FRČÍ TO – Cykloorientační závod na Bohdanečsku

FRČÍ TO je první cykloorientační závod na Bohdanečsku! Je tady totiž tak hezky, že je škoda sedět doma. Navíc u nás se nemusíte stavět ani na přední ani na zadní. Je to tady prostě placka. FRČÍ TO samo, a tak je tento závod příslibem příjemně stráveného dne.

Reklama

Vítání jsou u nás jak bahňáci, tak cyklisté jedoucí na trekových kolech. Můžete sestavit i mančaft po dvojicích nebo vyrazit celá rodina.

Informace o závodě

Cykloorientační závod se pojede v sobotu 28. 5. 2022. Start, cíl i veškeré organizační zázemí bude připraveno v Přelovicích na louce u Opatovického kanálu. Parkoviště bude hned vedle, takže žádné velké přejíždění. Všechno hezky pohromadě.

Závod se pojede na Viléma, na jeho svátek, proto zavzpomínáme i na Viléma z Pernštejna. Protože nebýt Viléma, nebylo by u nás tak hezky. Rybníky, Opatovický kanál a rybniční krajina jsou nádherné i po těch 500 letech, co je u nás nechal vystavět. Viléme díky! A tak všichni Vilémové, kteří se přihlásí do 23. 5. 2022 dostanou od nás malý dárek!

Kategorie budou rozděleny podle věku a podle pohlaví. Pro zaregistrované bude po závodě připravené občerstvení. V nezávodní kategorii se akce mohou zúčastnit i elektrokolaři! Pro děti narozené v letech 2010-2022 bude připravena odměna po dojezdu do cíle. Rozjeďte to s námi!

Bližší info najdete na Facebooku a na webu závodu www.frci-to.cz.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama