Přijď pokořit Mount Radegast

Všechny příznivce piva Radegast

Reklama

zveme 12. září 2009 do Nošovic, na tradiční oslavu nejoblíbenějšího piva na Moravě: na Radegast den. Jako vždy vás čeká našlapaný celodenní program a samozřejmě i tradiční pivní specialita – kvasnicový ležák Radhost uvařený pouze a jen u příležitosti nošovického svátku.

Pro návštěvníky je připravena řada soutěží o ceny. Můžete si prověřit svoje schopnosti při cestě na vrchol ve cvičném táboře, v disciplínách jako bivakování nebo útěk před divou zvěří. Načerpané zkušenosti pak jistě využijete při výstupu na Mount Radegast: kdo vyjde vítězně z utkání při výstupu z propasti, velkého zhupu do údolí či z klání o Radegast šerpu, postupuje do slosování o hlavní cenu – víkendový horský pobyt na Pustevnách!

K tomu všemu vám na dvou scénách udají rytmus třeba David Koller, Turbo, Marek Ztracený, cimbálovka, Sting Me Band, Moribundus a řada dalších. Připraveny jsou i prohlídky pivovaru či povídání o pivu.

Radegast den: Nošovice, 12. 9. 2009 od 10.00. Do Nošovic vás dopraví autobusy i historický vlak. Vstup je tradičně zdarma.

Více informací naleznete na www.radegast.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama