Dýňobraní

Zámek Slavkov – Austerlitz a Dům dětí a mládeže Slavkov Vás srdečně zvou na „2. ročník zámeckého dýňobraní“, který se bude konat v neděli 11. října 2009 od 14 hodin ve vstupních prostorách slavkovského zámku.

Reklama

ZS-A společně s DDM pro Vás připravili program nedělního odpoledne, během kterého se můžete s Vašimi dětmi pobavit při vlastnoruční úpravě dýní – malování, různém zdobení, vyřezávání ať už oblíbených strašáků nebo typických podzimních dekorací. Ve výtvarné dílně, přímo na místě, budete mít možnost dýně zakoupit, cena do 50,- Kč/kus, vezměte s sebou pouze drobné pracovní náčiní.

Pokud Vás neláká vlastní tvorba, přijďte se k nám tedy inspirovat výtvarnými nápady, jak dýně ozdobit, a také – jak je využít např. v kuchyni. Připravíme pro Vás ochutnávky a recepty nejrůznějších dýňových pokrmů.

www.zamek-slavkov.cz

Toto vše, spolu s pozvánkou na malou návštěvu strašidelného podzemí (s rozsvícenými dýněmi různých tvarů a velikostí nebo snad – při troše fantazie- ..oživlými dušičkami?), slibuje příjemné i když netradičně strávené, chvíle na zámku ve Slavkově u Brna.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama