Při žádosti o půjčku není nutné dokládat příjmy

Jestliže není možné doložit příjmy tak, jak to vyžadují bankovní instituce, pak je druhou možností nebankovní věřitel. Zde najdete půjčku bez doložení příjmů.

Při žádosti o půjčku není nutné dokládat příjmy

Reklama

Mnoho klientů bankovních institucí má v případě žádosti o půjčku tu zkušenost, že bylo nutné buď přesně doložit své příjmy anebo mít s sebou ručitele. V současné době se lze tomuto požadavku vyhnout.

  • Není to ale myšleno jako nahrávání nesolidním žadatelům anebo poskytovatelům úvěrů.
  • Jde o to, že někteří žadatelé prostě nemohou přinést od svého zaměstnavatele doklad o tom, jak vysoké měli příjmy za žádané období.

Může se například jednat o klienty, jejichž zásadní příjmy pocházejí kupříkladu z pronájmů nemovitostí či jiných výdělečných činností. Pro tyto klienty je tedy vhodnou variantou půjčka bez doložení příjmu. Tento typ produktu poskytují většinou pouze nebankovní věřitelé a jedná se tedy o produkt, který můžete najít pod souhrnným označením nebankovní půjčka. Jestliže je váš požadavek na půjčku spíše nízký, pak by mohla být také řešením rychlá půjčka. Ani v tomto případě není nutný žádný ručitel.

Půjčky se zástavou

V případě, že se rozhodnete pro úvěr s vyšší cílovou částkou, pak by mohla být vhodná půjčka se zástavou nemovitosti. Tento druh půjčky poskytují jak bankovní, tak i nebankovní věřitelé. V bankovní sféře se těmito produkty většinou myslí klasické hypotéky.

  • Hypotéka může mít dvě různé podoby.
  • Buď zastavíte nemovitost, kterou jste díky hypotéce právě zakoupili.
  • Anebo dáte do zástavy nemovitost, která je ve vašem vlastnictví.

Informace o aktuálních úrokových sazbách i ostatních podrobnostech, vám prozradí hypoteční kalkulačka, která je k dispozici na webových stránkách. Na těchto stránkách také najdete seznam bankovních poskytovatelů, kteří nabízejí své produkty s různými podmínkami.

  • Po zadání několika údajů vám hypoteční kalkulačka sestaví řebříček bankovních věřitelů od toho, který má pro vás nejvýhodnější nabídku.
  • Většinou se objeví tři nejvýhodnější nabídky.  
Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama