Skiareál Lipno: parádní lyžování v prašanu na prosluněných sjezdovkách

Počasí lyžařům na Lipně opravdu přeje. Čerstvý prašan na sjezdovkách, na příští dny hlášeno azurro a k tomu lyžování bez front. Ve všední dny si zajezdíte se speciálními rodinnými a studentskými slevami. Skiareál Lipno nabízí 8,3 km sjezdovek (nejvíc v jihočeských a šumavských areálech), na kterých leží až 80 cm sněhu. Netradiční dobrodružství plné zábavy zažijete na nové snow-crossové dráze jízdou po sněhových boulích a v klopených zatáčkách. Pro snowboardisty je připraven modernizovaný snowpark, do kterého nyní mohou i děti nebo úplní začátečníci.

Reklama

Na zamrzlém Lipně je denně upravována nejdelší bruslařská dráha v ČR (prozatím upravena délka 9,5 km). Dobrá zpráva pro běžkaře – v pondělí byl poprvé upraven červený okruh okolo Alpské vyhlídky a také Frymburské louky. Pista je zatím upravena pro skating, až „vyvadne“, bude do ní vyříznuta stopa pro klasický styl. Běžkovat se dá také na ledě vedle bruslařské dráhy.

Lyžuje se denně od 9 do 16 hod., večerní lyžování od 17.45 do 20.45. Kdo dnes přijede na večerní lyžování, dostane ve skibaru zdarma svařák nebo horký čaj.


Lyžujte na Lipně ve všední dny a šetřete Vaší kapsu

    Rodinná všednodenní sleva – při zakoupení jednodenního skipasu ve všední dny (po-pá) obdrží dítě do 18 let v přítomnosti lyžujícího rodiče jednodenní skipas pouze za 20 Kč!

    Rodinná večerní sleva – 1 rodič + 1 dítě = večerní skipas pro 1 dítě za 20 Kč

    Svařák nebo horký čaj v pondělí a úterý k večernímu skipasu zdarma!

    Sendvič zdarma v jihočeských restauracích McDonalds k Výhodnému menu po předložení účtenky o zaplacení jednodenního skipasu ze Skiareálu Lipno!

Více informací o dalších možnostech na Lipně naleznete ZDE.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama