Světový den srdce

Světový den srdce se blíží! Využijte příležitosti a udělejte něco pro své srdce.

Reklama

Oslavte Světový den srdce, který každoročně vyhlašuje Světová federace srdce a který letos připadá již na tuto neděli, 27. září.

Na Ladronce (Praha 6) Vás v tento den čeká zábava i poučení. Pod širým nebem si budete moci od 16 hodin bezplatně poslechnout koncert skupiny České srdce a od 18 hodin pak skupiny No name. Dále se budete moci zúčastnit slavnostního otevření výstavy fotografií prvních kroků těch, kteří se je již rozhodli udělat.

Ve věcech srdíčka Vám od 14 do 19 hodin bezplatně poradí odborníci z Poraden zdravého životního stylu, tzv. Floraporaden. Tým nutričních terapeutů a laborantek Vám na požádání změří hladinu cholesterolu v krvi, krevního tlaku a množství tuku v těle, vypočítá BMI, nabídne Vám zátěžové testování organizmu a poskytne bezplatné individuální výživové poradenství, jak srdce pomocí jednoduchých změn lépe udržovat zdravé.

Harmonogram

14:00 – 14:20  otevření akce moderátorem Tomášem Krejčířem

14:35 – 14:45 rozhovor s profesionálním fotografem Srdjanem Stanojevičem
 
14:45 – 15:00 vyhlášení vítězů fotosoutěže „První krok“

15:00 – 15:05 slavnostní otevření výstavy fotografií „První krok“

16:00 – 17:00 koncert skupiny České srdce

18:00 – 19:00 koncert skupiny NoName

14:00 – 19:00  bezplatné služby Floraporaden

půjčovna in-line bruslí

dětský koutek

Vstup zdarma!

Více informací na www.milujsvesrdce.cz.

Pokud se na akci nedostanete a přesto chcete udělat něco pro zdraví svého srdce, poraďte se s kvalifikovanou nutriční terapeutkou na on-line poradně [email protected] nebo na bezplatné Informační lince zdravého životního stylu 800 175 324. Prostřednictvím Informační linky se také můžete objednat do Poraden zdravého životního stylu v Praze a Brně.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama