Vydejte se za poznáním a zábavou přímo do srdce pivovaru!

V pivovaru Plzeňský Prazdroj vaří nejen pivo, které zná celý svět, ale nabízí i spousta zážitků, na které budete rádi a dlouho vzpomínat. Pokud jste tedy milovníky piva Pilsner Urquell, určitě přijďte poznat jeho historii a výrobu během prohlídky pivovaru, vyzkoušet Školu čepování piva Pilsner Urquell nebo posedět na šalandě v pivovarských sklepích!
A pokud chcete zajít třeba jen na pivo, a to přímo do pivovaru, zavítejte na nádvoří do Tank baru, kde si můžete vychutnat čerstvé čepované pivo Pilsner Urquell přímo z tanku. Na zdraví!

OBJEVTE PLZEŇSKOU LEGENDU


Poznejte příběh jedinečného piva, které inspirovalo celý svět, na prohlídkové trase Pilsner Urquell. Projděte se autentickými místy pivovaru, zjistěte, z jakých surovin se slavný ležák vyrábí a nahlédněte i do samotného srdce pivovaru, do historické a současné varny. Milovníky historie zaujmou hlavně historické sklepy, kde se dodnes vyrábí pivo Pilsner Urquell tradiční metodou jako za dob prvního sládka. Vrcholem prohlídky je právě degustace nefiltrovaného a nepasterizovaného piva Pilsner Urquell načepovaného přímo z ležáckých dubových sudů v historických sklepech. Časy prohlídek a nákup vstupenek najdete na Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj / Prazdroj Visit.

Foto: © Pivovar Plzeňský Prazdroj

STAŇTE SE VÝČEPNÍM


Sen mnoha (nejen) pivařů postavit se jednou za výčep a zkusit načepovat perfektně vyladěné pivo, které má ten správný říz, splní Škola čepování piva Pilsner Urquell! Během 3,5hodinového zážitkového programu se nejprve vydáte na prohlídku autentických prostor pivovaru, kde poznáte nejen historii, ale i výrobní proces a suroviny, z nichž se pivo vyrábí. Na teorii pak naváže praxe přímo za výčepem, kde si pod vedením mistra výčepního osvojíte zásady správného čepování piva a vlastnoručně si načepujete pivo „na hladinku”, „šnyt” či „mlíko”. Během „výuky” si vychutnáte pivo Pilsner Urquell i správně kořeněný pivovarský guláš. Všichni absolventi si domů odnesou nejen spoustu dojmů, ale také památeční sklenici.
Vypsané termíny a nákup vstupenek najdete na Škola čepování piva Pilsner Urquell / Prazdroj Visit.

Foto: © Pivovar Plzeňský Prazdroj

UKRYJTE SE V PIVOVARSKÝCH SKLEPÍCH


Dřevěná místnost, ukrytá v labyrintu ležáckých pivovarských sklepech, kde není ani telefonní signál – to je pivovarská šalanda! Za to je tam dost nefiltrovaného ležáku Pilsner Urquell, který okouzlí všechny vaše smysly. Naši sklepmistři vám ho budou dopřávat po celou dobu tříhodinového posezení. Pivo vám budou stáčet přímo z dubových sudů do třílitrových měděných mázů. A že takové jedinečné pivo, vyrobené tradiční metodou, ochutnáte pouze v pivovarských sklepích vám už ani říkat nemusíme. Věřte, že to bude nezapomenutelné!

Zážitkové programy rezervujte na e-mailu [email protected] nebo na telefonním čísle +420 377 062 888. Více informací najdete na www.prazdrojvisit.cz.

Foto: © Pivovar Plzeňský Prazdroj
Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu

Komentáře k článku (0)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *