Internet na chatu nebo chalupu, na cesty či na dovolenou

Potřebujete být v dosahu internetu i na cestách? Rádi pobýváte na chatě či chalupě, ale omezuje vás fakt, že tam nemáte připojení? Díky vylepšeným parametrům sítě nyní patří 3G mobilní internet od U:fona k nejlepším na trhu.Využijte jeho akční nabídku a surfujte kdekoli po celé České republice.

Reklama

Pod pojmem mobilní internet si lidé nejčastěji představí internet v mobilu. Slovo mobilní je ale namístě i tehdy, když se o internet do mobilu nejedná. O co tedy jde?

Mobilní = přenosný

Mobilní internet od U:fona znamená, že jej můžete využívat všude tam, kde jej potřebujete. Stále se ale jedná o klasické připojení počítače přes modem. Modem je velmi malý a připojuje se přes USB, takže je opravdu snadno přenosný – ať už spolu s počítačem v případě, že používáte notebook, tak tehdy, když si ho nosíte s sebou samostatně a připojujete jej do různých počítačů podle toho, kde se právě nacházíte.

Výhodně se závazkem, bez závazku na kredit

Zákazníci mají u U:fona na výběr ze dvou základních produktů: klasického 3G mobilního internetu na paušál a předplaceného 3G mobilního internetu. Oba se vyznačují nejlepším poměrem výkon/cena na českém trhu a nyní jsou navíc v akci: 3G mobilní internet na paušál nyní pořídíte s 50% slevou, u předplacené služby dostanete 100 % kreditu navíc.

Internet na kredit

Předplacený 3G mobilní internet od U:fona je vůbec prvním internetovým tarifem na kredit. Jedná se o stejný princip, jako u předplacených karet pro mobilní volání. Při pořízení balíčku s modemem získá zákazník modem s určitým kreditem, který se poté dle spotřeby odečítá. Po jeho vyčerpání si může dobíjet další kredit. Právě tato forma účtování je pro cestování či občasné využití mimo místo bydliště (např. na chatě) velmi vhodná, protože zákazník zaplatí opravdu pouze za ty hodiny či dny, kdy připojení využívá. Neplatí tak měsíční paušál na službu, kterou chce využívat nepravidelně. Může tak být zajímavá i pro toho, kdo se chystá na dovolenou v rámci ČR.

3G mobilní internet na paušál nyní s 50% slevou

3G mobilní internet od U:fona se vyznačuje nejen nízkými cenami, ale také vyšší kvalitou, flexibilitou a rychlostí. Nabídka jednotlivých služeb je šitá na míru Vašim individuálním potřebám. Mobilní internet od U:fona se tak stává dostupným pro každého. Stačí si vybrat. U dosavadního tarifu 3G mobilní internet se zvyšuje FUP na 8 GB měsíčně, s měsíčním uplatněním (dosud byla 4 GB měsíčně, ovšem s denním uplatněním). Současně se mírně snižuje cena, a to z 400 na 390 korun, tato sleva však platí pouze pro ty zákazníky, kterým bude stačit elektronická faktura, pro tento tarif nově nastavená automaticky. Zákazníci, kteří budou vyžadovat klasickou fakturu poštou, si za ni připlatí 15 korun. K základnímu tarifu 3G mobilní internet za 390 korun si zákazník může dokoupit několik služeb: za 200 korun si může zvýšit limit FUP na celkových 12 GB. Za 400 korun navíc, tedy za celkových 790 korun, může mít dokonce 3G mobilní internet zcela bez FUP. S tímto tarifem můžete připojit k internetu i několik počítačů najednou díky nabízenému modemu s WiFi routerem.

 Měsíční paušál s 50% slevou  195 Kč po dobu 3 měsíců, pak 390 Kč/měsíc
 Běžná rychlost  400 – 700 kb/s
 FUP  8 GB/měsíc
 Cena modemu  od 300 Kč

Předplacený 3G mobilní internet + 100 % kreditu navíc

Předplacený internet ocení každý, kdo nepotřebuje internet používat denně. Vhodný je třeba pro všechny víkendové surfaře nebo i na chatu či chalupu. Díky předplacenému kreditu máte výdaje pod kontrolou a platíte jen za to, co opravdu prosurfujete. V balíčku najdete moderní elegantní samoinstalační USB modem značky Vertex s kreditem 600 Kč. Zda dáte přednost účtování po dnech či hodinách záleží pouze na vás – automaticky je nastaveno denní účtování, v samoobsluze si ale můžete nastavit i hodinové.

 Sazba  9,90 Kč/hodina nebo 29 Kč/den
 Zdarma získáváte kredit v hodnotě  600 Kč (oproti původním 300 Kč)
 Běžná rychlost  400 – 700 kb/s
 FUP  1 GB/den
 Cena balíčku modemu s kreditem 600 Kč  1890 Kč

Dostupný USB modem Vertex VW110L dodávaný k Předplacenému 3G mobilnímu internetu

Nejžádanější USB modem od U:fona je praktický a snadno použitelný. Stačí jen pár okamžiků a můžete surfovat po internetu zcela bez omezení. Plaťte jen za to, co využíváte! Kdyby to bylo vždycky tak jednoduché jako s předplaceným internetem od U:fona…

Všechny ceny zahrnují DPH.

Objednávky a více informací na:

•  www.ufon.cz/internet  

•  nebo na informační/prodejní lince 811 811 811


U:fonova mapa pokrytí
www.ufon.cz/mapa
Zkontrolujte si pokrytí na U:fonově  mapě pokrytí. U:fon pokrývá již 85 % populace České republiky.

Další užitečné odkazy:

•  www.ufon.cz/mapa – zkontrolujte si pokrytí na U:fon mapě pokrytí 

•  www.mobilkom.cz – oficiální prezentace společnosti MobilKom, a.s. 

•  http://ufon.mericrychlosti.cz – online měřič rychlosti připojení k internetu

Profil společnosti
MobilKom je český mobilní operátor, který od května 2007 pod značkou U:fon nabízí rychlý a levný mobilní internet a hlasové služby. MobilKom nabízí své hlasové a datové služby prostřednictvím technologie CDMA2000 EVDO, jež je datovou sítí 3. generace srovnatelnou s UMTS nebo O2 CDMA. Vybudovat v České republice celoplošnou CDMA mobilní síť umožnila MobilKomu licence na celoplošné vysílání v pásmu 410 -430 MHz, kterou společnost získala v roce 2006. Vlastníkem MobilKomu je private equity skupina Penta Investments.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama