NOC NA KARLŠTEJNĚ V MNÍŠKU


Datum konání: 25.6.2010, 26.6.2010, 27.6.2010

Reklama

Čas konání: od 20:30 Nádvoří Mníšeckého zámku


Státní zámek Mníšek pod Brdy

Nám. F. X. Svobody 1, Mníšek pod Brdy , 25210, Vstupné: 160
tel: 318 590 261 , email: [email protected], http://www.zamek-mnisek.cz/

Státní zámek Mníšek pod Brdy a Naše noviny uvádějí unikátní a výpravné divadelní představení – původní muzikál NOC NA KARLŠTEJNĚ. V červnu budou moci návštěvníci mníšeckého zámku obdivovat výkony Vladimíra Čecha, Pavla Vítka, Štěpána Raka, jeho syna Matěje, dobřichovických a řevnických ochotníků i poberounských starostů a to poprvé v pátek 25. června, v sobotu 26. června a v neděli 27. na nádvoří mníšeckého zámku.

Původní verze muzikálu, v němž znějí všechny skladby známé ze stejnojmenného filmu, se na nádvoří zámku v Mníšku poprvé hrála v létě 2006. Zaznamenala obrovský úspěch – všechny reprízy byly už dopředu vyprodané.

V hlavních rolích se objeví známé a populární tváře – císaře Karla IV. si zahraje moderátor Vladimír Čech, vévodu bavorského Štěpána senátor Jiří Obelfalzer, v roli Peška se představí zpěvák Pavel Vítek. Postavy vypravěče se zhostí excelentní kytarista Jan-Matěj Rak. Doplní je ostřílení a mnoha rolemi prověření ochotníci – Monika Vaňková v roli císařovny Alžběty, Pavla Švédová v roli Aleny, Petr Říha v roli arcibiskupa Arnošta z Pardubic, jeho žena Alena v roli hofmistryně Ofky či Roman Tichý v roli krále cyperského Petra.

Spolu s herci a zpěváky se vystoupí šermíři, tanečnice a metači ohně. Chybět nebude ani koza či koně.

Vstupné:
dospělí: 160,- Kč/ děti do 130 cm: 110,- Kč

Rezervace na telefonním čísle 318 590 261 nebo na e-mailu: [email protected] Informace o platbě převodem tamtéž.

Více informací naleznete ZDE.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama