Ski4fun nabídne lyžařům v Bílé zábavu i osvětu

Sněhové podmínky v horských střediscích jsou v současné době ideální, mnoho aktivních lidí proto míří právě tam. Pro všechny nadšené lyžaře v největších střediscích je připravena nová roadshow Salomon & Atomic Ski4fun, která postupně navštíví všechny české hory a pokračuje už v sobotu na Bílé ve Vítkovicích.

Reklama

Ve Vítkovicích začíná moravská část tour Ski4Fun 2010 a i tady budete mít samozřejmě možnost vyzkoušet prvotřídní výbavu značek Salomon a Atomic a na místě využít bezplatný servis lyží. Návštěvníci se mohou těšit také na módní přehlídku letošní kolekce oblečení Salomon, ochutnat kvalitní italské těstoviny Agnesi a přitom se podívat na nové modely automobilů Mercedes. Jistě zajímavou zkušeností bude pro všechny návštěvníky testování lyžařských přileb Salomon & Atomic, kde si mohou všichni vyzkoušet funkci lyžařské přilby, která je v dnešní době důležitým a nezbytným prvkem výbavy každého lyžaře a která může zachránit život či zamezit vážnému zranění. K tomu všemu, jako bonus, dostanou všichni návštěvníci akce hudební nálož od Evropy 2.

Na své si přijdou také příznivci adrenalinu. „Bungee-running a závody na nafukovacích křeslech jsou disciplíny, které jsme si pro vás připravili pro boj o ceny od Salomonu a Atomicu,“ říká Tomáš Pavel, který je vedoucím týmu připravujícího Ski4Fun 2010. Po soutěžení si všichni určitě rádi odpočinou u Icebaru s krásnými barmankami. Odpočinek nabídnou pohodlná křesílka v přilehlé chill out zóně.

Přijeďte si s užít hory a sníh se Ski4Fun, začátek celého programu je už v deset hodin dopoledne.

Kompletní program SALOMON ATOMIC SKI4FUN 2010:
16.1. Svatý Petr – Špindlerův Mlýn (proběhlo)
30.1. Ještěd – Liberec (proběhlo)
6.2. Bílá – Vítkovice
6.3. Skiareál Klínovec
13.3. Skiareál Lipno
20.3. Ski Centrum Říčky

Více na

www.ski4fun.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama