Oslavte Velikonoce se zvířátky ve Farmaparku Soběhrdy

Farmapark Soběhrdy zahajuje svou novou sezónu již 15. dubna. Přijeďte si s rodinou užít Velikonoce se zvířátky z farem z celého světa, neomezenými atrakcemi a spoustou zábavy. 

Reklama

Brány areálu se návštěvníkům otevírají na Velký pátek a otevřeny budou každý den velikonočních prázdnin od 10 do 18 hodin. Návštěvníky už netrpělivě vyhlížejí naše lamy, prasátka, velbloudi, kozy, vysokohorské krávy, pštrosi a další. Všechna zvířata si můžete pohladit nebo je i nakrmit. Organizovaná krmení probíhají po celý den, a to hned na několika stanovištích. Stačí si zakoupit kyblík krmení za 180 korun. Rozpis krmení najdete na webu

Letošní novinkou jsou neomezené atrakce za jednotnou cenu. Stačí si zakoupit pásku na pokladně a po celý den se malí i velcí mohou vozit na plovoucích kruzích, ve farma jeepech, na tubingové dráze nebo vláčku. Řada atrakcí je ale také bezplatných. Děti se mohou těšit na trampolíny, prolézačky, klouzačky, vyhlídkovou věž nebo skákací hrad. Zdarma je i jízda na traktůrcích, myší či lanové hřiště a tobogány. 

Po celé Velikonoce budou pro všechny hladové otevřeny také gastro provozy. Občerstvit se můžete v hlavní restauraci a pro milovníky opékaček je připraven i ohýnek na opékání buřtů.

Užijte si Velikonoce v přírodě a kupte si vstupenky: https://www.farmapark.eu/vstupenky/

Aktuální dění z Farmaparku můžete sledovat na Facebooku

Foto: ©Farmapark Soběhrdy

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama