Cyklokros ve Střeni

Datum konání: 15.11.2008

Reklama

A jedeme dál, zpívá se v jednom nestárnoucím hitu. Dál jede také cyklokros ve Střeni. Parádní závod, který si užije celá rodina. Michal Frantík a jeho team už v šesti předchozích ročnících ukázali, že svou práci ovládají. Proč se tedy nepostavit na start nebo k trati také letos.

Sobotu patnáctého listopadu si rezervujme na závod a zároveň setkání cyklistů napříč disciplínami. Všichni milovníci kola se potkají na akci O pohár vesnice Střeň.

Závodit se bude na cyklokrosových a horských kolech. Můžete to ale klidně zkusit i na jiném. Máte-li chuť a odvahu.
Jistě všechny potěší startovné, které není. Prostě se neplatí. Je to nezvyklé, ale je to tak. Nejedná se o žádný předvolební slib, ale o fakt. Poplatek za start nebude!
Trať dlouhá 4,2 km povede po místních komunikacích, polních a lesních cestách.

Na start závodu se mohou postavit mladí i věkem zkušení, tlustí i tencí, vyšvihaní i gaučoví sportovci. Každý si najde své místo a kategorii.
Jako první budou startovat děti a to o půl dvanácté. Žáci a kadeti se postaví na start o půl hodiny později.
Kategorie open pojede na čtyřicet minut plus kolo a startuje o půl druhé. Na trati si to rozdají junioři, juniorky, elite, Střeňáci, amatéři, muži a každý kdo má kolo a závodníci Moravského Poháru.

Závodit se bude i v družstvech. Tak zkuste vytvořit dvojici – muž a žena. Dvojicím se budou sčítat časy.
Prezentace bude v místě startu, tedy před Obecním úřadem ve Střeni. Startovní čísla se přestanou vydávat hodinu před startem příslušné kategorie.

www.cyklomania.com

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama