ADRENALIN CHALLENGE

26.7.2008 – 27.7.2008

I. Pražská pláž na Smíchově

Reklama

Třetí ročník Adrenalin Challenge proběhne ve dnech 26. a 27. července na Smíchovské pláži. Zájemci si tak budou moci vyzkoušet „typicky pražské“ adrenalinové disciplíny, jako je přelanění z Vyšehradu přes Vltavu na Císařskou louku, běh kolmo k hradbám Vyšehradu, klasické slaňování z Vyšehradu, slalom na vodním skútru mezi bójkami na Vltavě a běh na gumovém laně po pláži.

Sobota je určena předem zaregistrovaným tříčlenným týmům, které se ve zmíněných disciplínách utkají. Přihlásit se může každý, kdo splňuje věkovou hranici 18 let, a to přímo přes stránky www.adrenalinchallenge.cz. Přihlášky se uzavírají 23.7.2008 v 18 hodin. Nedělní program je otevřen všem zájemcům z řad veřejnosti, kteří si budou chtít za poplatek 600 Kč vyzkoušet disciplínu „Vyšehrad travers“, tedy přelanění z Vyšehradu přes Vltavu na Císařskou louku a následný přejezd skútrem na Smíchovskou pláž nebo bungee running na pláži. Výtěžek z nedělních disciplín bude věnován na konto SC Jedličkova ústavu Praha. Vstupenky na jednotlivé disciplíny pro veřejnost lze zakoupit pouze na Smíchovské pláži.

V Adrenalinové výzvě nejde o soutěžení mezi o týmy či fyzickou zdatnost, účastníci mají spíše možnost otestování sebe sama v extrémních situacích a posílit týmovou soudržnost. Disciplíny jsou situovány tak, aby je mohl absolvovat opravdu každý. Vše probíhá s maximálním důrazem na bezpečnost.
Po oba dny bude probíhat na Smíchovské pláži doprovodný program pro diváky i aktivní účastníky. V sobotu i v neděli je to beach volleyball, beach football, soutěž ve střelbě na branku a fotostánek Canon. Sobotní program uzavře večerní Shock! party s Djem a jamajskými bubeníky, na které se budou slavnostně předávat certifikáty účastníkům. Další informace o Adrenalin Challenge lze nalézt na www.adrenalinchallenge.cz

Smíchovská pláž je otevřena denně do půlky září od 10 do 22 hodin. Měla by Pražanům zpestřit letní pobyt ve městě, nabídnout netradiční pohled na okolní architekturu a zprostředkovat tak nové zážitky, pro hlavní město neobvyklé.
Pláž nabízí svůj pravidelný týdenní program. Pondělí a úterý je ve znamení promítání filmů v plážovém letním kině, Nechybí páteční 80’s diskotéky, sobotní Djs party a nedělní chill out spojený s odpoledním dětským programem a službami maséra. Ke správné pláži patří samozřejmě i plážové aktivity. Smíchovská pláž proto nabízí půjčovnu slunečníků a lehátek, hřiště na plážový volejbal, fotbal a pétanque. Hlad a žízeň je možné zahnat v plážové restauraci, která nabízí denně středomořské speciality a sendviče, drinky se míchají v plážové baru. Pláž je zavezena jemným pískem. Více info na
www.smichovskaplaz.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama