Aktualizovaný cyklistický průvodce Kroměřížskem

Cyklisté na Kroměřížsku(Kroměříž) Aktualizované vydání cykloturistického průvodce po Kroměřížsku vydalo v uplynulých dnech město Kroměříž a Kroměřížsko – sdružení pro cestovní ruch. Jde již o třetí vydání brožury, která milovníkům cyklistiky předkládá zajímavé tipy na výlety včetně popisu jednotlivých tras.

Útlou, avšak praktickou brožurku sestavil známý cyklista, cestovatel a propagátor cyklistiky nejen na Kroměřížsku Miroslav Rozkošný. „Trasy mají většinou výchozí i návratový bod v Kroměříži. Lze je libovolně kombinovat, cyklisté se na ně mohou kdekoliv připojit, příliš dlouhé trasy si mohou zkrátit použitím cyklobusu, vlaku či lodě, nebo si je mohou rozložit do několika dnů,“ poznamenal Miroslav Rozkošný.

Jednotlivé trasy pokrývají téměř všechna významná místa v regionu, od hanáckých rovin v okolí Kroměříže a řeky Moravy, přes pozoruhodná místa v Hostýnských vrších až po stezky ve smíšených chřibských lesích. Cykloturistický průvodce po Kroměřížsku a okolí je zdarma k dostání na podatelně kroměřížské radnice, v informačních centrech a na dalších cyklisty vyhledávaných místech.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama