Zámek Slavkov – Dýňobraní

Zámek Slavkov – Austerlitz Vás srdečně zve na netradiční akci s názvem Dýňobraní v sobotu 4. října 2008 od 14 hodin na nádvoří zámku.

Reklama

Na první říjnovou sobotu si pro všechny zájemce o výtvarné soutěžení Zámek Slavkov – Austerlitz přichystal na zdejším zámeckém nádvoří netradiční akci s názvem Dýňobraní.

Jak název akce naznačuje, bude se celá akce točit kolem, na podzim velmi oblíbené, zeleniny – dýně. Každý z nás už v životě někdy dýni vyřezával a soutěžil s kamarády o co nejhezčího vyřezaného strašáka. Ve stejném duchu se ponese i Dýňobraní – půjde o výtvarnou dílnu se soutěží o nejkrásněji ozdobenou nebo vyřezáváním upravenou dýni. Pracovníci zámku prosí, aby si každý zájemce o účast v soutěži přinesl pokud možno vlastní dýni a také náčiní na vyřezávání. Odpoledne (v 16 hod.) budou všechna výtvarná dílka vyhodnocena a následně i oceněna.

Všichni návštěvníci Dýňobraní kromě soutěžení se budou moci navíc inspirovat při praktických ukázkách vyřezávání dýní.

Doufáme, že vás pozvánka na zámecké Dýňobraní zaujala a že na našem zámku strávíte příjemné podzimní odpoledne.

___________________________________________________________________ Kontakt: Zámek Slavkov – Austerlitz, Palackého nám. 1, 684 01 Slavkov u Brna, tel.: 544 221 204, Ing. Aleš Šilhánek – ředitel, tel.:724342867

www.zamek-slavkov.cz

Kulturní akce

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama