S magazínem PRŠÍ? Nevadí! je vždycky krásně

Venku lije jak z konve nebo je zima až zalézá za nehty. Děti už z nahromaděné energie vibrují neklidem nebo se okázale nudí před některou z obrazovek. Lepší je podívat se na špatné počasí jako na příležitost zažít něco nového a neobvyklého, vždycky totiž máte na výběr. Snadno vás o tom přesvědčí nový magazín PRŠÍ? Nevadí! z ediční řady Dovolená s nápadem.

I když se z nebe řinou provazy vody, přesto můžete vyrazit na výlet do míst, o kterých jste dosud třeba ani neslyšeli, a strávit tam úžasný den, víkend nebo rovnou dovolenou. Protože to nejdůležitější, je být spolu a nasbírat zážitky, ke kterým se pak můžeme vracet. Vidět radost v dětských očích je hodnota, kterou zlatem nejde vyvážit, ale získat ji přitom může každý. Stačí jen věnovat dětem či vnoučatům čas a vybrat zajímavý cíl. To první je na vás, to druhé jsme pro všechny připravili v magazínu PRŠÍ? Nevadí! Najdete v něm desítky tipů z celé České republiky na místa a atrakce nejen pro rodiny.

Foto: ©m-ARK

Objevujte místa po celém Česku

Ediční řadu Dovolená s nápadem vydává agentura m-ARK, v níž žijeme cestovním ruchem už třicet let. A všechny naše posbírané zkušenosti a znalosti jsme se rozhodli předat čtenářům, abychom vám co nejvíc usnadnili plánování a trávení volného času. Proto jsme připravili už třetí stostránkový magazín, tentokrát na téma celoročně přístupných cílů a aktivit za špatného počasí a dali jsme mu název PRŠÍ? Nevadí! Svou šíří a pokrytím celé České republiky díky tomu přichází na trh výjimečný titul.

Foto: ©m-ARK

Uvnitř najdete desítky tipů, které jsou rozčleněné podle jednotlivých krajů. V každém z nich je vždycky jeden hlavní cíl, který jsme vybírali s důrazem na zážitky. A z dalších atraktivit si můžete poskládat výlet nebo dovolenou podle vlastních představ. Ve všech krajích jsme také vybrali oblíbenou cukrárnu, abyste si mohli svůj společný čas trochu zpříjemnit a osladit. Už nemusíte trávit hodiny hledáním informací na internetu, inspiraci kam vyrazit najdete v magazínu PRŠÍ? Nevadí!

Foto: ©m-ARK

Dovolená s nápadem na kole, s dětmi nebo do Vídně

Při výběru cílů jsme se zaměřovali také na ty, které vznikly v posledních patnácti letech, kdy se nabídka možností pro rodiny s dětmi zásadně proměnila. Magazín však není určen jen rodinám či prarodičům s vnoučaty, své si v něm najde každý, kdo rád tráví volný čas aktivně. Uvnitř najdete také jako bonus tip na výlet do Vídně a všechny možné aktivity, které tu můžete zažít.

Foto: ©m-ARK

V edici Dovolená s nápadem dosud vyšly CYKLOvýlety, které obsahují 33 tras vedených převážně mimo provoz po jedenácti zajímavých lokalitách na Moravě s výbornou infrastrukturou a kvalitou služeb. Druhý titul S DĚTMI za zážitky podrobně popisuje patnáct lokalit na Moravě a v nich desítky tipů, co s dětmi podniknout. Všechny magazíny zakoupíte v prodejnách novin a časopisů a nebo si je za stejnou cenu můžete objednat na eshopu www.dovolenasnapadem.cz. Doputují vám až do schránky bez dalších plateb za poštovné a balné.

Magazíny si můžete předplatit:

Více informací zde: www.dovolenasnapadem.cz/predplatne

Foto: ©m-ARK
Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu

Komentáře k článku (0)

Mohlo by se vám také líbit

Co nového v Muzeu Karla Zemana?

Icon 29.04.2021

Že už jste o nás dlouho neslyšeli? To proto, že jsme pro vás tiše připravovali novinky v e...

Celý článek
Lanovka na Sněžku

Kabinová lanovka na Sněžku obnoví provoz ve středu 12. května

Icon 06.05.2021

Pec pod Sněžkou (Trutnovsko) 5. května (ČTK) – Kabinová lanová dráha z Pece pod Sněž...

Celý článek

Krušnohorská magistrála se plní nabíječkami na elektrokola

Icon 17.05.2021

Litvínov (Mostecko) 15. května (ČTK) – Krušnohorská magistrála bude letos zcela pokr...

Celý článek

Město Kroměříž připravilo nové turistické trasy, vydalo k nim mapky

Icon 31.05.2021

Kroměříž 31. května (ČTK) – Město Kroměříž a Správa Arcibiskupského zámku a zahrad v...

Celý článek

Blansko si zájemci mohou prohlédnout i virtuálně

Icon 28.06.2021

Blansko 24. června (ČTK) – Blansko na svém webu zpřístupnilo virtuální pro...

Celý článek

V Budějovicích léto prázdninami nekončí!

Icon 13.08.2021

Zařaďte návštěvu Českých Budějovic do svých cestovatelských cílů a prodlužte si léto! Není...

Celý článek