Cestovatelské světlobraní – tentokrát v ZOO

Datum konání: 27.6.2009
Kde: Klub cestovatelů Karavanseráj

Reklama

Fotografování zvířat patří na cestách mezi nejoblíbenější zábavy. Všichni víme, kolik úsilí taková podařená fotka stojí. Nejen pro účastníky úvodního kurzu Cestovatelského světlobraní jsme připravili na 27.6. fotodílnu, kde se naučíme, jak na zvířátka vyzrát.

Celodenní kurz, který pro vás připravil cestovatelský portál Hedvábná Stezka a Klub cestovatelů Praha, obsahuje teoretické seznámení se základy fotografování v ZOO, vysvětlení zajímavých tipů a triků, praktické cvičení v pražské zoologické zahradě a výsledné zhodnocení fotek.

Lektor kurzu: Topí Pigula, šéfredaktor časopisu TravelFocus

Kurz proběhne v sobotu 27.6. 2009 v Klubu cestovatelů Praha, Masarykovo nábřeží 22, Praha 1 a ZOO Praha. Závazné přihlášky zasílejte na [email protected]. Kapacita kurzu je omezena.

Cena 600 Kč zahrnuje lektorné, nealkoholický nápoj během výukové části kurzu v Klubu cestovatelů a vstupné do ZOO. Oběd je možné si zakoupit dle vlastního výběru přímo na místě, v indicko-arabské restauraci Klubu cestovatelů nebo v ZOO.

PROGRAM KURZU

9:00 – sraz před ZOO Praha

9:10 – 9:30 – pár tipů, a triků, kterak fotit zvířata v ZOO

9.30. – 14:00 – fotografování

14.15. – 15.00. přesun do klubu Cestovatelů

1

5.00 – 15.45. Oběd, během kterého si každý vybere své „TOP“ fotky ze ZOO pro veřejnou prezentaci/hodnocení

15.45. – 16.45. hodnocení fotografií

17:00 – závěr, předání účastnických certifikátů a dál do večera neformální diskuze, zábava, plkání o fotkách a zbytku života 🙂

CO S SEBOU?

Povinné – digitální foťák (jakýkoli od jednoduchého kompaktu, po drahou zrcadlovku) Vhodné – stativ, notebook, flash disk, datový kabel, kterým se přenáší fotky z foťáku do notebooku

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama