11. ročník HOPSAHEJSA DO BRANDEJSA

Datum konání: 22. – 23. května pořádá Brandýské kulturní sdružení již 11. Ročník tradiční akce Hopsa hejsa do Brandejsa, která se bude opět konat v letním kině a přilehlém lesoparku Houštka v Brandýse n. L. – St. Boleslavi.

Reklama

Návštěvníci se mohou těšit na hudební a divadelní představení na třech scénách, ukázky spolků a sdružení, exhibice a ukázky bezpečnostních a záchraných složek. V neposlední řadě také na pouťové atrakce. Z hudebních vystoupení můžeme v této chvíli prozradit, že se podařilo získat do programu např. Skupiny MIG 21, Sto zvířat, Lenku Dusilovou, nebo třeba Tam tam orchestra a samozřejmě řadu dalších. Za zmínku určitě stojí I to, že speciálně pro Hopsa se dá dohromady sestava legendární Tiché dohody s Blankou Šrůmovou, což jistě ocení pamětníci této kapely. Mladší a víc rockově zaměření návštěvníci jistě přiláká program rockové scény, kde mimojiné vystoupí Lety mimo, Eggnoise, Pohřební orchestr a nebudou chybět ani Tři sestry revival banda. Na dětské a komorní scéně se představí v bohatém programu brandýský ochotnický spolek Černý Petr se svou novou pohádkou Šíleně nastydlá princezna, nebo folková skupina Piosenki.
Samozřejmě I letos budou mít návštěvníci možnost přispět do kasiček projektu „Pomozte Dětem!“, kterého jsme dlouholetým spojencem a v minulém roce získala akce Hopsa hejsa do Brandejsa ocenění za věrné spojenectví, které trvá již od prvního ročníku.
I v tomto roce chceme návštěvníkům nabídnout co nejbohatší program. Spolkům, sdružením, sportovním klubům, nebo třeba I letním táborům umožníme prezentaci svých aktivit na akci zdarma. Pokud ještě nemáte rezervaci místa na akci, pak nás kontaktujte, a my vám rádi vyjdeme vstříc.
Pokud jste firma a máte zájem prezentovat se na akci a tím ji I podpořit, tak I vám rádi poskytneme prostor, nebo vám vypracujeme možnosti vaší propagace v rámci akce.
Více informací naleznete ZDE

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama