Studenti jezdí s Leo Express prakticky zdarma

Na palubách vlaků Leo Express cestují studenti se 75% slevou! Tato sleva platí na území ČR a vztahuje se na všechny jízdenky v Economy třídě. 

Jakmile jízdenku projedete, získáte její hodnotu zpět na věrnostní účet v leo kreditech. Ty pak můžete využít na nákup dalších jízdenek nebo cateringu u Leo Express. Cestujete tak prakticky zadarmo! Jedinou podmínkou je členství ve věrnostním programu Smile Club

Jak to funguje?

  • Jsem student a cestuji z Ostravy do Prahy. Přihlásím se do svého Smile Club účtu, vyberu tarif Junior/Student a následně spoj, kterým chci cestovat. 
  • U výběru tříd zvolím třídu Economy, ve které automaticky dostanu 75% slevu na jízdenku. Jízdenka po slevě stojí např. 25 Kč.
  • Po projetí dostanu zpět celou cenu jízdenky (25 Kč) v leo kreditech na svůj Smile Club účet. Leo kredity pak využiji na nákup další jízdenky a od druhé jízdy tak jezdím prakticky zdarma.

Na palubách Leo Express se můžete spolehnout na vynikající a kvalitní občerstvení pro milovníky zdravé stravy i masožravce. Pokud tedy doma nestíháte snídat nebo ve škole obědvat, objednejte si ve vlaku lehké svačiny, vyvážená hlavní jídla i sladké dezerty. 

Foto: © Leo Express

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu

Komentáře k článku (0)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *