Tři sestry 37 let Open Air na pražském Smíchově

Dlouho očekávaný bujarý večírek skupiny Tři sestry je konečně tady! 20. – 21. května 2022 proběhne k oslavě 37 narozenin souboru oslavný koncert v novém prostorném a slunném areálu na pražském Smíchově. Ano, řeč je o PRAHA ERPET – SMÍCHOV!

Reklama

Naše tradiční oslava v Braníku se pro letošek stěhuje, neboť v areálu branických ledárem se plánuje rekonstrukce a večírek zde nebude možný.

Našli jsme však v Praze místo, která nám bude vyhovovat a zajisté i vám zde bude dobře. Oním prostorem je bývalé fotbalové hřiště u Erpetu na pražském Smíchově, které je kompletně travnaté, obklopené zelení, u vody a velikostně rovno tomu branickému. Samozřejmě vás čeká i kompletní servis, který znáte z našich výročních koncertů.

K dobru této změny je i nepoměrně lepší dopravní obslužnost – pražští i mimopražští to mají kousek ze Smíchovského nádraží, automobilisté jen sjedou ze Strakonické a 250 m od areálu je tramvajová zastávka Plzeňka (jak symbolické), kam to jede i od metra Anděl.
Dobrodruzi mohou využít přívozu z Rašínova nábřeží nebo z protilehlé Císařské louky.Těšíme se na vás a… hlavně, že je večírek!

Tři sestry si svojí narozeninovou oslavu v novém luxusním místě hodlají řádně užít, a tak si pozvali hosty až z daleké Anglie. Jejich pozvání přijala kapela THE VARUKERS. Kapela patří mezi hudební legendy punkového světa. „Jsme potěšeni, že přijali naše pozvání a těšíme se na pořádnou dávku punkové hudby“, dodává Pavel „Mafuna“ Martinek.

Mezi gratulanty z rodné vísky se představí kapely : E!E, SPS, PLEXIS, DOCTOR P.P., MZH, APPLE JUICE, PIRATES OD THE PUBS a přespolní INEKAFE!

Dárek nosit nemusíte. Skupina Tři sestry se o něj postarala sama a nadělila si 3LP Vinyl Tour Live 2022–1992. Jehož křest se chystá během sobotního programu.

Když jsme na sklonku roku 1992 připravovali materiál pro třetí řadové album, jež vyšlo na jaře 1993 pod názvem Švédská trojka, vyjeli jsme na část podzimní šňůry se zvukařem Mirdou Mirovským a nahráli památné koncerty v Teplicích, Karlových Varech a Klostrdlé (Klášterec nad Ohří). Téměř polovina písní se pak na jmenovaném albu objevila právě v živých verzích z těchto nahrávek, včetně několika nesmrtelných hlášek. Tenhle počin nás motivoval v roce 2020 k vytvoření koncertního programu pouze z písní prvních tří studiových alb a objet s ním české a moravské kluby a kulturáky. I stalo se a jsme tomu rádi, na pódiích na nás zavanul syrový hvězdný prach zašlých časů! Z raných devadesátek se v celém rozsahu dochoval jediný záznam koncertu v Klostrdlé. Výběr nezapomenutelných momentů z této vydařené trachtace naleznete v podobě bonusu na závěr tohoto alba.

Sběratelé POZOR! Na Aukru probíhá aukce o čísela 1-10 z limitky 1099 ks.

Dvoudenní koncertní večírek vyvrcholí dvouhodinovou velkolepou pódiovou show minimálně středoevropského formátu samotných oslavenců, skupiny TŘI SESTRY!

Dá se říci, že dobře laděný line-up je připraven do posledního detailu a celá akce může začít…

VSTUPENKY ZAKOUPÍTE ZDE nebo v sesterských hostincích Na staré… vždy s nejnižším servisním poplatkem:

    Na staré Vozovně – Patočkova 4, Praha 6
    Hostinec Na staré Sokolovně – Podolská 5, Praha 4
    Kozlovna Na Ráně – Drahobejlova 51, Praha 9


Vstupenky budou též k dostání i jednotlivé dny oslav na pokladně při vstupu do areálu.

NOVÝ ARÁL NAJDETE: kousek od Smíchovského nádraží, cca 200 m od areálu je tramvajová zastávka Plzeňka, kam to jede i od metra Anděl. Dobrodruzi mohou využít přívoz, zastávka „Kotevní“. 

Reklama

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama