodit nemusí, ale rozplácnutí se na betoně uprostřed historické části města by už mohlo znamenat vážné problémy. Písečné plochy též obývá značné množství vysoce jedovatých hadů. Had se nestihne odplazit, vy se vedle něj postavíte a kousanec je na světě.

Pojištění pro celou rodinu

Zdravotním potížím na dovolené ne vždy můžete zabránit, ale můžete se vyhnout zbytečně vysokým finančním částkám vyplaceným za vaše ošetření. Stačí si pořídit kvalitní cestovní pojištění. Nestojí mnoho a v případě nouze pro vás udělá obrovskou službu. Pojištění můžete sehnat u vícero poskytovatelů a každý nabízí něco jiného. Výhodné může být i uzavření pojištění pro celou rodinu či pro větší počet lidí. A pamatujte. Není vhodné vybrat tu nejlevnější možnost, protože pravděpodobně nezahrnuje vše, co byste mohli potřebovat. Tyto informace si vždy ověřte u své pojišťovny. Nepodceňujte situaci ani při cestě do vyspělých zemí. Cestovní pojištění do USA je prakticky povinnost, což pochopíte hned, jak se podíváte na ceníky amerických nemocnic.

Dopravní nešvary

Především v asijských zemích je vysoké riziko srážky dopravních vozidel s chodci. Většina lidí se tam přepravuje na skútru, avšak dopravní předpisy z pohledu Evropana příliš nerespektuje. Každý si jede, kam potřebuje a hlavně kudy potřebuje. Což znamená, že pokud na takový organizovaný chaos nejste zvyklí, existuje nezanedbatelná šance, že ze svého věrného skútříku spadnete pod kola někoho jiného. V případě dopravy ve Velké Británii, kde se jezdí vlevo, se za volantem musíte pekelně soustředit. Provoz je tam zkrátka jiný. Svou neopatrností můžete ohrozit nejen sebe, ale i ostatní řidiče.

Země ledu a sněhu

V mrazivých oblastech je výběr úrazů o něco menší, avšak nikoli méně závažný. Konkrétně na Islandu je vysoká pravděpodobnost dopravní nehody. Ať z důvodu nepředvídatelného počasí s následkem nesjízdných silnic, či z okouzlení polární září, kterou turisté jezdí obdivovat z celého světa. V lyžařských střediscích je nejčastějším poraněním střet s jiným lyžařem. Pozor dávejte hlavně v Rakousku a ve Švýcarsku, kde jsou někteří vykukové schopni vysoudit desítky tisíc korun na vaši osobu, a to i přesto, že jste nehodu nezavinili vy. Stačí, že úraz utrpí i druhá strana. Při exkurzi do Ruska si dobře rozmyslete, než přátelskému místnímu přikývnete na přípitek. Zdejší lidé jsou zkrátka „jiná liga“ a je možné, že byste mohli skončit s otravou alkoholem.

Pojištění pro všechny případy

Chcete být v klidu? Nezanedbejte avizované cestovní pojištění. Pokud chcete jednodušší variantu, zajděte do své banky a poptejte se, zda jej nenabízí pro vaši kreditní kartu. Toto řešení dokáže být až překvapivě výhodné a pohodlné.[1]  2  3  4  ...  312  313  314  315  >>
Reklama:
Reklama:

Přihlášení

Přihlásit se Nová registrace

Reklama

Booking.com

Předpověď počasí

Úterý

11 °C
Středa

8 °C
Čtvrtek

8 °C

In-počasí

Reklama

Kalendář akcí

Papilonia – unikátní motýlí dům v Praze  (18.2.2019-18.2.2019)

Papilonia – unikátní motýlí dům v Praze (18.2.2019-18.2.2019) 18.02.2019

Pozorovat zde budete motýly s rozpětím křídel až 20 cm – a to z be...

Zoo si užijte i v zimě! (1.12.2018-28.2.2019)

Zoo si užijte i v zimě! (1.12.2018-28.2.2019) 01.12.2018

 „Zvířata u nás nespí tvrdým zimním spánkem, ba právě naopak! V akc...

Jarní prázdniny v Penzionu UKO (4.2.2019-17.3.2019)

Jarní prázdniny v Penzionu UKO (4.2.2019-17.3.2019) 04.02.2019

Lyžování v Jizerských horách Aktivní dovolenou s dětmi můžete trávi...

Výletník doporučuje

Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn

Věhlasné turistické a rekreační středisko ležící v srdci Krkonoš, nejvyšších hor České...
Nymburk

Nymburk

Normal 0 21 Starobylé královské město Nymburk bylo založeno kolem roku...
Vinařství Habánské sklepy – prohlídky s degustací vín

Vinařství Habánské sklepy – prohlídky s degustací vín

Habánské sklepy byly postaveny ve Velkých Bílovicích před čtyřmi staletími Habány,...

Doporučujeme: