Zkuste ŽIVOT v Africe!

Pampers a UNICEF, v rámci unikátní kampaně 1 balení = 1 vakcína, představí africká řemesla, hudbu, ochutnávku afrických jídel, ale také dílničky pro šikovné ručičky pro maminky i jejich děti

Reklama

Slavnostního zahájení, které proběhne 16. října, v 11.30 hodin, ve Vzdělávacím centru pražské ZOO, se zúčastní:
. Zdeňka Žádníková Volencová, patronka projektu
. MUDr. Martin Jarolímek, odborný patron projektu
. Ing. Ivan Krejčí, manažer pro externí vztahy Procter&Gamble

Zábavné odpoledne nabízí mnoho zajímavých aktivit pro děti i dospělé.
Přijďte ochutnat a poznat alespoň pár střípků ze života v Africe:

Datum: 16.10. 2008
Čas:11.00 – 14.00 hodin (oficiální zahájení 11.30)
Místo: Vzdělávací centrum, ZOO Praha
Svojí účast prosím potvrďte na [email protected] či na telefonu 234-669-504

Značka Pampers, která je již téměř 40 let uznávaným jménem v oblasti péče o děti, pořádá velkou akci v pražské ZOO pro děti, jejich maminky a pro všechny návštěvníky, kteří chtějí vidět alespoň střípky ze života lidí v Africe. Celá akce má za úkol především pobavit, ale také představit účastníkům unikátní kampaň Pampers UNICEF 1 balení = 1 vakcína. Cílem této kampaně je úplné vymýcení mateřského a novorozeneckého tetanu (MNT) v rozvojových zemích. Z výtěžku každého označeného* výrobku Pampers UNICEF bude 0,047 EUR určeno organizaci UNICEF, která z těchto příspěvků zajistí vakcíny proti tetanu, které následně zachrání životy dětí zemí třetího světa. Kampaň potrvá od 1. října do 31. prosince 2008.

Třídenní akci zahájí Zdeňka Žádníková Volencová
Akce „Zkuste život v Africe“ začíná ve čtvrtek 16. října a pokračuje v sobotu 18. a v neděli 19. října. Bude začínat každý den v 11:00 a potrvá do 14:00. Ti z návštěvníků, kteří přijdou hned ve čtvrtek budou mít to štěstí potkat známou herečku Zdeňku Žádníkovou Volencovou, která je patronkou kampaně Pampers UNICEF v Čechách. Odbornou záštitou je v České republice uznávaný psychiatr MUDr. Martin Jarolímek, který se podělí o své zkušenosti z lékařského pobytu v Africe.

www.zoopraha.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama