Autentické prohlídky: Advent v Brně

Komentované prohlídky adventního Brna jsou nesmírně populární, a proto jsme letos už museli přidat termíny. S průvodci můžete poznávat brněnské chrámy, betlémy a taky Brno filmové. Speciální prohlídky jsou připraveny i pro děti. Pojďte si s námi užít předvánoční Brno!

Reklama

Také letos se můžete těšit na tradiční adventní a vánoční prohlídky Brna s tématy Kláštery v centru Brna a Brněnské betlémy, která nově doplní i témata pro děti: Co by chtěl drak pod stromeček a Brněnské pověsti pro děti.

S TIC BRNO si zkrátka i před Vánocemi na své přijde každý a poznávat město s profesionálními průvodci můžete i zahaleni v šálách a zimnících.

V souladu s rozhodnutím vlády o rozvolnění opatření v kultuře je nutné při účasti na komentovaných prohlídkách dodržet níže uvedená mimořádná opatření (v případě návštěvy interiéru použít i ochranný prostředek dýchacích cest). Pokud je přítomno více než 20 návštěvníků, musí všichni návštěvníci starší 12 let prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu:
– prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce
– aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

U dětí mladších 18 let a osob s kontraindikací k očkování lze k prokázání bezinfekčnosti použít i RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin. 

Bez splnění podmínek není možné se prohlídek zúčastnit. Mějte s sebou připravena platná vyžadovaná potvrzení, budou kontrolována na začátku prohlídky.

Děkujeme za pochopení a trpělivost!

Nabídka prohlídek

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama