Podzim znamená výlet s vnoučaty na Lipno!

„Babi, dědo, pojeďme na Lipno.“ Udělejte svým vnoučatům radost a vezměte je po škole nebo rovnou na celý víkend do Rodinného areálu na Lipně, kde na Vás čeká spoustu zábavy a dobrodružství.

Blížící se babí léto patří k nejkrásnějším obdobím celého roku. Trávit chvilky na Lipně si užije opravdu každý a rádi u nás přivítáme také všechny aktivní seniory, kteří hledají, kam by se mohli vydat se svými vnoučaty na výlet. Při návštěvě Stezky korunami stromů si užijí krásné výhledy na podzimní šumavskou krajinu a naučí se mnoho zajímavého z ptačí říše, v Království lesa pak zažijí dobrodružství na trampolínách a prolézačkách, a odnesou si nejen skvělý pocit z celého aktivního dne v lese, ale také třeba vlastní výrobek z lesních dílniček.

Zážitek z jiné perspektivy nabídne Stezka korunami stromů

Fantastické výhledy na okolní šumavskou přírodu, lipenské jezero a při jasném počasí také na odlehlé Alpy. Zcela jedinečné zážitky na Lipně přináší Stezka korunami stromů, která své první návštěvníky uvítala už v roce 2012. Otevřeno má 364 dní v roce a je celá bezbariérová. Nejen děti jistě potěší adrenalinové zastávky i Ptačí stezka, která je bude doprovázet od kořenů až nad koruny stromů. Dřevěné sošky ptáků, makety ptačích hnízd a na samém vršku ptačí hodiny zajistí zábavu po cestě k vrcholu 40m věže.

Království lesa – Oáza her a dobrodružství uprostřed šumavského lesa

Zábavu na celý den najdete v Království lesa. Tato oáza her a dobrodružství na Šumavě je zasvěcena dovádění a zdokonalování pohybových schopností bez ohledu na věk. Připravte si proto dostatek energie na desítky fantastických atrakcí. Vše je zde inspirováno lesem nebo šumavskou přírodou. Součástí je také Malá lesní zoo a tvořivé Dílničky Modřínek. Každý návštěvník si odnese nejen moudrost bohatství lesa, ale získá také čistou energii a radost z pohybu na čerstvém vzduchu.

Foto: © Lipno

Na pátek 1. října je navíc pro všechny seniory připravena výhodná akce. Při nákupu vstupenky na Stezku korunami stromů nebo do Království lesa, má každý senior dopravu lanovou dráhou nebo Stezkabusem zdarma!

Více informací najdete na www.lipno.info.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu

Komentáře k článku (0)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *