Z lyží rovnou do wellness…

Co vznikne, když spojíte saunový svět v opravdové důlní štole a nejdelší sjezdovku v České republice? Neodolatelný tip na zimní relaxaci po promrzlém dni na svahu! Finská sauna s topidlem v podobě důlního vozíku, parní sauna, odpočívárna s krbem, venkovní bylinková ochlazovna, ale i plavecký bazén a tobogán… k tomu všemu vás zavede bezmála tříkilometrová trať z vrcholu Klínovce až do jedinečného aquacentra Agricola s opravdovým saunovým dolem v Jáchymově!

Reklama

Při navrhování aquacentra se saunovým dolem byli jeho tvůrci inspirováni nejen krušnohorskou přírodou, ale především hornickou tematikou, která k Jáchymovu neodmyslitelně patří,“ uvádí MUDr. Eduard Bláha, generální ředitel lázeňské společnosti sdružující Lázně Luhačovice, a.s. a Léčebné lázně Jáchymov, a.s., a pokračuje: „Centrum s různými možnostmi relaxace a zábavy se stalo přirozeným spojovacím můstkem mezi lázněmi a lyžařskými středisky. Lázně Jáchymov jsou totiž od nástupní stanice na Klínovec vzdáleny jen dva kilometry, přičemž velkou výhodou je dobrá dopravní obslužnost, a to včetně pravidelné přepravy skibusy.“

Ještě něco pro zdraví! Lázeňské centrum Agricola je navíc spjato s přilehlým lázeňským hotelem Astoria, který nabízí nejen možnost aktivní dovolené, ale i léčebné pobyty, takže si opravdu každý najde to, co právě potřebuje. A co vy, už se těšíte na vyhřátí v sauně po radovánkách na svahu?

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama