Unikátní kluziště s bruslařskou dráhou v Centrálním parku v Plzni – Lochotíně

Chcete bruslit uprostřed léta? V Plzni – Lochotíně se již od října uplynulého roku těší pozornosti nový sportovní areál ICE PARK. Plocha „kluziště“ je vytvořena ze speciálních polymerových oboustranných desek SUPER GLITE. Tyto panely jsou díky svým vlastnostem alternativou klasické ledové plochy. Celková rozloha plochy na bruslení je 1100 m2 s kapacitou až 200 osob. Venkovní nezastřešený areál je možné využívat celoročně.
Skládá z centrální plochy o velikosti 20 x 30 m a okruhem o šířce 2,5 m a délce 500 m. Kolem centrální plochy jsou mantinely o výšce 1,2 m. Areál tak umožňuje souběžnou hru hokeje a bruslení po oválu, a to bez nebezpečí úrazu pukem nebo omezení hokeje. Součástí areálu je tribuna pro 50 diváků. Nasvícení areálu umožňuje noční provoz a noční bruslení. Je zde také budova se sociálním zázemím.
Bruslení je zdarma, základní školy, mateřské školy a další organizace mohou využít kluziště v dopoledních hodinách. Po předchozí objednávce je zájemcům o hokej nabízeno kluziště zatím také zdarma, k dispozici jsou hokejové branky. Provádí se zde broušení bruslí a k dispozici je také půjčovna.
Bližší informace poskytne sekretariát ÚMO Plzeň 1 (tel.: 378 036 001) nebo pan František Hlad (602 358 198).

Reklama

icepark

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama