Tohle léto je ve znamení CYKLOvýletů

Nevíte, přesně kam vyrazit? A kudy bez zbytečných starostí?
Zkuste se podívat na www.dovolenasnapadem.cz
Najdete zde magazín s popisy, lákavé tipy, co vidět cestou, poutavé fotografie, mapky i QR kódy tras.

Letošní léto si v mnohem větší míře, než v minulosti užijeme na kolech. „Lidé čím dál tím více objevují, že pohyb v přírodě je něco nádherného a dává jim to možnost být s ní v doteku, s její vůní a krásou. Zvolní si, zastaví, kde chtějí a užívají si atmosféru volnosti. Je také velmi příznačné, že na kole toho poznáte víc. Celá doba celá je zrychlená, a když jdete pěšky, urazíte pět, deset, patnáct kilometrů, ale na kole jich ujedete padesát,“ říká Ivan Marek, cyklista a šéf agentury m-ARK, která před letošní sezonou připravila magazín CYKLOvýlety.

CYKLOvýlety jsou pro každého, kdo jezdí nebo i začíná jezdit na kole. Najdete zde tipy na výlet s dětmi, cyklostezky pro seniory i trasy pro zdatnější kolaře nebo majitele elektrokol www.dovolenasnapadem.cz

Foto: © m-ARK

Magazín určený všem, kteří chtějí poznat krásy naší země ze sedla bicyklu. Obsahuje celkem 33 tras v jedenácti lokalitách, které jsou doplněné o QR kódy pro snadné stáhnutí do telefonu a navigaci. A především vedou co nejvíce po cyklostezkách mimo běžný provoz. Jen tam, kde není vyhnutí, zamíří na místní komunikace, v takovém případě se ale jedná o krátké spojovací úseky na méně používaných silnicích.

Pro vás to znamená, že nemusíte ztrácet čas a energii přípravou výletu procházením map a blouděním na internetu. Magazín CYKLOvýlety udělal tohle všechno za vás, cyklotrasy projel a ověřil. „Cílem všech těchto tras je, aby jízda po nich byla pohodová a bez potíží je zvládly rodiny, páry i senioři. Tedy žádné hltání kilometrů, ale užívání si prostředí, ve kterém se pohybujeme, se zastávkami na dobré jídlo a pití nebo u nějaké památky. A hlavně si vychutnávat krásu přírody,“ líčí Ivan Marek hlavní poslání magazínu a také celé edice Dovolená s nápadem, jejíž dalším titulem je nový magazín „S dětmi za zážitky“.

Foto: © m-ARK

A co Vás v magazínu CYKLOvýlety čeká?

Valašskem kolem řeky Bečvy
Perly Opavského Slezska
Údolím Tiché Orlice
Zvlněnou krajinou Střední Moravy
Cesty kolem Baťova kanálu, řeky Moravy i na Velehrad
Hodonínskem nejen za odkazem Velké Moravy
To nejlepší z vinařské cykloturistiky
Z Valtic do všech stran
Rozmanitost pokladů Znojemska
Vysočinou třikrát jinak

Magazíny Cyklovýlety a S dětmi za zážitky najdete na webu  www.dovolenasnapadem.cz nebo v prodejní síti PNS, za jednotnou cenu 99 Kč.

Foto: © m-ARK
Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu

Komentáře k článku (0)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *