Bělské balónové hemžení

V pořadí sedmé Bělské balónové hemžení připravuje již tradičně Balloon Club Bílá Hlína ve městě Bělá pod Bezdězem a jejím okolí ve dnech 19. – 22. června 2008.

Reklama

Dne již tradiční akce balonářů přiláká pod Bezděz na více než dvě desítky horkovzdušných balónů, které se vznesou do okolí Bělé pod Bezdězem, Máchova jezera, ale také nad Mladou Boleslav. Zde je organizátory naplánován start z letiště, v rámci dobového leteckého dne, který se koná ve stejném termínu.

Klasické, ale také tvarově nevšední horkovzdušné balóny přivezou jejich provozovatelé do Bělé pod Bezdězem 21. června 2008 a v plánu je tentokrát šest letů. V letošním roce jsme pro diváky připravili večerní show v jiném pojetí, než tomu bylo v loni a v předchozích letech. Těšit se mohou na skutečnou „ohnivou“ show, ale detaily prozrazovat nebudeme, říká Miroslav Nigrín, president Balloon Clubu Bílá Hlína.

Nedílnou součástí Bělského hemžení a filatelisty velmi žádanou je „balónová pošta“. Možnost přepravit pohlednici nebo dopis balónem je termínově omezena do 17.6.2008. Řádně ofrankované dopisy nebo pohlednice je třeba předat v Kulturním středisku v Bělé po Bezdězem.

Pro bližší dotazy je zřízeno Balónové informační centrum, v budově Základní školy v Máchově ulici v Bělé pod Bezdězem (Tel: 732447799).

Aktuální informace o místech startů a zpravodajství jsou k dispozici na internetových stránkách

www.bcbh.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama