Otevření zábavního parku Galaxie Zlín

Děti ve Zlíně mají možnost objevovat novou Galaxii

Reklama

Zlínské maminky se už nemusí obávat, že jim na podzim na hraní s dětmi zůstanou pouze zablácená či zasněžená pískoviště. Na Vršavě ve Zlíně totiž vyrostl první zastřešený rodinný zábavní park v kraji. Do provozu bude multifunkční hala uvedena 23.10.2009. V zahraničí jsou tato centra velmi populární, v ČR jde však o zcela jedinečný projekt, který pod jednou střechou nabízí zábavu, sport a odpočinek pro celou rodinu.

„Na ploše 2500 metrů čtverečních je připraveno bezmála dvacet hracích a sportovních zařízení především pro děti od dvou do dvanácti let, ale na své si přijdou i starší sourozenci a rodiče. Narozdíl od komerčních obchodních center a klasických dětských koutků v této hale naleznou děti spoustu překvapení a řadu nezvyklých atrakcí, které je animují k pohybu a různým hrám. Každá z atrakcí symbolizuje jinou planetu či galaxii. „Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu vesmírem“ – pochvaluje si jedna ze zakladatelek haly Galaxie, Mgr. Jana Valášková.

Všechna zařízení v hale podléhají přísným bezpečnostním i hygienickým předpisům. Díky tomu si mohou i dospělí bez obav o své ratolesti užívat návštěvy haly v prostorách bistra nebo si sami vyzkoušet některé z atrakcí. Kromě zmiňovaného občerstvení park GALAXIE nabízí rodičům čtenářský koutek či sledování různých projekcí, vystoupení a programů. Bez problémů je tak možno prožít v Galaxii společně celý den plný zábavy, pohybu i odpočinku.

Školy a jiné kolektivy zase mají možnost výletu do tohoto zábavního parku spojeného se vzdělávacím a tělovýchovným programem.

Jako bonus nabízí hala také velmi oblíbené oslavy dětských narozenin. Spokojené a šťastné jsou pak nejen děti, ale i maminky, které si narozeninový den své ratolesti užijí v klidu a bez stresu.

„Hlavním posláním je rodinám, školám a jiným organizacím poskytnout příjemné prostředí, kde se děti bezpečně pobaví a rodiče si oddechnou, a to bez ohledu na roční období“ – uvedla Jana Valášková. Ano, právě v posledních letech velmi časté výkyvy počasí na podzim a v zimě odstaví z provozu řadu venkovních zařízení pro nejmenší. Hala je krytá a v provozu celoročně.

Díky významné finanční podpoře z Evropských fondů bylo navíc možno celý areál doplnit o hotel, wellness, stylovou restauraci, půjčovnu kol, in-line bruslí a venkovní posezení, které budou v provozu za několik týdnů po otevření haly.

Adresa:

GALAXIE ZLÍN

Sportovní areál Vršava Zlín

Vršava (vedle tenisových hal)

760 01 Zlín

www.galaxiezlin.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama